empathy MASTER - en to et translation catalogue (150 entries)

en: Default directory to select an avatar image from
et: Vaikimisi kataloog, millest valida avatari pilti

en: The last directory that an avatar image was chosen from.
et: Kataloog, kust viimati valiti avatari pilt.

en: Current Locale
et: Praegune lokaat

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Baltic
et: Balti

en: Celtic
et: Keldi

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Chinese Simplified
et: Hiina lihtsustatud

en: Chinese Traditional
et: Hiina traditsiooniline

en: Croatian
et: Kroaatia

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Cyrillic/Russian
et: Kirillitsa/Vene

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Kirillitsa/Ukraina

en: Georgian
et: Gruusia

en: Greek
et: Kreeka

en: Gurmukhi
et: Gurmuki

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew Visual
et: Heebrea visuaalne

en: Icelandic
et: Islandi

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Nordic
et: Põhjamaade

en: Persian
et: Pärsia

en: Romanian
et: Rumeenia

en: South European
et: Lõuna-Euroopa

en: Thai
et: Tai

en: Turkish
et: Türgi

en: Western
et: Lääne

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Pass_word
et: _Parool

en: Screen _Name
et: Ekraani_nimi

en: <b>Example:</b> MyScreenName
et: <b>Näide:</b> MinuEkraaniNimi

en: Remember password
et: Parooli peetakse meeles

en: Advanced
et: Laiendatud

en: What is your AIM screen name?
et: Mis on sinu AIM-i ekraaninimi?

en: What is your AIM password?
et: Mis on sinu AIM-i parool?

en: Remember Password
et: Parooli peetakse meeles

en: Login I_D
et: Sisselogimise I_D

en: <b>Example:</b> username
et: <b>Näide:</b> kasutajanimi

en: What is your GroupWise User ID?
et: Mis on sinu GroupWise kasutaja ID?

en: What is your GroupWise password?
et: Mis on sinu GroupWise parool?

en: <b>Example:</b> 123456789
et: <b>Näide:</b> 123456789

en: Ch_aracter set
et: _Kooditabel

en: What is your ICQ UIN?
et: Mis on sinu ICQ UIN?

en: What is your ICQ password?
et: Mis on sinu ICQ parool?

en: Network
et: Võrk

en: Character set
et: Kooditabel

en: Add…
et: Lisa…

en: Remove
et: Eemalda

note: Translators: tooltip on a 'Go Up' button used to sort IRC servers by priority
en: Up
et: Üles

note: Translators: tooltip on a 'Go Down' button used to sort IRC servers by priority
en: Down
et: Alla

en: Servers
et: Serverid

en: Most IRC servers don't need a password, so if you're not sure, don't enter a password.
et: Enamik IRC servereid ei vaja parooli. Kui sa pole kindel, ära sisesta parooli.

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Password
et: Parool

en: Quit message
et: Lahkumise teade

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Which IRC network?
et: Milline IRC võrk?

en: What is your IRC nickname?
et: Mis on sinu IRC ekraaninimi?

en: What is your Facebook username?
et: Mis on sinu Facebooki kasutajanimi?

note: This string is not wrapped in the dialog so you may have to add some '\n' to make it look nice.
en: This is your username, not your normal Facebook login.
    If you are facebook.com/<b>badger</b>, enter <b>badger</b>.
    Use <a href="http://www.facebook.com/username/">this page</a> to choose a Facebook username if you don't have one.
et: See on sinu kasutajanimi, mitte tavaline Facebooki sisselogimise nimi.
    Kui sinu leht on facebook.com/<b>hüüdnimi</b>, sisesta <b>hüüdnimi</b>.
    Kui sul veel ei ole Facebooki kasutajanime, saad selle luua <a href="http://www.facebook.com/username/">siin lehel</a>.

en: What is your Facebook password?
et: Mis on sinu Facebooki parool?

en: What is your Google ID?
et: Mis on sinu Google ID?

en: <b>Example:</b> user@gmail.com
et: <b>Näide:</b> kasutaja@gmail.com

en: What is your Google password?
et: Mis on sinu Google parool?

en: <b>Example:</b> user@jabber.org
et: <b>Näide:</b> kasutaja@jabber.org

en: I_gnore SSL certificate errors
et: SSL-sertifikaadi vigu _eiratakse

en: Priori_ty
et: _Tähtsus

en: Reso_urce
et: _Vahend

en: Encr_yption required (TLS/SSL)
et: _Krüpteeringu nõudmine (TLS/SSL)

en: Override server settings
et: Serveri sätete eiramine

en: Use old SS_L
et: Kasutatakse _vana SSL-i

en: What is your Jabber ID?
et: Mis on sinu Jabberi ID?

en: What is your desired Jabber ID?
et: Mis on sinu poolt eelistatav Jabberi ID?

en: What is your Jabber password?
et: Mis on sinu Jabberi parool?

en: What is your desired Jabber password?
et: Mis on sinu poolt eelistatav Jabberi parool?

en: Nic_kname
et: _Hüüdnimi

en: _Last Name
et: _Perekonnanimi

en: _First Name
et: _Eesnimi

en: _Published Name
et: _Avaldatud nimi

en: _Jabber ID
et: _Jabberi ID

en: E-_mail address
et: _Meiliaadress

en: <b>Example:</b> user@hotmail.com
et: <b>Näide:</b> kasutaja@hotmail.com

en: What is your Windows Live ID?
et: Mis on sinu Windows Live ID?

en: What is your Windows Live password?
et: Mis on sinu Windows Live parool?

en: Auto
et: Automaatne

en: Options
et: Valikud

en: None
et: Puudub

en: _Username
et: _Kasutajanimi

en: <b>Example:</b> user@my.sip.server
et: <b>Näide:</b> kasutaja@minu.sip.server

en: Use this account to call _landlines and mobile phones
et: Seda kontot kasutatakse _fiksvõrku ja mobiiltelefonidele helistamiseks

en: NAT Traversal Options
et: NAT-traversal valikud

en: Proxy Options
et: Proksi valikud

en: Miscellaneous Options
et: Muud valikud

en: STUN Server
et: STUN server

en: Discover the STUN server automatically
et: STUN-serveri automaatne tuvastus

en: Discover Binding
et: Seonduse avastamine

en: Keep-Alive Options
et: Ühenduse elushoidmise valikud

en: Mechanism
et: Mehhanism

en: Interval (seconds)
et: Intervall (sekundites)

en: Authentication username
et: Autentimise kasutajanimi

en: Loose Routing
et: Vaba marsruutimine

en: Ignore TLS Errors
et: TLS vigasid eiratakse

en: Local IP Address
et: Kohalik IP-aadress

en: What is your SIP login ID?
et: Mis on sinu SIP-i sisselogimise ID?

en: What is your SIP account password?
et: Mis on sinu SIP-konto parool?

en: Pass_word:
et: _Parool:

en: I_gnore conference and chat room invitations
et: Konverentside ja jututubade kutseid _eiratakse

en: _Room List locale:
et: _Tubade nimekirja lokaat:

en: Ch_aracter set:
et: _Kooditabel:

en: What is your Yahoo! ID?
et: Mis on sinu Yahoo! ID?

en: What is your Yahoo! password?
et: Mis on sinu Yahoo! parool?

en: Select...
et: Vali...

en: _Select
et: _Vali

en: Full name
et: Täisnimi

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: E-mail address
et: Meiliaadress

en: Website
et: Veebileht

en: Birthday
et: Sünnipäev

note: Note to translators: this is the caption for a string of the form "5 * minutes ago", and refers to the time since the contact last interacted * with their IM client.
en: Last seen:
et: Viimati nähti:

en: Connected from:
et: Ühendusviis:

note: FIXME: once Idle implements SimplePresence using this information, we can * and should bin this.
en: Away message:
et: Eemalolekuteade:

en: work
et: töö

en: home
et: kodu

en: mobile
et: mobiil

en: voice
et: häälega

en: preferred
et: eelistatud

en: postal
et: postipakk

en: parcel
et: kullerpakk

en: New Network
et: Uus võrk

en: Choose an IRC network
et: Vali IRC võrk

en: Reset _Networks List
et: Lähtesta _võrkude nimekiri

[ctx: verb displayed on a button to select an IRC network]
en: Select
et: Vali

en: new server
et: uus server

en: Password not found
et: Parooli ei leitud

en: IM account password for %s (%s)
et: %s suhtluskonto parool (%s)

en: Password for chatroom '%s' on account %s (%s)
et: Jututoa '%s' parool kontol %s (%s)

note: Create account To translator: %s is the name of the protocol, such as "Google Talk" or * "Yahoo!"
en: New %s account
et: Uus %s konto

en: %d second ago | %d seconds ago
et[0]: %d sekund tagasi
et[1]: %d sekundit tagasi

en: %d minute ago | %d minutes ago
et[0]: %d minut tagasi
et[1]: %d minutit tagasi

en: %d hour ago | %d hours ago
et[0]: %d tund tagasi
et[1]: %d tundi tagasi

en: %d day ago | %d days ago
et[0]: %d päev tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: %d week ago | %d weeks ago
et[0]: %d nädal tagasi
et[1]: %d nädalat tagasi

en: %d month ago | %d months ago
et[0]: %d kuu tagasi
et[1]: %d kuud tagasi

en: in the future
et: tulevikus

en: Go online to edit your personal information.
et: Oma isiklike andmete muutmiseks mine veebilehele.

note: Setup id label
en: Identifier
et: Identifitseerija

en: <b>Personal Details</b>
et: <b>Isiklikud andmed</b>
