gnomeicu 0.95.5 - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Arabic
ms: Arab

en: Armenian
ms: Armenia

en: Central European
ms: Eropah Tengah

en: Croatian
ms: Croatia

en: Georgian
ms: Georgia

en: Persian
ms: Parsi

en: Western
ms: Barat

en: Vietnamese
ms: Vietnam

en: Network
ms: Rangkaian

en: None
ms: Tiada

en: Server
ms: Pelayan

en: Server:
ms: Pelayan:

note: Create account To translator: %s is the name of the protocol, such as "Google Talk" or * "Yahoo!"
en: New %s account
ms: Akaun %s baru
