empathy - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Arabic
ps: عربي

en: Armenian
ps: ارمني

en: Central European
ps: منځنۍ اروپايي

en: Chinese Simplified
ps: ساده چيني

en: Chinese Traditional
ps: دوديزه چيني

en: Croatian
ps: کروټي

en: Cyrillic
ps: سېرېلېک

en: Georgian
ps: جارجي

en: Greek
ps: يوناني

en: Gujarati
ps: ګجراتي

en: Gurmukhi
ps: ګرموکي

en: Hebrew
ps: هېبرو

en: Hindi
ps: هندي

en: Icelandic
ps: اېسلېنډي

en: Japanese
ps: جاپاني

en: Korean
ps: کوريايي

en: Persian
ps: پاړسي

en: Romanian
ps: رومانيايي

en: South European
ps: سويلي يورپي

en: Thai
ps: ټايي

en: Turkish
ps: ترکي

en: Unicode
ps: يونيکوډ

en: Western
ps: لويديځ

en: Vietnamese
ps: وېټنامي

en: Network
ps: ځال

en: Server
ps: پالنګر

en: Port
ps: درشل

en: Pass_word:
ps: تېر_نويې:

en: _Port:
ps: درشل:_

en: New Network
ps: نوی ځال

en: new server
ps: نوی پالنګر

note: Create account To translator: %s is the name of the protocol, such as "Google Talk" or * "Yahoo!"
en: New %s account
ps: ګڼون %s نوی
