empathy master - en to sk translation catalogue (169 entries)

en: Default directory to select an avatar image from
sk: Predvolený priečinok pre výber obrázku podobizne

en: The last directory that an avatar image was chosen from.
sk: Posledný priečinok, z ktorého bol vybratý obrázok podobizne.

en: Current Locale
sk: Aktuálne miestne nastavenia

en: Arabic
sk: Arabské

en: Armenian
sk: Arménske

en: Baltic
sk: Baltské

en: Celtic
sk: Keltské

en: Central European
sk: Stredoeurópske

en: Chinese Simplified
sk: Čínske - zjednodušené

en: Chinese Traditional
sk: Čínske - tradičné

en: Croatian
sk: Chorvátske

en: Cyrillic
sk: Cyrilika

en: Cyrillic/Russian
sk: Cyrilika/Ruské

en: Cyrillic/Ukrainian
sk: Cyrilika/Ukrajinské

en: Georgian
sk: Gruzínske

en: Greek
sk: Grécke

en: Gujarati
sk: Gudžarátske

en: Hebrew
sk: Hebrejské

en: Hebrew Visual
sk: Hebrejské vizuálne

en: Hindi
sk: Hindské

en: Icelandic
sk: Islandské

en: Japanese
sk: Japonské

en: Korean
sk: Kórejské

en: Nordic
sk: Škandinávske

en: Persian
sk: Perzské

en: Romanian
sk: Rumunské

en: South European
sk: Juhoeurópske

en: Thai
sk: Thajské

en: Turkish
sk: Turecké

en: Western
sk: Západné

en: Vietnamese
sk: Vietnamské

en: Pass_word
sk: _Heslo

en: Screen _Name
sk: Pr_ezývka

en: <b>Example:</b> MyScreenName
sk: <b>Príklad:</b> MojaPrezvýka

en: Remember password
sk: Zapamätať heslo

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: What is your AIM screen name?
sk: Aká je vaša prezývka pre AIM?

en: What is your AIM password?
sk: Aké je vaše heslo pre AIM?

en: Account
sk: Účet

en: Password
sk: Heslo

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: A_dd
sk: _Pridať

en: A_pply
sk: P_otvrdiť

note: To translators: The first parameter is the login id and the * second one is the network. The resulting string will be something * like: "MyUserName on freenode". * You should reverse the order of these arguments if the * server should come before the login id in your locale.
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s na sieti %2$s

note: To translators: The parameter is the protocol name. The resulting * string will be something like: "Jabber Account"
en: %s Account
sk: Účet služby %s

en: New account
sk: Nový účet

en: Login I_D
sk: Prihlasovací i_dentifikátor

en: <b>Example:</b> username
sk: <b>Príklad:</b> používateľské meno

en: What is your GroupWise User ID?
sk: Aký je váš používateľský identifikátor pre GroupWise?

en: What is your GroupWise password?
sk: Aké je vaše heslo pre GroupWise?

en: ICQ _UIN
sk: _Identifikačné číslo ICQ

en: <b>Example:</b> 123456789
sk: <b>Príklad:</b> 123456789

en: Ch_aracter set
sk: Zn_aková sada

en: What is your ICQ UIN?
sk: Aké je vaše identifikačné číslo pre ICQ?

en: What is your ICQ password?
sk: Aké je vaše heslo pre ICQ?

en: Network
sk: Sieť

en: Character set
sk: Znaková sada

en: Add…
sk: Pridať…

en: Remove
sk: Odstrániť

note: Translators: tooltip on a
en: Up
sk: Hore

note: Translators: tooltip on a
en: Down
sk: Dolu

en: Servers
sk: Servery

en: Most IRC servers don’t need a password, so if you’re not sure, don’t enter a password.
sk: Väčšina serverov IRC nevyžaduje heslo, takže ak si nie ste istý, nezadávajte žiadne.

en: Nickname
sk: Prezývka

en: Quit message
sk: Správa pri odchode

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Which IRC network?
sk: Ktorú sieť IRC?

en: What is your IRC nickname?
sk: Aká je vaša prezývka pre IRC?

en: What is your Facebook username?
sk: Aké je vaše používateľské meno pre Facebook?

note: This string is not wrapped in the dialog so you may have to add some
en: This is your username, not your normal Facebook login.
    If you are facebook.com/<b>badger</b>, enter <b>badger</b>.
    Use <a href="http://www.facebook.com/username/">this page</a> to choose a Facebook username if you don’t have one.
sk: Toto je vaše používateľské meno, nie vaše prihlasovacie meno pre Facebook.
    Ak ste facebook.com/<b>otrava</b>, zadajte <b>otrava</b>.
    Ak ešte používateľské meno pre Facebook nemáte, na jeho vytvorenie použite <a href="http://www.facebook.com/username/">túto stránku</a>.

en: What is your Facebook password?
sk: Aké je vaše heslo pre Facebook?

en: What is your Google ID?
sk: Aký je váš identifikátor pre Google?

en: <b>Example:</b> user@gmail.com
sk: <b>Príklad:</b> pouzivatel@gmail.com

en: What is your Google password?
sk: Aké je vaše heslo pre Google?

en: <b>Example:</b> user@jabber.org
sk: <b>Príklad:</b> používateľ@jabber.org

en: I_gnore SSL certificate errors
sk: _Ignorovať chyby SSL certifikátu

en: Priori_ty
sk: _Priorita

en: Reso_urce
sk: _Zdroj

en: Encr_yption required (TLS/SSL)
sk: V_yžadovať šifrovanie (TLS/SSL)

en: Override server settings
sk: Potlačiť nastavenia servera

en: Use old SS_L
sk: Použiť staré _SSL

en: What is your Jabber ID?
sk: Aký je váš identifikátor pre Jabber?

en: What is your Jabber password?
sk: Aké je vaše heslo pre Jabber?

en: Nic_kname
sk: Prezýv_ka

en: _Last Name
sk: _Priezvisko

en: _First Name
sk: _Krstné meno

en: _Published Name
sk: _Zverejnené meno

en: _Jabber ID
sk: Identifikátor pre _Jabber

en: E-_mail address
sk: E_mailová adresa

en: <b>Example:</b> user@hotmail.com
sk: <b>Príklad:</b> používateľ@hotmail.com

en: What is your Windows Live ID?
sk: Aký je váš identifikátor pre Windows Live?

en: What is your Windows Live password?
sk: Aké je vaše heslo pre Windows Live?

en: Auto
sk: Automaticky

en: None
sk: Žiadne

en: _Username
sk: _Používateľské meno

en: <b>Example:</b> user@my.sip.server
sk: <b>Príklad:</b> používateľ@môj.sip.server

en: Use this account to call _landlines and mobile phones
sk: Použiť tento účet na volanie na _pevné linky alebo mobilné telefóny

en: NAT Traversal Options
sk: Voľby pre NAT Traversal

en: Proxy Options
sk: Voľby pre proxy

en: Miscellaneous Options
sk: Ďalšie voľby

en: STUN Server
sk: Server STUN

en: Discover the STUN server automatically
sk: Automaticky objaviť server STUN

en: Discover Binding
sk: Objaviť prepojenia

en: Keep-Alive Options
sk: Voľby udržovania pripojenia

en: Mechanism
sk: Mechanizmus

en: Interval (seconds)
sk: Interval (v sekundách)

en: Authentication username
sk: Používateľské meno na overenie totožnosti

en: Transport
sk: Prenos

en: Loose Routing
sk: Voľné smerovanie

en: Ignore TLS Errors
sk: Ignorovať chyby TLS

en: Local IP Address
sk: Miestna adresa IP

en: What is your SIP login ID?
sk: Aký je váš prihlasovací identifikátor pre SIP?

en: What is your SIP account password?
sk: Aké je vaše heslo k účtu pre SIP?

en: Pass_word:
sk: _Heslo:

en: Yahoo! I_D:
sk: I_dentifikátor pre Yahoo!:

en: I_gnore conference and chat room invitations
sk: I_gnorovať pozvánky do konferencií a diskusných miestností

en: _Room List locale:
sk: Miestne nastavenia _zoznamu miestností

en: Ch_aracter set:
sk: Zn_aková sada:

en: What is your Yahoo! ID?
sk: Aký je váš identifikátor pre Yahoo!?

en: What is your Yahoo! password?
sk: Aké je vaše heslo pre Yahoo!?

en: Couldn’t convert image
sk: Nepodarilo sa skonvertovať obrázok

en: None of the accepted image formats are supported on your system
sk: Žiadny z povolených formátov pre obrázky nie je podporovaný vaším systémom

en: Couldn’t save picture to file
sk: Nepodarilo sa uložiť obrázok do súboru

en: Select Your Avatar Image
sk: Výber obrázku pre vašu podobizeň

en: Take a picture…
sk: Zosnímať obrázok…

en: No Image
sk: Bez obrázku

en: Images
sk: Obrázky

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Select…
sk: Vybrať…

en: _Select
sk: _Vybrať

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: E-mail Address
sk: Emailová adresa

en: Website
sk: Webová stránka

en: Birthday
sk: Narodeniny

note: Note to translators: this is the caption for a string of the form "5 * minutes ago", and refers to the time since the contact last interacted * with their IM client.
en: Last Seen:
sk: Naposledy videný:

en: Connected From:
sk: Pripojený z:

note: FIXME: once Idle implements SimplePresence using this information, we can * and should bin this.
en: Away Message:
sk: Správa pri odchode:

en: work
sk: pracovný

en: home
sk: domov

en: mobile
sk: mobilný

en: voice
sk: hlasový

en: preferred
sk: prednostný

en: postal
sk: poštový

en: parcel
sk: doručovací

en: New Network
sk: Nová sieť

en: Choose an IRC network
sk: Výber siete IRC

en: Reset _Networks List
sk: Obnoviť zoznam _sietí

[ctx: verb displayed on a button to select an IRC network]
en: Select
sk: Vybrať

en: new server
sk: nový server

en: Password not found
sk: Heslo sa nenašlo

en: IM account password for %s (%s)
sk: Heslo pre účet internetovej komunikácie %s (%s)

en: Password for chatroom “%s” on account %s (%s)
sk: Heslo pre diskusnú miestnosť „%s“ na účte %s (%s)

note: Create account To translator: %s is the name of the protocol, such as "Google Talk" or * "Yahoo!"
en: New %s account
sk: Nový účet %s

en: %d second ago | %d seconds ago
sk[0]: pred %d sekundami
sk[1]: pred %d sekundou
sk[2]: pred %d sekundami

en: %d minute ago | %d minutes ago
sk[0]: pred %d minútami
sk[1]: pred %d minútou
sk[2]: pred %d minútami

en: %d hour ago | %d hours ago
sk[0]: pred %d hodinami
sk[1]: pred %d hodinou
sk[2]: pred %d hodinami

en: %d day ago | %d days ago
sk[0]: pred %d dňami
sk[1]: pred %d dňom
sk[2]: pred %d dňami

en: %d week ago | %d weeks ago
sk[0]: pred %d týždňami
sk[1]: pred %d týždňom
sk[2]: pred %d týždňami

en: %d month ago | %d months ago
sk[0]: pred %d mesiacmi
sk[1]: pred %d mesiacom
sk[2]: pred %d mesiacmi

en: in the future
sk: v budúcnosti

en: Go online to edit your personal information.
sk: Aby ste mohli upraviť vaše osobné údaje musíte byť prihlásený.

en: These details will be shared with other users on this chat network.
sk: Tieto podrobnosti budú sprístupnené ostatným používateľom na tejto sieti.

note: Setup id label
en: Identifier
sk: Identifikátor

note: Setup nickname entry
en: Alias
sk: Prezývka

en: <b>Personal Details</b>
sk: <b>Osobné údaje</b>

en: People Nearby
sk: Ľudia v okolí

en: Yahoo! Japan
sk: Yahoo! Japonsko
