encfs - en to be translation catalogue (41 entries)

en:   -- change password for volume
be:   -- зьмяніць пароль для падзела

en:   -- decodes name and prints plaintext version
be:   -- дэшыфруе назвы й друкуе тэкставы варыянт

en:   -- decodes the file and cats it to standard out
be:   -- дэшыфруе файл і накіроўвае яго на стандартны вывад

en:   -- encodes a filename and print result
be:   -- шыфруе назвы файлаў і друкуе вынік

en:   -- print version number and exit
be:   -- друкуе нумар вэрсіі

en:   -- show information (Default command)
be:   -- паказвае зьвестки (прадвызначаны загад)

en:  -- Supports block sizes of %i to %i bytes
be:  -- падтрымліваецца памер блёкаў ад %i да %i байтаў

en:  -- Supports key lengths of %i to %i bits
be:  -- падтрымліваецца даўжыня ключа ад %i да %i біт

en:  -- block size %i bytes
be:  -- памер блёку ў %i байтаў

en:  -- key length %i bits
be:  -- даўжыня ключа ў %i бітаў

en: -------------------------- WARNING --------------------------
be: --------------------------  УВАГА  --------------------------

en: Creating new encrypted volume.
be: Стварэньне новага зашыфраванага падзелу.

en: Directory not created.
be: Дырэкторыя ня створана.

en: Enter current Encfs password
be: Увядзіце бягучы пароль Encfs

en: Enter new Encfs password
be: Увядзіце новы пароль Encfs

en: Enter the number corresponding to your choice:
be: Увядзіце нумар, які адпавядае вашаму выбару:

en: Error saving modified config file.
be: Памылка захаваньня зьмененага файла наладак.

en: Found %i invalid file. | Found %i invalid files.
be[0]: Знойдзены %i нерэчаісны файл.
be[1]: Знойдзена %i нерэчаісных файлы.
be[2]: Знойдзена %i нерэчаісных файлаў.

en: In directory %s:
be: У дырэкторыі %s:

en: Incorrect number of arguments for command "%s"
be: Кепская колькасьць аргумэнтаў для загада "%s"

en: Invalid password
be: Нерэчаісны пароль

en: Invalid selection.
be: Кепскі выбар.

en: Manual configuration mode selected.
be: Вылучаны рэжым самастоайнай наладкі./

en: Paranoia configuration selected.
be: Вылучана паранаідальная наладка.

en: Please select a key size in bits.  The cipher you have chosen
    supports sizes from %i to %i bits in increments of %i bits.
    For example:
be: Калі ласка, вылучыце памер ключа ў бітах. Шыфр, які вы абралі
    падтрымлівае памеры ад %i да %i з крокам у %i біт.
    Напрыклад,

en: Selected algorithm "%s"
be: Выбраны альгарытм "%s"

en: Selected key size:
be: Вылучаны памер ключа:

en: Standard configuration selected.
be: Вылучана стандартная наладка.

en: The directory "%s" does not exist. Should it be created? (y,N)
be: Дырэкторыя "%s" не існуе.Ці трэба яе стварыць? (y,N)

en: The following cipher algorithms are available:
be: У наяўнасьці маюцца наступныя альгарытмы:

en: The following filename encoding algorithms are available:
be: У наяўнасьці маюцца наступныя альгарытмы шыфраваньня назваў файлаў:

en: Unable to create directory:
be: Немагчыма стварыць дырэкторыю:

en: Unable to find specified cipher "%s"
be: Немагчыма адшукаць зададзены шыфр "%s"

en: Usage:
be: Выкарыстаньне:

en: Using filesystem block size of %i bytes
be: Выкарыстоўваецца памер блёкаў файлавае сыстэмы ў %i байтаў

en: Using key size of %i bits
be: Выкарыстоўваецца памер ключа ў %i біт

en: Volume Key successfully updated.
be: Ключ для падзела пасьпяхова абноўлены.

en: directory %s does not exist.
be: дырэкторыя %s не існуе.

en: encfsctl version %s
be: вэрсія encfsctl %s

en: filesystem block size:
be: памер блёкаў файлавае сыстэмы:

en: invalid command: "%s"
be: нерэчаісны загад: "%s"
