Encrypted Filesystem for Linux - en to cs translation catalogue (71 entries)

en:   -- change password for volume
cs:   -- změnit heslo svazku

en:   -- decodes name and prints plaintext version
cs:   -- dekóduje jméno a ukáže jeho čitelnou verzi

en:   -- show information (Default command)
cs:   -- zobraz informace (Výchozí příkaz)

en:   -- show undecodable filenames in the volume
cs:   -- ukázat nedekódovatelné názvy souborů ve svazku

en:   --reverse		reverse encryption
cs:   --reverse		zpětné šifrování

en:  (NOT supported)
cs:  (NEPODPOROVÁNO)

en:  (using %i:%i:%i)
cs:  (používá %i:%i:%i)

en:  -- Supports block sizes of %i to %i bytes
cs:  -- Podporuje délku bloku od %i do %i bajtů

en:  -- Supports key lengths of %i to %i bits
cs:  -- Podporuje délku klíče od %i do %i bitů

en:  -- block size %i bytes
cs:  -- délka bloku %i bajtů

en:  -- key length %i bits
cs:  -- délka klíče %i bitů

en: -------------------------- WARNING --------------------------
cs: -------------------------- VAROVÁNÍ --------------------------

en: Add random bytes to each block header?
    This adds a performance penalty, but ensures that blocks
    have different authentication codes.  Note that you can
    have the same benefits by enabling per-file initialization
    vectors, which does not come with as great of performance
    penalty. 
    Select a number of bytes, from 0 (no random bytes) to 8:
cs: Přidat náhodné bajty ke všem hlavičkám bloku?
    Dojde ke snížení výkonu, ale bude zajištěno, že bloky
    budou mít rozdílné autentizační kódy.
    Téhož efektu, avšak s nižším snížením výkonu,
    lze dosáhnout povolením inicializačních vektorů
    pro jednotlivé soubory. 
    Zvolte počet bajtů, od 0 (žádné náhodné bajty) do 8:

en: Block Size: %i bytes
cs: Délka bloku: %i bajtů

en: Block Size: %i bytes + %i byte MAC header
cs: Velikost bloku: %i bajtů + %i bajtů hlavičky MAC

en: Block Size: %i bytes, including %i byte MAC header
cs: Délka bloku: %i bajtů, včetně %i-bajtové hlavičky MAC

en: Common Options:
      -H			show optional FUSE Mount Options
      -s			disable multithreaded operation
      -f			run in foreground (don't spawn daemon).
    			Error messages will be sent to stderr
    			instead of syslog.
cs: Běžné volby:
      -H			Ukázat volitelné přepínače FUSE
      -s			Zakázat operace ve více vláknech
      -f			Spustit na popředí (nezavádět démona).
    			Chybová hlášení budou vypisována na obrazovku
    			místo do systémového souboru záznamů.

en: Config subversion %i found, but this version of encfs only supports up to version %i.
cs: Podverze %i konfigurace nalezena, avšak tato verze "encfs" podporuje pouze podverze do %i.

en: Configuration finished.  The filesystem to be created has
    the following properties:
cs: Konfigurace dokončena. Souborový systém, který bude vytvořen,
    bude mít následující vlastnosti:

en: Creating new encrypted volume.
cs: Vytvářím nový zašifrovaný svazek.

en: Directory not created.
cs: Adresář nebyl vytvořen.

en: Each file contains 8 byte header with unique IV data.
cs: Každý soubor obsahuje 8-bajtovou hlavičku s jedinečným inicializačním vektorem.

en: EncFS Password:
cs: Heslo pro EncFS:

en: Enter the number corresponding to your choice:
cs: Vložte číslo odpovídaící vaší volbě:

en: Error saving modified config file.
cs: Chyba při ukládání změněného konfiguračního souboru.

en: Failure generating new volume key! Please report this error.
cs: Nelze vytvořit nový klíč svazku! Oznamte prosím tuto chybu.

en: File data IV is chained to filename IV.
cs: Inicializační vektor obsahu souboru je zřetězen s inicializačním vektorem jména souboru.

en: Filename encoding: "%s", version %i:%i:%i
cs: Kódování názvu souborů: "%s", verze %i:%i:%i

en: Filenames encoded using IV chaining mode.
cs: Jména souborů zakódována řetězením inicializačních vektorů.

en: Filesystem cipher: "%s", version %i:%i:%i
cs: Šifra souborového systému: "%s", verze %i:%i:%i

en: For more information, see the man page encfs(1)
cs: Více informací získáte v manuálu "encfs(1)"

en: Found %i invalid file. | Found %i invalid files.
cs[0]: Nalezen %i chybný soubor.
cs[1]: Nalezeny %i chybné soubory.
cs[2]: Nalezeno %i chybných souborů.

en: Incorrect number of arguments for command "%s"
cs: Nesprávný počet parametrů příkazu "%s"

en: Internal error: Caught exception from main loop: %s
cs: Interní chyba: zachycena výjimka vyvolaná v hlavní smyčce: %s

en: Internal error: Caught unexpected exception
cs: Interní chyba: zachycena neočekávaná výjimka

en: Internal error: failed to exec program
cs: Interní chyba: spuštění programu selhalo

en: Internal error: fork() failed
cs: Interní chyba: selhání "fork()"

en: Internal error: socketpair() failed
cs: Interní chyba: selhání "socketpair()"

en: Invalid selection.
cs: Neplatná volba.

en: Key Size: %i bits
cs: Velikost klíče: %i bitů

en: Manual configuration mode selected.
cs: Zvolena ruční konfigurace

en: Name coding interface not supported
cs: Rozhraní pro kódování jmen není podporováno

en: New Encfs Password:
cs: Nové heslo pro EncFS:

en: Paranoia configuration selected.
cs: Zvolena paranoidní konfigurace

en: Please choose from one of the following options:
     enter "x" for expert configuration mode,
     enter "p" for pre-configured paranoia mode,
     anything else, or an empty line will select standard mode.
    ?>
cs: Vyberte prosím jednu z následujících voleb:
    "x" pro expertní režim konfigurace,
    "p" pro přednastavený režim "paranoia",
    cokoliv jiného (včetně prázdné řádky) zvolí standardní režim.
    ?>

en: Please select a key size in bits.  The cipher you have chosen
    supports sizes from %i to %i bits in increments of %i bits.
    For example:
cs: Prosím zvolte velikost klíče v bitech. Zvolená šifra
    podporuje velikost od %i bitů do %i bitů s krokem %i bitů.
    Např.:

en: Remount failed
cs: Znovu připojení selhalo

en: Select a block size in bytes.  The cipher you have chosen
    supports sizes from %i to %i bytes in increments of %i.
    Or just hit enter for the default (%i bytes)
cs: Prosím zvolte velikost bloku v bajtech. Zvolená šifra
    podporuje velikosti od %i bajtů do %i bajtů s krokem %i.
    Stisknutím "Enter" zvolíte výchozí hodnotu (%i bajtů)

en: Selected algorithm "%s"
cs: Zvolen algoritmus "%s"

en: Selected key size:
cs: Zvolená velikost klíče

en: Sorry, unable to locate cipher for predefined configuration...
    Falling through to Manual configuration mode.
cs: Šifra pro předdefinovanou konfiguraci nenalezena...
    Přecházím do režimu ruční konfigurace.

en: Standard configuration selected.
cs: Zvolena standardní konfigurace

en: The directory "%s" does not exist. Should it be created? (y,N)
cs: Adresář "%s" neexistuje, má být vytvořen? ("y"-ano, "N"-ne)

en: The filename encoding interface requested is not available
cs: Požadované rozhraní pro kódování jmen není dostupné

en: The following cipher algorithms are available:
cs: Následující šifrovací algoritmy jsou dostupné:

en: The following filename encoding algorithms are available:
cs: Následující algoritmy kódování názvů souborů jsou dostupné :

en: This version of EncFS doesn't support filesystems created before 2004-08-13
cs: Tato verze EncFS nepodporuje souborové systémy vytvořené před 13.08.2004

en: Unable to create directory:
cs: Nelze vytvořit adresář:

en: Unable to find cipher %s, version %i:%i:%i
cs: Šifra %s, verze %i:%i:%i nenalezena

en: Unable to find specified cipher "%s"
cs: Nemohu najít určenou šifru "%s"

en: Unable to initialize encrypted filesystem - check path.
cs: Nelze inicializovat zašifrovaný systém souborů - zkontrolujte cestu.

en: Unable to instanciate cipher %s, key size %i, block size %i
cs: Nelze vytvořit šifru %s s velikostí klíče %i a velikostí bloku %i

en: Using filesystem block size of %i bytes
cs: Pro souborový systém používám bloky o velikosti %i bajtů

en: Using key size of %i bits
cs: Používám klíč o velikosti %i bitů

en: Verify Encfs Password:
cs: Zopakujte heslo pro EncFS:

en: Version 4 configuration; created by %s
cs: Konfigurace verze 4; vytvořil %s

en: Version 5 configuration; created by %s (revision %i)
cs: Konfigurace verze 5; vytvořil %s (revize %i)

en: Volume Key successfully updated.
cs: Klíč svazku úspěšně aktualizován.

en: Zero length password not allowed
cs: Prázdné heslo není povoleno

en: encfs version %s
cs: encfs verze %s

en: filesystem block size:
cs: Velikost bloku souborového systému:
