encfs - en to eo translation catalogue (37 entries)

en:   -- change password for volume
eo:   -- ŝanĝu pasvorton por volumo

en:   -- change password for volume, taking password from standard input.
    	No prompts are issued.
eo:   -- ŝanĝu pasvorton por volumo, prenante pasvorton de norma enigo.
    	Neniuj instigiloj estas uzataj.

en:   -- decodes name and prints plaintext version
eo:   -- malkodigas nomon kaj skribas neĉifritan tekstan version

en:   -- decodes the file and cats it to standard out
eo:   -- malkodigas la dosieron kaj skribas ĝin al norma eligo

en:   -- decrypts a volume and writes results to path
eo:   -- malkodigas volumon kaj skribas rezultojn al vojo

en:   -- encodes a filename and print result
eo:   -- enkodigas dosiernomon kaj skribas la rezulton

en:   -- print version number and exit
eo:   -- skribas versionumeron kaj eliras

en:   -- show information (Default command)
eo:   -- montru informon (apriora komando)

en:   -- show undecodable filenames in the volume
eo:   -- montru neĉifreblajn dosiernomojn en la aparato

en: %s (root dir)
      -- displays information about the filesystem, or
eo: %s (bazdosierujo)
      montras informojn pri la dosiersistemo aŭ

en: A really old EncFS filesystem was found. 
    It is not supported in this EncFS build.
eo: Malnova EncFS-dosiersistemo estis trovita.
    Ĝi ne estas subtenata de ĉi tiu versio de EncFS.

en: Config subversion %i found, but this version of encfs only supports up to version %i.
eo: Agordsubversio  %i trovita sed ĉi tiu versio de encfs subtenas nur ĝis versio %i.

en: Directory not created.
eo: Dosierujo ne kreita.

en: Enter current Encfs password
eo: Enigi aktualan Encfs-pasvorton

en: Enter new Encfs password
eo: Enigi novan Encfs-pasvorton

en: Error saving modified config file.
eo: Eraro dum konservado de ŝanĝita agorddosiero.

en: Example: 
    %s info ~/.crypt
eo: Ekzemplo: 
    %s info ~/.crypt

en: Found %i invalid file. | Found %i invalid files.
eo[0]: Trovitis %i nevalidan dosieron.
eo[1]: Trovitis %i nevalidajn dosierojn.

en: In directory %s:
eo: En dosierujo %s:

en: Incorrect number of arguments for command "%s"
eo: Nekorekta nombro de argumentoj por komando "%s"

en: Invalid password
eo: Nevalida pasvorto

en: The directory "%s" does not exist. Should it be created? (y,N)
eo: La dosierujo "%s" ne ekzistas. Ĉu ĝi estu kreota? (y,N)

en: The following cipher algorithms are available:
eo: La sekvontaj ĉifroalgoritmoj estas haveblaj:

en: This version of EncFS doesn't support filesystems created before 2004-08-13
eo: Ĉi tiu versio de EncFS ne subtenas dosiersistemojn kreitajn antaŭ la 13-a de aŭgusto 2004

en: Unable to create directory:
eo: Neeblas krei dosierujon:

en: Unable to find specified cipher "%s"
eo: Ne eblas trovi specifan ĉifron "%s"

en: Unable to initialize encrypted filesystem - check path.
eo: Ne eblas pravalorizi la ĉifritan dosiersistemon - kontrolu padon.

en: Unable to load or parse config file
eo: Ne eblas ŝarĝi aŭ sintakse analizi agorddosieron

en: Usage:
eo: Uzado:

en: Version 3 configuration; created by %s
eo: Agordoj versio 3; kreitaj de %s

en: Version 4 configuration; created by %s
eo: Agordoj versio 4; kreitaj de %s

en: Version 5 configuration; created by %s (revision %i)
eo: Agordoj versio 5; kreitaj de %s (revizio %i)

en: Volume Key successfully updated.
eo: Ŝlosilvolumo sukcese ĝisdatigita.

en: directory %s does not exist.
eo: dosierujo %s ne ekzistas.

en: encfsctl version %s
eo: encfsctl-versio %s

en: invalid command: "%s"
eo: nevalida komando: "%s"

en: truncate failure: read %i bytes, partial block of %i
eo: distranĉeraro: legitaj %i bajtoj, parta bloko de %i
