encfs - en to et translation catalogue (8 entries)

en:   -- change password for volume
et:   -- parooli muutmine

en:   -- show information (Default command)
et:   -- info näitamine (Vaikimisi)

en: Example: 
    %s info ~/.crypt
et: Näide: 
    %s info ~/.crypt

en: Found %i invalid file. | Found %i invalid files.
et[0]: %i on leitud vigane fail.
et[1]: %i on leitud vigased failid.

en: Usage:
et: Kasutamine:

en: Version 3 configuration; created by %s
et: Versioon 3 konfiguratsioon; Loodud: %s

en: directory %s does not exist.
et: Faili või kataloogi %s ei ole

en: truncate failure: read %i bytes, partial block of %i
et: lühiviga: loeb %i baiti, bloki osa %i
