encfs - en to hr translation catalogue (5 entries)

en:   -- show information (Default command)
hr:   -- prikaži informacije (Uobičajena naredba)

en: EncFS Password:
hr: EncFS Lozinka:

en: New Encfs Password:
hr: Nove Encfs Lozinka:

en: Passwords did not match, please try again
hr: Lozinke se ne podudaraju, molim pokušajte ponovo

en: Verify Encfs Password:
hr: Potvrdite Encfs Lozinku:
