encfs - en to sk translation catalogue (68 entries)

en:   -- change password for volume
sk:   -- zmeniť heslo zväzku

en:   -- change password for volume, taking password from standard input.
    	No prompts are issued.
sk:   -- zmeniť heslo zväzku, heslo prevziať zo štandardného vstupu.
    	Nevypisujú sa výzvy.

en:   -- decodes name and prints plaintext version
sk:   -- dekóduje názov a vypíše čisto textovú verziu

en:   -- decodes the file and cats it to standard out
sk:   -- dekóduje súbor a pošle ho na štandardný výstup

en:   -- decrypts a volume and writes results to path
sk:   -- dekryptuje zväzok a zapíše výsledky na cestu

en:   -- encodes a filename and print result
sk:   -- zakóduje názov súboru a vypíše výsledok

en:   -- print version number and exit
sk:   -- vypíše informácie o verzii a skončí

en:   -- show information (Default command)
sk:   -- zobraziť informácie (štandardný príkaz)

en:   -- show undecodable filenames in the volume
sk:   -- zobraziť na zväzku nedekódovateľbí názvy súborov

en:  (NOT supported)
sk:  (NIEJE podporované)

en:  -- Supports block sizes of %i to %i bytes
sk:  -- Podporuje veľkosti blokov %i do %i bajtov

en:  -- Supports key lengths of %i to %i bits
sk:  -- Podporuje dĺžky kľúčov od %i do %i bitov

en:  -- block size %i bytes
sk:  -- veľkosť bloku %i bajtov

en:  -- key length %i bits
sk:  -- dĺžka kľúča %i bitov

en: %s (root dir)
      -- displays information about the filesystem, or
sk: %s (koreňový adresár)
      -- zobrazí informácie o súborovom systéme alebo

en: -------------------------- WARNING --------------------------
sk: ------------------------- VAROVANIE -------------------------

en: A really old EncFS filesystem was found. 
    It is not supported in this EncFS build.
sk: Bol nájdený veľmi starý súborový systém EncFS. 
    Toto zostavenie EncFS ho nepodporuje.

en: Block Size: %i bytes
sk: Veľkosť bloku: %i bytov

en: Config subversion %i found, but this version of encfs only supports up to version %i.
sk: Našlo sa nastavenie podverzie %i, ale táto verzia encfs je podporovaná len do verzie %i.

en: Configuration finished.  The filesystem to be created has
    the following properties:
sk: Konfigurácia úspešná. Systém súborov vytvorený s
    nasledujúcimi vlastnosťami:

en: Creating new encrypted volume.
sk: Vytváranie nového šifrovaného oddielu.

en: Directory not created.
sk: Priečinok nebol vytvorený.

en: EncFS Password:
sk: EncFS heslo:

en: Enter current Encfs password
sk: Vložte aktuálne Encfs heslo

en: Enter new Encfs password
sk: Vložte nové Encfs heslo

en: Enter the number corresponding to your choice:
sk: Zadajte číslo podľa vačej voľby:

en: Error saving modified config file.
sk: Chyba pri ukladaní modifikovaného konfiguračného súboru.

en: Example: 
    %s info ~/.crypt
sk: Príklad: 
    %s info ~/.crypt

en: Failure generating new volume key! Please report this error.
sk: Zlyhalo generovanie nového kľúča zväzku! Prosím oznámte túto chybu.

en: For more information, see the man page encfs(1)
sk: Pre viac informácii prezrite manuál encfs(1)

en: Found %i invalid file. | Found %i invalid files.
sk[0]: Nájdený %i neplatný súbor.
sk[1]: Nájdené %i neplatné súbory.
sk[2]: Nájdených %i neplatných súborov.

en: In directory %s:
sk: V adresári %s:

en: Incorrect number of arguments for command "%s"
sk: Nesprávny počet argumentov pre príkaz "%s"

en: Invalid password
sk: Neplatné heslo

en: Invalid selection.
sk: Nesprávny výber.

en: Key Size: %i bits
sk: Veľkosť kľúča: %i bitov

en: Manual configuration mode selected.
sk: Vybraná manuálna konfigurácia.

en: Missing one or more arguments, aborting.
sk: Chýba jeden alebo viac argumentov, prerušené.

en: New Encfs Password:
sk: Nové Encfs heslo:

en: Paranoia configuration selected.
sk: Zvolili ste si paranoidné nastavenie.

en: Passwords did not match, please try again
sk: Heslá sa nezhodujú, prosím skúste znova

en: Selected algorithm "%s"
sk: Vybraný algoritmus "%s"

en: Selected key size:
sk: Vybraná veľkosť kľúča:

en: Standard configuration selected.
sk: Vybraná štadnardná konfigurácia.

en: The directory "%s" does not exist. Should it be created? (y,N)
sk: Priečinok "%s" neexistuje. Má byť vytvorený ? (y,N)

en: The following cipher algorithms are available:
sk: Sú dostupné nasledujúce šifrovacie algoritmy:

en: The following filename encoding algorithms are available:
sk: Sú dostupné nasledujúce algoritmy kódovania názvu súborov:

en: This version of EncFS doesn't support filesystems created before 2004-08-13
sk: Táto verzia EncFS nepodporuje systémy súborov, ktoré boli vytvorené pred 13.08.2004

en: Unable to create directory:
sk: Nemožno vytvoriť priečinok:

en: Unable to find specified cipher "%s"
sk: Nepodarilo sa nájsť uvedenú šifru „%s“

en: Unable to initialize encrypted filesystem - check path.
sk: Nepodarilo sa inicializovať kryptovaný súborový systém - skontrolujte cestu.

en: Unable to load or parse config file
sk: Nepodarilo sa načítať alebo analyzovať konfiguračný súbor

en: Usage:
sk: Použitie:

en: Using filesystem block size of %i bytes
sk: Veľkosť bloku v systéme súborov je %i bajtov

en: Using key size of %i bits
sk: Používa sa kľúč s veľkosťou %i bitov

en: Verify Encfs Password:
sk: Kontrola EncFS hesla:

en: Version 3 configuration; created by %s
sk: Konfigurácia verzie 3; vytvoril %s

en: Version 4 configuration; created by %s
sk: Konfigurácia verzie 4; vytvoril %s

en: Version 5 configuration; created by %s (revision %i)
sk: Konfigurácia verzie 5; vytvoril %s (revízia %i)

en: Volume Key successfully updated.
sk: Kľúč oddielu úspešne zmenený.

en: When specifying daemon mode, you must use absolute paths (beginning with '/')
sk: Pri použití deamona musíte používať absolútne cesty (začínajúce s '/')

en: directory %s does not exist.
sk: adresár %s neexistuje.

en: encfs version %s
sk: encfs verzia %s

en: encfsctl version %s
sk: encfsctl verzia %s

en: filesystem block size:
sk: veľkosť bloku v systéme súborov:

en: getopt error: %i
sk: getopt chyba: %i

en: invalid command: "%s"
sk: nesprávny príkaz: "%s"

en: truncate failure: read %i bytes, partial block of %i
sk: chyba skracovania: čítanie %i bajtov, čiastočný blok z %i
