encfs - en to sr translation catalogue (27 entries)

en:   -- change password for volume
sr:   -- промени лозинку за диск

en:   -- change password for volume, taking password from standard input.
    	No prompts are issued.
sr:   -- промени лозинку за диск, примајући лозинку са стандардног улаза
    	Не постављају се никаква питања.

en:   -- decodes the file and cats it to standard out
sr:   -- дешифрује датотеку и исписује је на стандардни излаз

en:   -- print version number and exit
sr:   -- испиши верзију и изађи

en:   -- show information (Default command)
sr:   -- прикажи детаље (Подразумевана команда)

en: %s (root dir)
      -- displays information about the filesystem, or
sr: %s (корени каталог)
      -- приказује информације о систему датотека, или

en: A really old EncFS filesystem was found. 
    It is not supported in this EncFS build.
sr: Пронађен је прилично стар систем датотека EncFS. 
    Није подржан у овој верзији EncFS-а.

en: Directory not created.
sr: Директоријум није направљен.

en: Enter current Encfs password
sr: Унесите тренутну лозинку за Encfs

en: Enter new Encfs password
sr: Унесите нову лозинку за Encfs

en: Error saving modified config file.
sr: Десила се грешка при чувању конфигурационе датотеке.

en: Example: 
    %s info ~/.crypt
sr: Пример: 
    %s info ~/.crypt

en: Found %i invalid file. | Found %i invalid files.
sr[0]: Нађена %i неисправна датотека.
sr[1]: Нађене %i неисправне датотеке.
sr[2]: Нађено %i неисправних датотека.

en: In directory %s:
sr: У каталогу %s:

en: Incorrect number of arguments for command "%s"
sr: Погрешан број аргумената за команду "%s"

en: Invalid password
sr: Неисправна лозинка

en: The directory "%s" does not exist. Should it be created? (y,N)
sr: Директоријум „%s“ не постоји. Да ли желите да га направите? (y,N)

en: Unable to create directory:
sr: Неуспешно креирање каталога:

en: Unable to initialize encrypted filesystem - check path.
sr: Неуспешно иницијализовање шифрованог система - проверите путању.

en: Unable to load or parse config file
sr: Неуспех при уцитавању или парсирању конфигурационе датотеке

en: Usage:
sr: Употреба:

en: Version 3 configuration; created by %s
sr: Конфигурација верзије 3; направио %s

en: Version 4 configuration; created by %s
sr: Конфигурација верзије 4; креатор %s

en: directory %s does not exist.
sr: каталог %s не постоји.

en: encfsctl version %s
sr: encfsctl verзија %s

en: invalid command: "%s"
sr: Неисправна команда: "%s"

en: truncate failure: read %i bytes, partial block of %i
sr: одсецање неуспешно: прочитано %i бајтова, делимични блок за %i
