gnome-todo master - en to kk translation catalogue (149 entries)

en: Task manager for GNOME
kk: GNOME үшін тапсырмалар басқарушысы

en: GNOME To Do is a task management application designed to integrate with GNOME. Save and order your todos. Manage multiple todo lists. Keep your todos on your computer or sync them with cloud providers. Customize your experience with plugins.
kk: GNOME To Do - GNOME ішіне үйлесуге жасалған тапсырмаларды басқарудың қолданбасы. Тапсырмаларды сақтаңыз және реттеңіз. Көптеген тапсырмалар тізімдерін басқарыңыз. Тапсырмалар тізімдерін компьютерде сақтаңыз немесе онлайн қызметтермен синхрондаңыз. Плагиндер көмегімен жұмысты жақсартыңыз.

en: Welcome screen
kk: Қарсы алу экраны

en: Empty state
kk: Бос күй

en: Task lists
kk: Тапсырмалар тізімдері

en: Manage your personal tasks
kk: Жеке тапсырмаларыңызды басқару

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Task;Productivity;Todo;
kk: Task;Productivity;Todo;Тапсырма;Өнімділік;Жасау үшін;

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Window maximized state
kk: Терезе максималды күйі

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: First run of GNOME To Do
kk: GNOME To Do бірінші жөнелтілуі

en: Whether it’s the first run of GNOME To Do (to run the initial setup) or not
kk: GNOME To Do қолданбасының бірінші жөнелтілуі ме (бастапқы баптауды жасау үшін), әлде жоқ па

en: Default provider to add new lists to
kk: Жаңа тізімдер үнсіз келісім бойынша сақталатын ұсынушысы

en: The identifier of the default provider to add new lists to
kk: Жаңа тізімдер үнсіз келісім бойынша сақталатын ұсынушысының идентификаторы

en: List of active extensions
kk: Белсенді кеңейтулер тізімі

en: The list of active extensions
kk: Белсенді кеңейтулер тізімі

en: Sidebar revealed
kk: Бүйірлік панель көрсетілді

en: Whether the sidebar is revealed or not
kk: Бүйірлік панель көрсетілді ма, жоқ па, соны көрсетеді

en: Style Variant
kk: Стиль нұсқасы

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
kk: GTK темасы және/немесе GtkSourceView стильдер схемасының ашық немесе күңгірт түсті нұсқаларын қолданыңыз.

en: Quit GNOME To Do
kk: GNOME To Do жұмысын аяқтау

en: Enable debug messages
kk: Жөндеу хабарламаларын іске қосу

en: Copyright © 2015–2020 The To Do authors
kk: Copyright © 2015–2020 The To Do авторлары

en: No date set
kk: Күні орнатылмаған

en: D_ue Date
kk: М_ақсат күні

en: _Today
kk: _Бүгін

en: To_morrow
kk: _Ертең

en: _Notes
kk: Есте_ліктер

en: _Delete
kk: Ө_шіру

[ctx: taskdate]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: No more tasks left
kk: Тапсырмалар қалмады

en: Nothing else to do here
kk: Осында жасайтын ешнәрсе жоқ

en: You made it!
kk: Тамаша!

en: Looks like there’s nothing else left here
kk: Осында жасайтын ешнәрсе қалмаған сияқты

en: Get some rest now
kk: Кішкене демалуыңызға болады

en: Enjoy the rest of your day
kk: Күннің қалған уақытынан рахат алыңыз

en: Good job!
kk: Тамаша!

en: Meanwhile, spread the love
kk: Бос уақытта достарыңызды ұмытпаңыз

en: Working hard is always rewarded
kk: Еңбек етсең ерінбей, тояды қарның тіленбей

en: Tasks Will Appear Here
kk: Тапсырмалар осында көрсетілетін болады

en: Add Tasks…
kk: Тапсырмаларды қосу…

en: Add More Tasks…
kk: Көбірек тапсырмаларды қосу…

en: Welcome
kk: Қош келдіңіз

en: Log in to online accounts to access your tasks
kk: Тапсырмаларыңызға қатынау үшін желілік тіркелгілерге кіріңіз

en: To Do Setup
kk: To Do баптауы

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Done
kk: _Дайын

en: An error occurred while creating a task
kk: Тапсырманы жасау кезінде қате орын алды

en: New task…
kk: Жаңа тапсырма…

en: An error occurred while creating a task list
kk: Тапсырмалар тізімін жасау кезінде қате орын алды

en: Create _List
kk: Ті_зімді жасау

en: List Name
kk: Тізім атауы

en: Select a storage location
kk: Сақтау жерін таңдаңыз

en: Off
kk: Сөнд.

en: Click to add a new Google account
kk: Жаңа Google тіркелгісін қосу үшін шертіңіз

en: Click to add a new ownCloud account
kk: Жаңа ownCloud тіркелгісін қосу үшін шертіңіз

en: Click to add a new Microsoft Exchange account
kk: Жаңа Microsoft Exchange тіркелгісін қосу үшін шертіңіз

en: Or you can just store your tasks on this computer
kk: Немесе, тапсырмаларды компьютеріңізде сақтай аласыз

en: Task <b>%s</b> removed
kk: <b>%s</b> тапсырмасы өшірілген

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Today
kk: Бүгін

en: Tomorrow
kk: Ертең

en: Yesterday
kk: Кеше

en: Use system style
kk: Жүйелік стильді қолдану

en: Light style
kk: Ашық түсті

en: Dark style
kk: Күңгірт

en: This is a development build of To Do. You may experience errors, wrong behaviors, and data loss.
kk: Бұл - To Do қолданбасының әзірлеуші нұсқасы. Қателер, қате мінез-құлығы және деректер жоғалуы орын алуы мүмкін.

en: Details
kk: Ақпараты

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About To Do
kk: To Do тур_алы

note: Translators: This message will never be used with '1 day ago' * but the singular form is required because some languages do not * have plurals, some languages reuse the singular form for numbers * like 21, 31, 41, etc.
en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: All
kk: Барлығы

en: %1$s and one more task | %1$s and %2$d other tasks
kk[0]: %1$s және %2$d басқа тапсырма

en: You have %d task for today | You have %d tasks for today
kk[0]: Сізде бүгінге %d тапсырма бар

en: Run To Do on startup
kk: Іске қосылған кезде To Do қолданбасын жөнелту

en: Whether GNOME To Do should run on startup
kk: GNOME To Do қолданбасы жүйеге кірген кезде жөнелтілуі керек пе

en: Show notifications on startup
kk: Іске қосылған кезде хабарламаларды көрсету

en: Whether GNOME To Do should show notifications or not
kk: GNOME To Do қолданбасы хабарламаларды көрсетуі керек пе

en: Run on Startup
kk: Жүйеге кірген кезде автожөнелту

en: Run To Do automatically when you log in
kk: Жүйеге кірген кезде To Do қолданбасы автожөнелту

en: Show Notifications
kk: Хабарламаларды көрсету

en: When To Do runs, show a startup notification
kk: To Do жөнелтілген кезде, іске қосылу хабарламасын көрсету

en: Error loading GNOME Online Accounts
kk: Gnome желілік тіркелгілерін жүктеу қатесі

en: Failed to connect to task list
kk: Тапсырмалар тізіміне байланысты орнату сәтсіз

en: On This Computer
kk: Бұл компьютерде

en: Local
kk: Жергілікті

en: Error fetching tasks from list
kk: Тізімнен тапсырмаларды алу қатесі

en: Inbox
kk: Кіріс бумасы

en: Overdue
kk: Мерзімі өткен

en: Next 7 Days
kk: Келесі 7 күн

en: Did you drink some water today?
kk: Бүгін біраз су іштіңіз бе?

en: What are your goals for today?
kk: Бүгінгі мақсаттарыңыз қандай?

en: Can you let your creativity flow?
kk: Шығармашылық ағымыңызға мүмкіндік бере аласыз ба?

en: How are you feeling right now?
kk: Сіз қазір қалай сезінесіз?

en: At what point is it good enough?
kk: Бұл қандай жағдайда жеткілікті?

en: Remember to breathe. Good. Don't stop.
kk: Тыныс алуды есте сақтаңыз. Жақсы. Тоқтамаңыз.

en: Don't forget to drink some water
kk: Біраз суды ішуді ұмытпаңыз

en: Remember to take some time off
kk: Біраз уақыт демалуды ұмытпаңыз

en: Eat fruits if you can 🍐️
kk: Егер мүмкін болса, жемістерді жеңіз 🍐️

en: Take care of yourself
kk: Өзіңізге күтім жасаңыз

en: Remember to have some fun
kk: Көңіл көтеруді ұмытпаңыз

en: You're doing great
kk: Сіз керемет жасайсыз

en: Smile, breathe and go slowly
kk: Күліңіз, дем алыңыз және баяу жүріңіз

en: Wherever you go, there you are
kk: Қайда барсаңыз да, сіз сондасыз

en: Keep calm
kk: Сабыр етіңіз

en: You can do it
kk: Сіздің қолыңыздан келеді

en: Meanwhile, spread the love ♥️
kk: Сонымен қатар, махаббатты таратыңыз ♥️

en: Scheduled
kk: Жоспарланған

en: Task list <b>%s</b> removed
kk: <b>%s</b> тапсырмалар тізімі өшірілген

en: Loading…
kk: Жүктелуде…

note: Translators: 'archived' as in 'archived task lists'
en: Archived
kk: Архивтелген

en: No Archived Lists
kk: Архивтелген тізімдер жоқ

en: Unarchive
kk: Архивтен шығару

en: Archive
kk: Архивтеу

en: An error occurred while updating a task
kk: Тапсырманы жаңарту кезінде қате орын алды

en: Rename
kk: Атын ауыстыру

en: Clear completed tasks…
kk: Аяқталған тапсырмаларды тазарту…

en: Delete
kk: Өшіру

en: Task Lists
kk: Тапсырмалар тізімдері

en: New List
kk: Жаңа тізім

en: %d task for today | %d tasks for today
kk[0]: Бүгінге %d тапсырма

en: No tasks scheduled for today
kk: Бүгінге жоспарланған тапсырмалар жоқ

en: GNOME To Do cannot connect to Todoist due to network issue
kk: GNOME To Do қолданбасы Todoist қызметіне желілік мәселе салдарынан байланыса алмады

en: Not able to communicate with Todoist. Please check your internet connectivity.
kk: Todoist қызметіне байланысу мүмкін емес. Интернетпен байланысты тексеріңіз.

en: Error fetching Todoist account key
kk: Todoist тіркелгісінің кілтін алу қатесу

en: Please ensure that Todoist account is correctly configured.
kk: Todoist тіркелгісінің дұрыс бапталғанын тексеріңіз.

en: GNOME To Do doesn’t have the necessary permissions to perform this action: %s
kk: GNOME To Do қолданбасының бұл әрекетті орындауға керек рұқсаттары жоқ: %s

en: Invalid response received from Todoist servers. Please reload GNOME To Do.
kk: Todoist серверлерінен жарамсыз жауап алынды. GNOME To Do қайта жүктеңіз.

en: An error occurred while updating a Todoist task
kk: Todoist тапсырмасын жаңарту кезінде қате орын алды

en: An error occurred while retrieving Todoist data
kk: Todoist деректерін алу кезінде қате орын алды

en: An error occurred while updating Todoist
kk: Todoist жаңарту кезінде қате орын алды

en: No Todoist accounts found
kk: Todoist тіркелгілері табылмады

en: Add a Todoist account
kk: Todoist тіркелгісін қосу

en: Cannot create Todo.txt file
kk: Todo.txt файлын жасау мүмкін емес

en: Select a Todo.txt-formatted file:
kk: Todo.txt-пішімделген файлын таңдаңыз:

note: Filechooser
en: Select a file
kk: Файлды таңдау

en: Error opening Todo.txt file
kk: Todo.txt файлын ашу қатесі

en: <b>Warning!</b> Todo.txt support is experimental and unstable. You may experience instability, errors and eventually data loss. It is not recommended to use Todo.txt integration on production systems.
kk: <b>Ескерту!</b> Todo.txt қолдауы сынамалы түрде және тұрақсыз. Сіз тұрақсыздықты, қателерді және деректердің жоғалуын көруіңіз мүмкін. Todo.txt интеграциясын маңызды жүйелерде қолдану ұсынылмайды.

en: Error while opening the file monitor. Todo.txt will not be monitored
kk: Файлдық бақылаушыны ашу қатесі. Todo.txt файлы бақыланбайтын болады

en: On the Todo.txt file
kk: Todo.txt файлы

en: Todo.txt File
kk: Todo.txt файлы

en: Source of the Todo.txt file
kk: Todo.txt файлының бастапқы коды

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled
kk: Жоспарланбаған

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled (%d)
kk: Жоспарланбаған (%d)

en: Good Morning, %s
kk: Қайырлы таң, %s

en: Good Afternoon, %s
kk: Қайырлы күн, %s

en: Good Evening, %s
kk: Кеш жарық, %s

en: Home
kk: Үй
