gnome-todo master - en to lt translation catalogue (150 entries)

en: To Do
lt: Darbai

en: Task manager for GNOME
lt: Užduočių programa GNOME aplinkai

en: GNOME To Do is a task management application designed to integrate with GNOME. Save and order your todos. Manage multiple todo lists. Keep your todos on your computer or sync them with cloud providers. Customize your experience with plugins.
lt: GNOME Darbai yra paprasta užduočių tvarkymo programa, sukurta integracijai su GNOME aplinka. Įrašykite ir rikiuokite savo darbus. Tvarkykite daugelį darbų sąrašų. Saugokite savo darbus kompiuteryje arba sinchronizuokite juos su debesų tiekėjais. Prisitaikykite programą sau su įskiepiais.

en: Welcome screen
lt: Pasisveikinimo ekranas

en: Empty state
lt: Tuščia būsena

en: Task lists
lt: Užduočių sąrašai

en: Manage your personal tasks
lt: Tvarkykite savo asmenines užduotis

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Task;Productivity;Todo;
lt: Užduotis;Darbas;Produktyvumas;

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state
lt: Langas išdidinimo būsena

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis).

en: First run of GNOME To Do
lt: Pirmas GNOME Darbų paleidimas

en: Whether it’s the first run of GNOME To Do (to run the initial setup) or not
lt: Ar tai yra pirmas GNOME Darbų paleidimas (vykdyti pradinį nustatymą), ar ne

en: Default provider to add new lists to
lt: Numatytasis tiekėjas naujiems sąrašams pridėti

en: The identifier of the default provider to add new lists to
lt: Numatytojo tiekėjo naujiems sąrašams pridėti identifikatorius

en: List of active extensions
lt: Aktyvių plėtinių sąrašas

en: The list of active extensions
lt: Aktyvių plėtinių sąrašas

en: Sidebar revealed
lt: Šoninė juosta rodoma

en: Whether the sidebar is revealed or not
lt: Ar šoninė juosta yra rodoma

en: Style Variant
lt: Stiliaus variantas

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
lt: Naudoti šviesų arba tamsų GTK temos variantą ir (arba) GtkSourceView stiliaus schemą.

en: Quit GNOME To Do
lt: Išeiti iš GNOME Darbų

en: Enable debug messages
lt: Įjungti derinimo pranešimus

en: Copyright © 2015–2020 The To Do authors
lt: Autorinės teisės © priklauso 2015–2020 Darbų autoriams

en: No date set
lt: Data nenustatyta

en: D_ue Date
lt: At_likimo data

en: _Today
lt: Š_iandien

en: To_morrow
lt: R_ytoj

en: _Notes
lt: _Pastabos

en: _Delete
lt: _Ištrinti

[ctx: taskdate]
en: None
lt: Nėra

en: No more tasks left
lt: Daugiau užduočių nėra

en: Nothing else to do here
lt: Daugiau nereikia nieko daryti

en: You made it!
lt: Jums pavyko!

en: Looks like there’s nothing else left here
lt: Atrodo, kad daugiau neliko nieko padaryti

en: Get some rest now
lt: Dabar pailsėkite

en: Enjoy the rest of your day
lt: Mėgaukitės likusia dienos dalimi

en: Good job!
lt: Puikus darbas!

en: Meanwhile, spread the love
lt: Tuo tarpų suteikite žmonėms džiaugsmo

en: Working hard is always rewarded
lt: Už sunkus darbą visada atlyginama

en: Tasks Will Appear Here
lt: Užduotys bus matomos čia

en: Add Tasks…
lt: Pridėti užduočių…

en: Add More Tasks…
lt: Pridėti daugiau užduočių…

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Log in to online accounts to access your tasks
lt: Prisijunkite prie internetinių paskyrų savo užduotims pasiekti

en: To Do Setup
lt: Darbų nustatymas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Done
lt: Atli_kta

en: An error occurred while creating a task
lt: Kilo klaida kuriant užduotį

en: New task…
lt: Naujas užduotis…

en: An error occurred while creating a task list
lt: Kilo klaida kuriant užduočių sąrašą

en: Create _List
lt: Suk_urti sąrašą

en: List Name
lt: Sąrašo pavadinimas

en: Select a storage location
lt: Pasirinkite saugyklos vietą

en: Off
lt: Išjungta

en: Click to add a new Google account
lt: Spauskite naujai Google paskyrai pridėti

en: Click to add a new ownCloud account
lt: Spauskite naujai ownCloud paskyrai pridėti

en: Click to add a new Microsoft Exchange account
lt: Spauskite naujai Microsoft Exchange paskyrai pridėti

en: Or you can just store your tasks on this computer
lt: Arba galite tiesiog saugoti užduotis šiame kompiuteryje

en: Task <b>%s</b> removed
lt: Užduotis <b>%s</b> pašalinta

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Use system style
lt: Naudoti sistemos stilių

en: Light style
lt: Šviesus stilius

en: Dark style
lt: Tamsus stilius

en: This is a development build of To Do. You may experience errors, wrong behaviors, and data loss.
lt: Tai yra kuriama Darbų versija. Gali kilti klaidų, neteisingo veikimo ar duomenų praradimų.

en: Details
lt: Detali informacija

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About To Do
lt: _Apie darbus

note: Translators: This message will never be used with '1 day ago' * but the singular form is required because some languages do not * have plurals, some languages reuse the singular form for numbers * like 21, 31, 41, etc.
en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

en: All
lt: Visos

en: %1$s and one more task | %1$s and %2$d other tasks
lt[0]: %1$s ir dar %2$d užduotis
lt[1]: %1$s ir dar %2$d užduotys
lt[2]: %1$s ir dar %2$d užduočių

en: You have %d task for today | You have %d tasks for today
lt[0]: Turite %d užduotį šiandienai
lt[1]: Turite %d užduotis šiandienai
lt[2]: Turite %d užduočių šiandienai

en: Run To Do on startup
lt: Paleisti Darbus kartu su sistema

en: Whether GNOME To Do should run on startup
lt: Ar paleisti GNOME darbus kartu su sistema

en: Show notifications on startup
lt: Rodyti pranešimus paleidžiant sistemą

en: Whether GNOME To Do should show notifications or not
lt: Ar GNOME Darbai turėtų rodyti pranešimus

en: Run on Startup
lt: Paleisti su sistema

en: Run To Do automatically when you log in
lt: Automatiškai paleisti Darbus prisijungiant

en: Show Notifications
lt: Rodyti pranešimus

en: When To Do runs, show a startup notification
lt: Paleidžiant Darbus rodyti pradžios pranešimą

en: Error loading GNOME Online Accounts
lt: Klaida įkeliant GNOME internetines paskyras

en: Failed to connect to task list
lt: Nepavyko prisijungti prie užduočių sąrašo šaltinio

en: On This Computer
lt: Šiame kompiuteryje

en: Local
lt: Vietinė

en: Error fetching tasks from list
lt: Klaida gaunant užduotis iš sąrašo

en: Inbox
lt: Gautos

en: Overdue
lt: Vėluoja

en: Next 7 Days
lt: Kitos 7 dienos

en: Did you drink some water today?
lt: Ar gėrėte šiandien vandens?

en: What are your goals for today?
lt: Kokių jūsų šiandienos tikslai?

en: Can you let your creativity flow?
lt: Ar galite išlaisvinti savo kūrybingumą?

en: How are you feeling right now?
lt: Kaip šiuo metu jaučiatės?

en: At what point is it good enough?
lt: Kada darbas jau yra pakankamai gerai padarytas?

en: Remember to breathe. Good. Don't stop.
lt: Nepamirškite kvėpuoti. Gerai. Nesustokite.

en: Don't forget to drink some water
lt: Nepamirškite atsigerti vandens

en: Remember to take some time off
lt: Nepamirškite daryti pertraukų

en: Eat fruits if you can 🍐️
lt: Jei galite, valgykite vaisių 🍐️

en: Take care of yourself
lt: Rūpinkitės savimi

en: Remember to have some fun
lt: Nepamirškite pasilinkminti

en: You're doing great
lt: Jums puikiai sekasi

en: Smile, breathe and go slowly
lt: Nusišypsokite, įkvėpkite ir tęskite lėtai

en: Wherever you go, there you are
lt: Kur beeitumėte, ten jūs esate

en: Keep calm
lt: Likite ramūs

en: You can do it
lt: Jūs galite

en: Meanwhile, spread the love ♥️
lt: Tuo tarpų suteikite žmonėms meilės ♥️

en: Scheduled
lt: Suplanuota

en: Task list <b>%s</b> removed
lt: Užduočių sąrašas <b>%s</b> pašalintas

en: Loading…
lt: Įkeliama…

note: Translators: 'archived' as in 'archived task lists'
en: Archived
lt: Archyvas

en: No Archived Lists
lt: Nėra archyvuotų sąrašų

en: Unarchive
lt: Išarchyvuoti

en: Archive
lt: Archyvuoti

en: An error occurred while updating a task
lt: Kilo klaida atnaujinant užduotį

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Clear completed tasks…
lt: Slėpti užbaigtas užduotis…

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Task Lists
lt: Užduočių sąrašai

en: New List
lt: Naujas sąrašas

en: %d task for today | %d tasks for today
lt[0]: Turite %d užduotį šiandienai
lt[1]: Turite %d užduotis šiandienai
lt[2]: Turite %d užduočių šiandienai

en: No tasks scheduled for today
lt: Nėra užduočių šiandienai

en: GNOME To Do cannot connect to Todoist due to network issue
lt: GNOME Darbai negali prisijungti prie Todoist dėl tinklo problemų

en: Not able to communicate with Todoist. Please check your internet connectivity.
lt: Nepavyksta komunikuosi su Todoist. Patikrinkite savo interneto ryšį.

en: Error fetching Todoist account key
lt: Klaida gaunant Todoist paskyros raktą

en: Please ensure that Todoist account is correctly configured.
lt: Įsitikinkite, kad Todoist paskyra yra teisingai sukonfigūruota.

en: GNOME To Do doesn’t have the necessary permissions to perform this action: %s
lt: GNOME Darbai neturi reikiamų teisių šiam veiksmui atlikti: %s

en: Invalid response received from Todoist servers. Please reload GNOME To Do.
lt: Netinkamas atsakas gautas iš Todoist serverių. Iš naujo paleiskite GNOME Darbus.

en: An error occurred while updating a Todoist task
lt: Kilo klaida atnaujinant Todoist užduotį

en: An error occurred while retrieving Todoist data
lt: Kilo klaida gaunant Todoist duomenis

en: An error occurred while updating Todoist
lt: Kilo klaida atnaujinant Todoist

en: No Todoist accounts found
lt: Nerasta Todoist paskyrų

en: Add a Todoist account
lt: Pridėti Todoist paskyrą

en: Cannot create Todo.txt file
lt: Nepavyko sukurti Todo.txt failo

en: Select a Todo.txt-formatted file:
lt: Pasirinkite Todo.txt formato failą:

note: Filechooser
en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Error opening Todo.txt file
lt: Klaida atveriant Todo.txt failą

en: <b>Warning!</b> Todo.txt support is experimental and unstable. You may experience instability, errors and eventually data loss. It is not recommended to use Todo.txt integration on production systems.
lt: <b>Įspėjimas!</b> Todo.txt palaikymas yra eksperimentinis ir nestabilus. Gali kilti nestabilumų, klaidų ir galiausiai duomenų praradimų. Nerekomenduojama naudoti Todo.txt integracijose praktiniuose sistemos naudojimuose.

en: Error while opening the file monitor. Todo.txt will not be monitored
lt: Klaida atveriant failų stebyklę. Todo.txt nebus stebimas

en: On the Todo.txt file
lt: Todo.txt faile

en: Todo.txt File
lt: Todo.txt failas

en: Source of the Todo.txt file
lt: Todo.txt failo šaltinis

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled
lt: Nesuplanuota

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled (%d)
lt: Nesuplanuota (%d)

en: Good Morning, %s
lt: Labas rytas, %s

en: Good Afternoon, %s
lt: Laba diena, %s

en: Good Evening, %s
lt: Labas vakaras, %s

en: Home
lt: Namai
