gnome-todo master - en to sk translation catalogue (150 entries)

en: To Do
sk: Úlohy

en: Task manager for GNOME
sk: Správca úloh prostredia GNOME

en: GNOME To Do is a task management application designed to integrate with GNOME. Save and order your todos. Manage multiple todo lists. Keep your todos on your computer or sync them with cloud providers. Customize your experience with plugins.
sk: Úlohy prostredia GNOME je aplikácia na správu úloh, integrovaná s prostredím GNOME. Ukladajte a usporadúvajte vaše úlohy. Spravujte viacero zoznamov úloh. Uchovajte vaše úlohy vo vašom počítači, alebo ich synchronizujte s cloudovými poskytovateľmi. Prispôsobte si používanie pomocou zásuvných modulov.

en: Welcome screen
sk: Uvítacia obrazovka

en: Empty state
sk: Prázdny stav

en: Task lists
sk: Zoznamy úloh

en: Manage your personal tasks
sk: Spravujte vaše osobné úlohy

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Task;Productivity;Todo;
sk: úloha;produktivita;úlohy;

en: Window maximized
sk: Maximalizované okno

en: Window maximized state
sk: Maximalizovaný stav okna

en: Window size
sk: Veľkosť okna

en: Window size (width and height).
sk: Veľkosť okna (šírka a výška).

en: First run of GNOME To Do
sk: Prvé spustenie aplikácie Úlohy prostredia GNOME

en: Whether it’s the first run of GNOME To Do (to run the initial setup) or not
sk: Určuje, či je prvé spustenie aplikácie Úlohy prostredia GNOME (kvôli spusteniu počiatočného nastavenia) alebo nie

en: Default provider to add new lists to
sk: Predvolený poskytovateľ, do ktorého sa majú pridávať nové zoznamy

en: The identifier of the default provider to add new lists to
sk: Identifikátor predvoleného poskytovateľa, do ktorého sa majú pridávať nové zoznamy

en: List of active extensions
sk: Zoznam aktívnych rozšírení

en: The list of active extensions
sk: Zoznam aktívnych rozšírení

en: Sidebar revealed
sk: Postranný panel odhalený

en: Whether the sidebar is revealed or not
sk: Či je postranný panel odhalený alebo nie

en: Style Variant
sk: Variant štýlu

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
sk: Použije svetlú alebo tmavú variantu motívu GTK a/alebo schému štýlu GtkSourceView.

en: Quit GNOME To Do
sk: Ukončí Úlohy prostredia GNOME

en: Enable debug messages
sk: Povolí ladiace správy

en: Copyright © 2015–2020 The To Do authors
sk: Autorské práva © 2015–2020 Autori aplikácie Úlohy

en: No date set
sk: Nenastavený žiadny dátum

en: D_ue Date
sk: _Termín

en: _Today
sk: D_nes

en: To_morrow
sk: Za_jtra

en: _Notes
sk: _Poznámky

en: _Delete
sk: O_dstrániť

[ctx: taskdate]
en: None
sk: Žiadny

en: No more tasks left
sk: Nezostali žiadne úlohy

en: Nothing else to do here
sk: Už tu nie je nič iné na urobenie

en: You made it!
sk: Dokázali ste to!

en: Looks like there’s nothing else left here
sk: Zdá sa, že tu už nič iné nezostalo

en: Get some rest now
sk: Teraz si môžete odpočinúť

en: Enjoy the rest of your day
sk: Užite si zvyšok dňa

en: Good job!
sk: Dobrá práca!

en: Meanwhile, spread the love
sk: Zatiaľ môžete šíriť lásku

en: Working hard is always rewarded
sk: Ťažká práca býva vždy odmenená

en: Tasks Will Appear Here
sk: Tu budú zobrazené úlohy

en: Add Tasks…
sk: Pridať úlohy…

en: Add More Tasks…
sk: Pridať viac úloh…

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Log in to online accounts to access your tasks
sk: Prihlásením do účtov služieb získate prístup k vašim úlohám

en: To Do Setup
sk: Nastavenie aplikácie Úlohy

en: _Cancel
sk: Z_rušiť

en: _Done
sk: _Dokončiť

en: An error occurred while creating a task
sk: Počas vytvárania úlohy sa vyskytla chyba

en: New task…
sk: Nová úloha…

en: An error occurred while creating a task list
sk: Počas vytvárania zoznamu úloh sa vyskytla chyba

en: Create _List
sk: Vytvoriť zozna_m

en: List Name
sk: Názov zoznamu

en: Select a storage location
sk: Vyberte umiestnenie úložiska

en: Off
sk: Vypnuté

en: Click to add a new Google account
sk: Kliknutím pridáte nový účet Google

en: Click to add a new ownCloud account
sk: Kliknutím pridáte nový účet ownCloud

en: Click to add a new Microsoft Exchange account
sk: Kliknutím pridáte nový účet Microsoft Exchange

en: Or you can just store your tasks on this computer
sk: Alebo môžete ukladať vaše úlohy iba v tomto počítači

en: Task <b>%s</b> removed
sk: Úloha <b>%s</b> bola odstránená

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Today
sk: Dnes

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Yesterday
sk: Včera

en: Use system style
sk: Použije systémový štýl

en: Light style
sk: Svetlý štýl

en: Dark style
sk: Tmavý štýl

en: This is a development build of To Do. You may experience errors, wrong behaviors, and data loss.
sk: Toto je vývojová zostava aplikácie Úlohy. Môžete naraziť na chyby, nesprávne správanie a stratu údajov.

en: Details
sk: Podrobnosti

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _About To Do
sk: _O aplikácii Úlohy

note: Translators: This message will never be used with '1 day ago' * but the singular form is required because some languages do not * have plurals, some languages reuse the singular form for numbers * like 21, 31, 41, etc.
en: %d day ago | %d days ago
sk[0]: Pred %d dňami
sk[1]: Pred %d dňom
sk[2]: Pred %d dňami

en: All
sk: Všetky

en: %1$s and one more task | %1$s and %2$d other tasks
sk[0]: %1$s a %2$d ďalších úloh
sk[1]: %1$s a jedna ďalšia úloha
sk[2]: %1$s a %2$d ďalšie úlohy

en: You have %d task for today | You have %d tasks for today
sk[0]: Na dnes máte %d úloh
sk[1]: Na dnes máte %d úlohu
sk[2]: Na dnes máte %d úlohy

en: Run To Do on startup
sk: Spustiť aplikáciu Úlohy po štarte

en: Whether GNOME To Do should run on startup
sk: Či sa má spustiť aplikácia Úlohy prostredia GNOME po spustení systému

en: Show notifications on startup
sk: Zobraziť oznámenia po spustení

en: Whether GNOME To Do should show notifications or not
sk: Určuje, či má aplikácia Úlohy prostredia GNOME zobraziť oznámenia alebo nie

en: Run on Startup
sk: Spustiť po štarte

en: Run To Do automatically when you log in
sk: Spustiť aplikáciu Úlohy automaticky po prihlásení

en: Show Notifications
sk: Zobraziť oznámenia

en: When To Do runs, show a startup notification
sk: Zobraziť oznámenia po spustení aplikácie Úlohy

en: Error loading GNOME Online Accounts
sk: Chyba pri načítavaní Účtov služieb prostredia GNOME

en: Failed to connect to task list
sk: Zlyhalo pripojenie k zoznamu úloh

en: On This Computer
sk: V tomto počítači

en: Local
sk: Miestny

en: Error fetching tasks from list
sk: Chyba pri získavaní úloh zo zoznamu

en: Inbox
sk: Doručená pošta

en: Overdue
sk: Po termíne

en: Next 7 Days
sk: Nasledovných 7 dní

en: Did you drink some water today?
sk: Pili ste dnes nejakú vodu?

en: What are your goals for today?
sk: Aké máte na dnes ciele?

en: Can you let your creativity flow?
sk: Môžete pustiť uzdu svojej kreativite?

en: How are you feeling right now?
sk: Ako sa cítite práve teraz?

en: At what point is it good enough?
sk: Kedy je to dostatočne dobré?

en: Remember to breathe. Good. Don't stop.
sk: Nezabudnite dýchať. Dobre. Neprestávajte.

en: Don't forget to drink some water
sk: Nezabudnite piť tekutiny

en: Remember to take some time off
sk: Nezabudnite občas vypnúť

en: Eat fruits if you can 🍐️
sk: Jedzte ovocie, ak môžete 🍐️

en: Take care of yourself
sk: Dávajte pozor na seba

en: Remember to have some fun
sk: Nezabudnite na zábavu

en: You're doing great
sk: Ide vám to dobre

en: Smile, breathe and go slowly
sk: Usmievajte sa, dýchajte a spomaľte

en: Wherever you go, there you are
sk: Kamkoľvek pôjdete, tam budete

en: Keep calm
sk: Buďte pokojný

en: You can do it
sk: Dokážete to

en: Meanwhile, spread the love ♥️
sk: Zatiaľ môžete šíriť lásku ♥️

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Task list <b>%s</b> removed
sk: Zoznam úloh <b>%s</b> bol odstránený

en: Loading…
sk: Načítava sa…

note: Translators: 'archived' as in 'archived task lists'
en: Archived
sk: Archivované

en: No Archived Lists
sk: Žiadne archivované zoznamy

en: Unarchive
sk: Obnoviť z archívu

en: Archive
sk: Archivovať

en: An error occurred while updating a task
sk: Počas aktualizovania úlohy sa vyskytla chyba

en: Rename
sk: Premenovať

en: Clear completed tasks…
sk: Vymazať dokončené úlohy…

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Task Lists
sk: Zoznamy úloh

en: New List
sk: Nový zoznam

en: %d task for today | %d tasks for today
sk[0]: Na dnes máte %d úloh
sk[1]: Na dnes máte %d úlohu
sk[2]: Na dnes máte %d úlohy

en: No tasks scheduled for today
sk: Na dnes nie sú naplánované žiadne úlohy

en: GNOME To Do cannot connect to Todoist due to network issue
sk: Aplikácia Úlohy prostredia GNOME sa nemôže pripojiť k službe Todoist kvôli problému so sieťou

en: Not able to communicate with Todoist. Please check your internet connectivity.
sk: Nie je možné komunikovať so službou Todoist. Prosím, skontrolujte vaše pripojenie k internetu.

en: Error fetching Todoist account key
sk: Chyba pri získavaní kľúča účtu služby Todoist

en: Please ensure that Todoist account is correctly configured.
sk: Prosím, uistite sa, že je účet služby Todoist správne nastavený.

en: GNOME To Do doesn’t have the necessary permissions to perform this action: %s
sk: Aplikácia Úlohy prostredia GNOME nemá dostatočné oprávnenia na vykonanie tejto akcie: %s

en: Invalid response received from Todoist servers. Please reload GNOME To Do.
sk: Zo serverov služby Todoist bola prijatá neplatná odpoveď. Prosím, znovu načítajte aplikáciu Úlohy prostredia GNOME.

en: An error occurred while updating a Todoist task
sk: Počas aktualizovania úlohy služby Todoist sa vyskytla chyba

en: An error occurred while retrieving Todoist data
sk: Počas prijímania údajov zo služby Todoist sa vyskytla chyba

en: An error occurred while updating Todoist
sk: Počas aktualizovania služby Todoist sa vyskytla chyba

en: No Todoist accounts found
sk: Nenašli sa žiadne účty služby Todoist

en: Add a Todoist account
sk: Pridať účet služby Todoist

en: Cannot create Todo.txt file
sk: Nedá sa vytvoriť súbor Todo.txt

en: Select a Todo.txt-formatted file:
sk: Vyberte súbor vo formáte Todo.txt:

note: Filechooser
en: Select a file
sk: Výber súboru

en: Error opening Todo.txt file
sk: Chyba pri otváraní súboru Todo.txt

en: <b>Warning!</b> Todo.txt support is experimental and unstable. You may experience instability, errors and eventually data loss. It is not recommended to use Todo.txt integration on production systems.
sk: <b>Upozornenie!</b> Podpora súboru Todo.txt je experimentálna a nestabilná. Môžete naraziť na nestabilitu, chyby a prípadnú stratu údajov. Integráciu súboru Todo.txt sa neodporúča používať v produkčných systémoch.

en: Error while opening the file monitor. Todo.txt will not be monitored
sk: Chyba počas otvárania nástroja na sledovanie súborov. Súbor Todo.txt nebude sledovaný.

en: On the Todo.txt file
sk: V súbore Todo.txt

en: Todo.txt File
sk: Súbor Todo.txt

en: Source of the Todo.txt file
sk: Zdroj súboru Todo.txt

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled
sk: Naplánované úlohy

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled (%d)
sk: Naplánované úlohy (%d)

en: Good Morning, %s
sk: Dobré ráno, %s

en: Good Afternoon, %s
sk: Dobré popoludnie, %s

en: Good Evening, %s
sk: Dobrý večer, %s

en: Home
sk: Domov
