gnome-todo master - en to hr translation catalogue (108 entries)

en: Manage your tasks
hr: Upravljajte svojim zadacima

en: Endeavour is a task management application designed for simplicity. Save and order your todos. Manage multiple todo lists. And more
hr: Endeavour je aplikacija upravljanja zadacima jednostavnog dizajna. Spremite i organizirajte svoje zadatke. Upravljajte s više popisa zadataka. I još mnogo toga

en: Empty state
hr: Prazno stanje

en: Task lists
hr: Popis zadatka

en: Manage your personal tasks
hr: Upravljajte svojim osobnim zadacima

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Task;Productivity;Todo;
hr: Zadatak;Produktivnost;Popis zadataka;

en: Window maximized
hr: Prozor uvećan

en: Window maximized state
hr: Stanje uvećanog prozora

en: Window size
hr: Veličina prozora

en: Window size (width and height).
hr: Veličina prozora (širina i visina).

en: First run of Endeavour
hr: Prvo pokretanje Endeavoura

en: Whether it’s the first run of Endeavour (to run the initial setup) or not
hr: Treba li ili ne pokrenuti prvo pokretanje Endeavoura (pokretanje početnog postavljanja)

en: Default provider to add new lists to
hr: Zadani pružatelj usluga za dodavanje novih popisa

en: The identifier of the default provider to add new lists to
hr: Identifikator zadanog pružatelja usluga za dodavanje novih popisa

en: List of active extensions
hr: Popis aktivnih proširenja

en: The list of active extensions
hr: Popis aktivnih proširenja

en: Sidebar revealed
hr: Bočna traka prikazana

en: Whether the sidebar is revealed or not
hr: Treba li bočnu traku prikazati

en: Quit Endeavour
hr: Zatvori Endeavour

en: Enable debug messages
hr: Omogući poruke otklanjanja grešaka

en: Print version information and exit
hr: Prikaži informaciju inačice i izađi

en: Copyright © 2015–2022 The Endeavour authors
hr: Autorsko pravo © 2015–2022 Endeavour autori

en: No date set
hr: Datum nije postavljen

en: D_ue Date
hr: R_ok

en: _Today
hr: _Danas

en: To_morrow
hr: Su_tra

en: _Notes
hr: _Napomene

en: _Delete
hr: _Obriši

[ctx: taskdate]
en: None
hr: Nijedan

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Log in to online accounts to access your tasks
hr: Prijavite se u mrežne račune za pristup vašim zadacima

en: Endeavour Setup
hr: Endeavour postavljanje

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Done
hr: _Završeno

en: An error occurred while creating a task
hr: Greška pri stvaranju zadatka

en: New task…
hr: Novi zadatak…

en: An error occurred while creating a task list
hr: Greška pri stvaranju popisa zadatka

en: Create _List
hr: Stvori popis

en: List Name
hr: Naziv popisa

en: Select a storage location
hr: Odaberi lokaciju pohrane

en: Off
hr: Isključeno

en: Click to add a new Google account
hr: Klikni za dodavanje novog Google računa

en: Click to add a new ownCloud account
hr: Klikni za dodavanje novog ownCloud računa

en: Click to add a new Microsoft Exchange account
hr: Klikni za dodavanje novog Microsoft Exchange računa

en: Or you can just store your tasks on this computer
hr: Ili jednostavno možete pohraniti vaše zadatke na ovom računalu

en: Task <b>%s</b> removed
hr: Zadatak <b>%s</b> je uklonjen

en: Undo
hr: Poništi

en: Today
hr: Danas

en: Tomorrow
hr: Sutra

en: Yesterday
hr: Jučer

en: This is a development build of Endeavour. You may experience errors, wrong behaviors, and data loss.
hr: Ovo je razvojno izdanje Endeavoura. Možete se suočiti s greškama, neuobičajenim ponašanjem i gubitkom podataka.

en: _Help
hr: _Priručnik

en: Keyboard Shortcuts
hr: Prečaci tipkovnice

en: _About Endeavour
hr: _O Endeavouru

[ctx: shortcut window]
en: General
hr: Općenito

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hr: Zatvori

[ctx: shortcut window]
en: Help
hr: Priručnik

[ctx: shortcut window]
en: Move to the panel/view up
hr: Pomakni panel/prikaz gore

[ctx: shortcut window]
en: Move to the panel/view below
hr: Pomakni panel/prikaz dolje

note: Translators: This message will never be used with '1 day ago' * but the singular form is required because some languages do not * have plurals, some languages reuse the singular form for numbers * like 21, 31, 41, etc.
en: %d day ago | %d days ago
hr[0]: prije %d dana
hr[1]: prije %d dana
hr[2]: prije %d dana

en: All
hr: Sve

en: Error loading GNOME Online Accounts
hr: Greška učitavanja GNOME mrežnih računa

en: Failed to connect to task list
hr: Neuspješno povezivanje s popisom zadatka

en: On This Computer
hr: Na ovom računalu

en: Local
hr: Lokalno

en: Error fetching tasks from list
hr: Greška preuzimanja zadataka s popisa

en: Inbox
hr: Pristigla pošta

en: Overdue
hr: Isteklo

en: Next 7 Days
hr: Sljedećih 7 dana

en: Did you drink some water today?
hr: Jeste li popili nešto vode danas?

en: What are your goals for today?
hr: Koji su vaši ciljevi za danas?

en: Can you let your creativity flow?
hr: Možete li pustiti svoju kreativnost da teče?

en: How are you feeling right now?
hr: Kako se osjećate sada?

en: At what point is it good enough?
hr: U kojem trenutku je to dovoljno dobro?

en: Remember to breathe. Good. Don't stop.
hr: Ne zaboravite disati. Dobro. Nemojte prestati.

en: Don't forget to drink some water
hr: Ne zaboravite popiti nešto vode danas

en: Remember to take some time off
hr: Ne zaboravite uzeti malo slobodnog vremena

en: Eat fruits if you can 🍐️
hr: Jedite voće ako možete 🍐️

en: Take care of yourself
hr: Pobrinite se za sebe

en: Remember to have some fun
hr: Ne zaboravite se zabaviti

en: You're doing great
hr: Super vam ide

en: Smile, breathe and go slowly
hr: Nasmiješite se, udahnite i polako idite

en: Wherever you go, there you are
hr: Kamo god otišli, tamo ste

en: Working hard is always rewarded
hr: Težak rad je uvijek dobro nagrađen

en: Keep calm
hr: Ostanite mirni

en: You can do it
hr: Možeš ti to

en: Meanwhile, spread the love ♥️
hr: U međuvremenu, širite ljubav ♥️

en: Scheduled
hr: Raspored

en: Task list <b>%s</b> removed
hr: Popis zadataka <b>%s</b> je uklonjen

en: Loading…
hr: Učitavanje…

note: Translators: 'archived' as in 'archived task lists'
en: Archived
hr: Zapakirano

en: No Archived Lists
hr: Nema arhiviranih popisa

en: Unarchive
hr: Otpakiraj

en: Archive
hr: Zapakiraj

en: An error occurred while updating a task
hr: Greška se dogodila pri nadopuni zadatka

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Clear completed tasks…
hr: Obriši završene zadatke…

en: Delete
hr: Obriši

en: Close
hr: Zatvori

en: Details
hr: Pojedinosti

en: Task Lists
hr: Popis zadatka

en: New List
hr: Novi popis

en: No more tasks left
hr: Nema preostalih zadataka

en: Nothing else to do here
hr: Ovdje nema nikakvih zadataka

en: You made it!
hr: Obavili ste sve zadatke!

en: Looks like there’s nothing else left here
hr: Izgleda da ovdje više nema preostalih zadataka

en: %d task for today | %d tasks for today
hr[0]: %d zadatak danas
hr[1]: %d zadatka danas
hr[2]: %d zadataka danas

en: No tasks scheduled for today
hr: Danas nema zakazanih zadataka
