gnome-todo master - en to sl translation catalogue (151 entries)

en: To Do
sl: Naloge

en: Task manager for GNOME
sl: Upravljalnik nalog za GNOME

en: GNOME To Do is a task management application designed to integrate with GNOME. Save and order your todos. Manage multiple todo lists. Keep your todos on your computer or sync them with cloud providers. Customize your experience with plugins.
sl: Program GNOME To Do je enostaven program za vodenje opravljanja nalog. Razširljiv je z različnimi vstavki in podpira različne spletne sisteme, podpira različne sezname in omogoča usklajevanje z različnimi storitvami v oblaku.

en: Welcome screen
sl: Pozdravno okno

en: Empty state
sl: Prazno stanje

en: Task lists
sl: Seznami nalog

en: Manage your personal tasks
sl: Upravljanje z osebnimi opravili in dnevnimi nalogami

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Task;Productivity;Todo;
sl: Naloga;Produktivnost;Delo;Opomniki;

en: Window maximized
sl: Razpeto okno

en: Window maximized state
sl: Razpeto glavno okno

en: Window size
sl: Velikost okna

en: Window size (width and height).
sl: Določena velikost okna (širina in višina).

en: First run of GNOME To Do
sl: Prvi zagon programa GNOME ToDo

en: Whether it’s the first run of GNOME To Do (to run the initial setup) or not
sl: Ali je to prvi zagon programa GNOME ToDo (za zagon začetnih nastavitev) ali ne?

en: Default provider to add new lists to
sl: Privzeti ponudnik za dodajanje seznama

en: The identifier of the default provider to add new lists to
sl: Določilo trenutnega ponudnika za dodajanje novega seznama

en: List of active extensions
sl: Seznam dejavnih razširitev

en: The list of active extensions
sl: Seznam dejavnih razširitev

en: Sidebar revealed
sl: Stranska vrstica

en: Whether the sidebar is revealed or not
sl: Ali je stranska vrstica prikazana ali ne

en: Style Variant
sl: Slog

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
sl: Uporabi svetlo ali temno temo GTK in shemo GtkSourceView.

en: Quit GNOME To Do
sl: Končaj GNOME ToDo

en: Enable debug messages
sl: Omogoči sporočila za razhroščevanje

en: Copyright © 2015–2020 The To Do authors
sl: Avtorske pravice © 2015–2020 Avtorji programa To Do

en: No date set
sl: Datum ...

en: D_ue Date
sl: Datum _zapadlosti

en: _Today
sl: _Danes

en: To_morrow
sl: _Jutri

en: _Notes
sl: _Opombe

en: _Delete
sl: _Izbriši

[ctx: taskdate]
en: None
sl: Izbriši datum

en: No more tasks left
sl: Ni preostalih nalog!

en: Nothing else to do here
sl: Tu ni več ničesar več za narediti!

en: You made it!
sl: Uspelo je!

en: Looks like there’s nothing else left here
sl: Kaže, da za danes ni nobene naloge!

en: Get some rest now
sl: Zdaj je pravi čas za počitek!

en: Enjoy the rest of your day
sl: Prijeten preostanek dneva!

en: Good job!
sl: Odlično!

en: Meanwhile, spread the love
sl: Medtem pa razširite dobro besedo

en: Working hard is always rewarded
sl: Trdo delo je že samo po sebi nagrada!

en: Tasks Will Appear Here
sl: Naloge bodo izpisane na tem mestu

en: Add Tasks…
sl: Dodaj naloge …

en: Add More Tasks…
sl: Dodaj več nalog …

en: Welcome
sl: Dobrodošli

en: Log in to online accounts to access your tasks
sl: Prijavite se v spletni račun za dostop do nalog

en: To Do Setup
sl: Nastavitve

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Done
sl: _Končano

en: An error occurred while creating a task
sl: Med ustvarjanjem naloge je prišlo do napake.

en: New task…
sl: Nova naloga …

en: An error occurred while creating a task list
sl: Med ustvarjanjem seznama nalog je prišlo do napake.

en: Create _List
sl: Ustvari _seznam

en: List Name
sl: Ime seznama

en: Select a storage location
sl: Izbor mesta shranjevanja

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Click to add a new Google account
sl: Kliknite za dodajanje novega računa Google

en: Click to add a new ownCloud account
sl: Kliknite za dodajanje novega računa ownCloud

en: Click to add a new Microsoft Exchange account
sl: Kliknite za dodajanje novega računa Microsoft Exchange

en: Or you can just store your tasks on this computer
sl: Ali pa shranite naloge na disku računalnika.

en: Task <b>%s</b> removed
sl: Naloga <b>%s</b> je odstranjena.

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Today
sl: Danes

en: Tomorrow
sl: Jutri

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Use system style
sl: Uporabi sistemski videz

en: Light style
sl: Svetla tema

en: Dark style
sl: Temna tema

en: This is a development build of To Do. You may experience errors, wrong behaviors, and data loss.
sl: Uporabljate razvojno različico programa. Lahko se pojavijo napake, nenavadno delovanje, pride pa lahko celo do izgube podatkov.

en: Details
sl: Podrobnosti

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _About To Do
sl: _O Programu

note: Translators: This message will never be used with '1 day ago' * but the singular form is required because some languages do not * have plurals, some languages reuse the singular form for numbers * like 21, 31, 41, etc.
en: %d day ago | %d days ago
sl[0]: pred %d dnevi
sl[1]: pred %d dnem
sl[2]: pred %d dnevoma
sl[3]: pred %d dnevi

en: All
sl: Vse

en: %1$s and one more task | %1$s and %2$d other tasks
sl[0]: %1$s in še %2$d drugih nalog
sl[1]: %1$s in še %2$d druga naloga
sl[2]: %1$s in še %2$d drugi nalogi
sl[3]: %1$s in še %2$d druge naloge

en: You have %d task for today | You have %d tasks for today
sl[0]: Za danes je pripravljenih %d nalog
sl[1]: Za danes je pripravljena %d naloga
sl[2]: Za danes sta pripravljeni %d nalogi
sl[3]: Za danes so pripravljene %d naloge

en: Run To Do on startup
sl: Zaženi ob prijavi

en: Whether GNOME To Do should run on startup
sl: Ali naj se program GNOME ToDo zažene ob prijavi v sistem

en: Show notifications on startup
sl: Prikaži obvestila ob prijavi

en: Whether GNOME To Do should show notifications or not
sl: Ali naj program GNOME ToDo kaže obvestila

en: Run on Startup
sl: Zaženi ob prijavi

en: Run To Do automatically when you log in
sl: Program se zažene samodejno ob prijavi

en: Show Notifications
sl: Prikaži obvestila

en: When To Do runs, show a startup notification
sl: Ob zagonu programa pokaže obvestilo o delovanju

en: Error loading GNOME Online Accounts
sl: Napaka nalaganja programa Spletni računi GNOME

en: Failed to connect to task list
sl: Nalaganje seznama nalog je spodletelo.

en: On This Computer
sl: Na tem računalniku

en: Local
sl: Krajevno

en: Error fetching tasks from list
sl: Napaka pridobivanja nalog iz seznama

en: Inbox
sl: Prejeto

en: Overdue
sl: Prekoračeno

en: Next 7 Days
sl: Naslednjih 7 dni

en: Did you drink some water today?
sl: Ali ste danes popili kaj vode?

en: What are your goals for today?
sl: Kakšne cilje imate za danes?

en: Can you let your creativity flow?
sl: Ali lahko sprostite ustvarjalnost?

en: How are you feeling right now?
sl: Kako se ravnokar počutite?

en: At what point is it good enough?
sl: Na kateri točki je dovolj dobro?

en: Remember to breathe. Good. Don't stop.
sl: Mislite na dihanje. Počasi. Ne prenehajte.

en: Don't forget to drink some water
sl: Ne pozabite popiti kozarca vode

en: Remember to take some time off
sl: Spomnite se tudi na kak trenutek nedela

en: Eat fruits if you can 🍐️
sl: Jejte sadje, če je le mogoče 🍐️

en: Take care of yourself
sl: Poskrbite zase

en: Remember to have some fun
sl: Opomnite se, da je pomembna tudi zabava

en: You're doing great
sl: Odlično vam gre

en: Smile, breathe and go slowly
sl: Smejte se, dihajte in napredujte počasi

en: Wherever you go, there you are
sl: Kamor greste, tam ste

en: Keep calm
sl: Bodite mirni

en: You can do it
sl: Lahko vam uspe

en: Meanwhile, spread the love ♥️
sl: Medtem pa razširite dobro besedo ♥️

en: Scheduled
sl: Na urniku

en: Task list <b>%s</b> removed
sl: Seznam nalog <b>%s</b> je odstranjen.

en: Loading…
sl: Poteka nalaganje …

note: Translators: 'archived' as in 'archived task lists'
en: Archived
sl: Arhivirano

en: No Archived Lists
sl: Ni arhiviranih seznamov

en: Unarchive
sl: Odstrani iz arhiva

en: Archive
sl: Arhiviraj

en: An error occurred while updating a task
sl: Med posodabljanjem naloge je prišlo do napake

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Clear completed tasks…
sl: Počisti končane naloge …

en: Delete
sl: Izbriši

en: Task Lists
sl: Seznam nalog

en: New List
sl: Nov seznam

en: %d task for today | %d tasks for today
sl[0]: Za danes je pripravljenih %d nalog
sl[1]: Za danes je pripravljena %d naloga
sl[2]: Za danes sta pripravljeni %d nalogi
sl[3]: Za danes so pripravljene %d naloge

en: No tasks scheduled for today
sl: Za danes ni načrtovane nobene naloge

en: GNOME To Do cannot connect to Todoist due to network issue
sl: Povezava s spletiščem Todoist ni mogoča zaradi težav z omrežjem.

en: Not able to communicate with Todoist. Please check your internet connectivity.
sl: Povezava s spletiščem Todoist ni mogoča. Preverite omrežno povezavo.

en: Error fetching Todoist account key
sl: Napaka pridobivanja ključa računa Todoist

en: Please ensure that Todoist account is correctly configured.
sl: Prepričajte se, da je račun Todoist pravilno nastavljen.

en: GNOME To Do doesn’t have the necessary permissions to perform this action: %s
sl: Ni ustreznih dovoljenj za izvajanje dejavnosti: %s

en: Invalid response received from Todoist servers. Please reload GNOME To Do.
sl: Prejet je neveljaven odziv s strežnikov Todoist. Ponovno je treba zagnati program.

en: An error occurred while updating a Todoist task
sl: Prišlo je do napake med posodabljanjem nalog Todoist

en: An error occurred while retrieving Todoist data
sl: Prišlo je do napake med pridobivanjem podatkov Todoist

en: An error occurred while updating Todoist
sl: Prišlo je do napake med posodabljanjem podatkov Todoist

en: No Todoist accounts found
sl: Ni najdenega računa Todoist

en: Add a Todoist account
sl: Dodaj račun Todoist

en: Cannot create Todo.txt file
sl: Ni mogoče ustvariti datoteke ToDo.txt

en: Select a Todo.txt-formatted file:
sl: Izbor datoteke ToDo.txt:

note: Filechooser
en: Select a file
sl: Izbor datoteke

en: Error opening Todo.txt file
sl: Napaka med odpiranjem datoteke todo.txt

en: <b>Warning!</b> Todo.txt support is experimental and unstable. You may experience instability, errors and eventually data loss. It is not recommended to use Todo.txt integration on production systems.
sl: <b>Opozorilo!</b> Podpora za todo.txt je preizkusna in delovanje ni stabilno. Pričakujete lahko napake in posledično tudi izgubo podatkov. Možnosti ni priporočljivo uporabljati za pomembno delo.

en: Error while opening the file monitor. Todo.txt will not be monitored
sl: Napaka odpiranja nadzornika datotek. Datoteka ToDo.txt ne bo nadzorovana.

en: Todo.txt
sl: ToDo.txt

en: On the Todo.txt file
sl: Na datoteki ToDo.txt

en: Todo.txt File
sl: Datoteka ToDo.txt

en: Source of the Todo.txt file
sl: Vir datoteke ToDo.txt

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled
sl: Nedoločeno

note: Translators: 'Unscheduled' as in 'Unscheduled tasks'
en: Unscheduled (%d)
sl: Nedoločeno (%d)

en: Good Morning, %s
sl: Dobro jutro, %s

en: Good Afternoon, %s
sl: Dober dan, %s

en: Good Evening, %s
sl: Dober večer, %s

en: Home
sl: Domov
