MATE Desktop Environment - en to li translation catalogue (10 entries)

note: (itstool) path: entry/para
en: ARJ archive
li: RAR arsjief

note: (itstool) path: entry/para
en: CPIO archive
li: CPIO arsjief

note: (itstool) path: entry/para
en: Debian package
li: Debian pakket

note: (itstool) path: entry/para
en: LHA archive
li: LHA arsjief

note: (itstool) path: entry/para
en: RPM package
li: RPM pakket

note: (itstool) path: entry/para
en: Tar archive
li: Tar arsjief

note: (itstool) path: entry/para
en: Zip archive
li: Zip arsjief

note: (itstool) path: entry/para
en: Zoo archive
li: Zoo arsjief

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
li: Ómsjrieving

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
li: verwiezing
