MATE Desktop Environment - en to mg translation catalogue (7 entries)

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command line
mg: Lazam-baiko

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
mg: Asa

note: (itstool) path: entry/para
en: Pattern
mg: Firafitra

note: (itstool) path: entry/para
en: All files
mg: Ny rakitra rehetra

note: (itstool) path: tip/title
en: Tip
mg: Fikafika

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
mg: Fanoritsoritana

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
mg: rohy
