engrampa 1.25.0 - en to crh translation catalogue (71 entries)

en: File is not a valid .desktop file
crh: Dosye keçerli bir .desktop dosyesi degil

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
crh: Tanılmağan masaüstü dosyesi Sürümi '%s'

en: Starting %s
crh: %s Başlatıla

en: Application does not accept documents on command line
crh: Uyğulama emir satrında vesiqalarnı qabul etmey

en: Unrecognized launch option: %d
crh: Tanılmağan fırlatma ihtiyariyatı: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
crh: Bir 'Tür=İlişim' masaüstü kirildisine vesiqa URI'leri keçirilamaz

en: Not a launchable item
crh: Fırlatılabilir bir unsur degil

en: Disable connection to session manager
crh: Oturım idarecisine bağlantını ğayrı qabilleştir

en: Specify file containing saved configuration
crh: Saqlanğan ayarlamanı ihtiva etken dosyeni belirtiñiz

en: FILE
crh: DOSYE

en: Specify session management ID
crh: Oturım idaresi kimligini belirtiñiz

en: ID
crh: Kimlik

en: Session management options:
crh: Oturım idaresi ihtiyariyatı:

en: Show session management options
crh: Oturım idaresi ihtiyariyatını köster

en: Open
crh: Aç

en: All files
crh: Tüm dosyalar

en: _Cancel
crh: _Vazgeç

en: _Save
crh: _Saqla

en: Create _Folder
crh: _Cilbent İcat Et

en: _Overwrite
crh: Ü_zerine Yaz

[ctx: File]
en: Save
crh: Saqla

en: There was an internal error trying to search for applications:
crh: Uyğulamalarnı qıdırmağa talpınğanda içki bir hata bar edi.

en: %s Properties
crh: %s Hasiyetleri

en: All Files
crh: Tüm Dosyalar

en: Folder
crh: Klasör

en: _Quit
crh: _Çıq

en: _Close
crh: _Qapat

[ctx: File]
en: Size
crh: Boyut

[ctx: File]
en: Type
crh: Tür

[ctx: File]
en: Date Modified
crh: Deñiştirilgeni Tarih

[ctx: File]
en: Location
crh: Konum

[ctx: File]
en: Name
crh: İsim

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
crh: _Qonum:

en: Replace _All
crh: _Episini İvaz Et

en: _Skip
crh: _Atla

en: _Replace
crh: _Yerine qoy

en: Rename
crh: Yeniden Adlandır

en: _Rename
crh: _Kene Adlandır

en: _Paste
crh: Y_apıştır

en: Show the application's version
crh: Uygulamanın sürümünü göster

en: _Help
crh: _Yardım

en: C_reate
crh: _Oluştur

en: Location
crh: Konum

en: _Password:
crh: _Sır-söz:

en: Delete
crh: Sil

en: _Delete
crh: _Sil

en: _Add
crh: _Ekle

en: _Edit
crh: _Tarir

en: _View
crh: _Körünim

en: _About
crh: _Aqqında

en: Contents
crh: İçindekiler

en: _Copy
crh: _Kopyala

en: Copy the selection
crh: Seçimi kopyala

en: Cu_t
crh: _Kes

en: Cut the selection
crh: Saylamnı kes

en: Paste the clipboard
crh: Tüyreme-tahtasını yapıştır

en: _Open
crh: _Aç

en: _Properties
crh: _Hasiyetler

en: _Refresh
crh: _Tazele

en: Save As…
crh: Şöyle Saqla...

en: Select _All
crh: _Tümünü Seç

en: _Stop
crh: _Toqtat

en: Go to the previous visited location
crh: Evelki ziyaret etilgen qonumğa bar

en: Go to the next visited location
crh: Soñraki ziyaret etilgen qonumğa bar

en: _Toolbar
crh: _Alet çubuğı

en: by _Name
crh: İ_simge köre

en: by _Size
crh: _Ölçüge köre

[ctx: File]
en: Name:
crh: İsim:

en: Location:
crh: Konum:

en: Type:
crh: Tür:

en: _Update
crh: _Yañart
