engrampa 1.25.0 - en to dz translation catalogue (213 entries)

en: Starting %s
dz: %s འགོ་བཙུགས་དོ།

en: Not a launchable item
dz: གསར་བཙུགས་འབད་བཏུབ་པའི་ རྣམ་གྲངས་ཅིག་མེན་པས།

en: Disable connection to session manager
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་པ་ལུ་ མཐུད་ལམ་ལྕོགས་མིན་བཟོ།

en: Specify session management ID
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་གིཨའི་ཌི་ གསལ་བཀོད་འབད།

en: ID
dz: ཨའི་ཌི།

en: Show session management options
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང༌གི་གདམ་ཁ་ཚུ་སྟོན།

en: Archive Manager
dz: ཡིག་མཛོད་འཛིན་སྐྱོང་པ།

en: Create and modify an archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་དང་ ལེགས་བཅོས་འབད་ནི།

en: View the folders pane
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ་གི་པེན་གྱི་མཐོང་སྣང

en: Extract Here
dz: ནཱ་ལུ་ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Extract To...
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད་ས་...

en: Extract the selected archive
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ ཡིག་མཛོད་དེ་ ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Engrampa
dz: ཕ་ཡིལ་རོ་ལར་།

en: Could not create the archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: You have to specify an archive name.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཡིག་མཛོད་ཀྱི་མིང་ཅིག་ གསལ་བཀོད་འབད་དགོ

en: You don't have permission to create an archive in this folder
dz: ཁྱོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་འདི་ནང་ ཡིག་མཛོད་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་ གནང་བ་མེད།

en: Archive type not supported.
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ དབྱེ་བ་འདི་ལུ་ རྒྱབ་བསྐྱོར་མིན་འདུག

en: Could not delete the old archive.
dz: ཡིག་མཛོད་རྙིངམ་དེ་ བཏོན་གཏང་མ་ཚུགས།

en: Open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: All archives
dz: ཡིག་མཛོད་ཆ་མཉམ།

en: All files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།

en: Last Output
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ ཨའུཊི་པུཊི།

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
dz: སྒྲིལ་ཤིང་ཡིག་སྣོད་འདི་རང་དབང་མཉེན་ཆས་ཨིན རང་དབང་མཉེན་ཆས་གཞི་མཚོ་གིས་དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་མི་བཟུམ ཇི་ཨེན་ཡུ་མི་མང་ཡོངས་ཁྱབ་ཆོག་ཐམ་གྱི་ཐ་སྙད་ཀྱི་འོག་ལུ་ཁྱོད་ཀྱིས་འདི་ལོག་བཀྲམ་ཡང་ན་ལེགས་བཅོས་འབད་  ཐོན་རིམ་༢་གྱི་ཆོག་ཐམ་ཡང་ན་གང་རུང་མཇུག་གི་ཐོན་རིམ།

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
dz: སྒྲིལ་ཤིང་ཡིག་སྣོད་འདི་ཕན་ཐོག་འོང་མནོ་སྟེ་བཀྲམ་སྤེལ་འབད་ཡོདཔ དེ་འབདཝ་ད་ཉེན་ལེན་གང་ཡང་མེད་པར་ ཚོང་འབྲེལ་ཡང་ན་བྱེ་བྲག་གི་གནད་དོན་ལུ་བཏུབ་པའི་བརྡ་སྟོན་མིན་འདུག།རྒྱས་བཤད་སྦེ་ཇི་ཨེན་ཡུ་མི་མང་ཡོངས་ཁྱབ་ཆོག་ཐམ་གནང་བལྟ་གནང་།

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
dz: སྒྲིལ་ཤིང་ཡིག་སྣོད་དང་གཅིག་ཁར་ཁྱོད་ཀྱིས་་ཇི་ཨེན་ཡུ་མི་མང་ཡོངས་ཁྱབ་ཆོག་ཐམ་གྱི་འདྲ་བཤུས་ཐོབ་དགོཔ་ཨིན གལ་སྲིད་མ་ཐོབ་པ་ཅིན རང་དབང་ཉེན་ཆས་གཞི་མཚོ་ལུ་འབྲི Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: Could not add the files to the archive
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཡིག་མཛོད་ལུ་ བསྡོམ་མ་ཚུགས།

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
dz: ཁྱོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་"%s"ནང་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ལྷག་ནིའི་གནང་བ་བདེན་པ་ མིན་འདུག

en: Save Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུངས།

en: _Cancel
dz: ཆ་མེད།(_C)

en: _Save
dz: སྲུངས།(_S)

en: Enter the password for the archive '%s'.
dz: ཡིག་མཛོད་ '%s' དོན་ལུ་ཆོག་ཡིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
dz: མིང་"%s" དེ་ ནུས་མེད་ཨིན་པས། ག་ཅི་ཨིནམ་ཟེར་བ་ཅིན་ དེ་ནང་ཡིག་འབྲུ་%sམི་ཤོམ་པས།
    
    %s

en: Please use a different name.
dz: མིང་སོ་སོ་ཅིག་ ལག་ལེན་འཐབ།

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
dz: ཁྱོད་ལུ་ འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་དེ་ནང་ ཡིག་མཛོད་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་ གནང་བ་བདེན་པ་མིན་འདུག

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
dz: འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་"%s"མིན་འདུག
    
     ཁྱོད་ཀྱིས་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: Create _Folder
dz: སྣོད་འཛིན་གསར་བསྐྲུན་འབད།(_F)

en: Could not create the destination folder: %s.
dz: འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་%s གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Archive not created
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་མ་འབད་བས།

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
dz: ཡིག་མཛོད་དེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག ཁྱོད་ཀྱིས་ཚབ་སྲུང་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: _Overwrite
dz: ཚབ་སྲུང་འབད།(_O)

en: Extraction not performed
dz: ཕྱིར་འདོན་མ་འབད་བས།

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
dz: ཁྱོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་ "%s"ནང་ ཡིག་མཛོད་ཕྱིར་འདོན་འབད་ནིའི་ གནང་བ་བདེན་པ་མིན་འདུག

[ctx: File]
en: Save
dz: སྲུངས།

en: %s Properties
dz: རྒྱུ་དངོས་%s།

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
dz:  ཡིག་མཛོད་ "%s"ནང་ ཡིག་སྣོད་"%s" དུས་མཐུན་བཟོ་ནི་ཨིན་ན?

en: Update the files in the archive "%s"?
dz: ཡིག་མཛོད་ "%s"ནང་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ དུས་མཐུན་བཟོ་ནི་ཨིན་ན?

en: All Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།

en: You don't have the right permissions.
dz: ཁྱོད་ལུ་བདེན་པའི་གནང་བ་མིན་འདུག

en: You can't add an archive to itself.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཡིག་མཛོད་ཅིག་ དེ་ཉིད་ལུ་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་མི་ཚུགས།

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
dz: ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་དོ།

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
dz: ཡིག་སྣོད་ཕྱིར་འདོན་འབད་དོ།

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
dz: ཡིག་སྣོད་རྩ་བསྐྲད་གཏང་དོ།

en: Deleting files from archive
dz: ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ རྩ་བསྐྲད་གཏང་དོ།

en: Recompressing archive
dz: ཡིག་མཛོད་ སླར་ཨེབ་བཙུགས་འབད་དོ།

en: Decompressing archive
dz: ཡིག་མཛོད་ཨེབ་བཤོལ་འབད་དོ།

en: Folder
dz: སྣོད་འཛིན།

en: [read only]
dz: (ལྷག་ནི་ཙམ)

en: Could not display the folder "%s"
dz: སྣོད་འཛིན་"%s"བཀྲམ་སྟོན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Getting the file list
dz: ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ལེན་དོ།

en: _Quit
dz: སྤངས།  (_Q)།

en: _Close
dz: ཁ་བསྡམས།(_C)

en: Command exited abnormally.
dz: བརྡ་བཀོད་དེ་ ཨ་རྟག་དང་མ་འདྲཝ་སྦེ་ ཕྱིར་ཐོན་ཡར་སོ་ནུག

en: An error occurred while extracting files.
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཕྱིར་འདོན་འབད་བའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: Could not open "%s"
dz: "%s"ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས།

en: An error occurred while loading the archive.
dz: ཡིག་མཛོད་བཀལ་བཙུགས་འབད་བའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: An error occurred while deleting files from the archive.
dz: ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ བཏོན་བཏང་པའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: An error occurred while adding files to the archive.
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་པའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: An error occurred while testing archive.
dz: ཡིག་མཛོད་བརྟག་ཞིབ་འབད་བའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: Command not found.
dz: བརྡ་བཀོད་འཚོལ་མ་ཐོབ།

en: Test Result
dz: བརྟག་ཞིབ་གྲུབ་འབྲས།

en: Could not perform the operation
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ལག་ལེན་འཐབ་མ་ཚུགས།

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
dz: ཡིག་སྣོད་འདི་ ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་ལུ་ བསྡོམ་ནི་ཨིན་ན་ ཡིག་མཛོད་གསརཔ་ཅིག་སྦེ་ ཁ་ཕྱེ་ནི་ཨིན་ན?

en: Do you want to create a new archive with these files?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ཡིག་སྣོད་འདི་ཚུ་གིས་སྦེ་ ཡིག་མཛོད་གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད་ནི་ཨིན་ན?

en: Create _Archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད། (_A)

en: Folders
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ

[ctx: File]
en: Size
dz: ཚད།

[ctx: File]
en: Type
dz: དབྱེ་བ།

[ctx: File]
en: Date Modified
dz: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་འབད་ཡོདཔ།

[ctx: File]
en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

[ctx: File]
en: Name
dz: མིང་།

en: Find:
dz: འཚོལ:

en: Close the folders pane
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ་གི་པེན་ཁ་བསྡམས

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
dz: ཁ་ཕྱེ- འཕྲལ་གྱི་(_R)

en: Open a recently used archive
dz: ད་རིས་ཁམས་ ལག་ལེན་འཐབ་མི་ ཡིག་མཛོད་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
dz: གནས་ཁོངས་:(_L)

en: Could not save the archive "%s"
dz: ཡིག་མཛོད་"%s"བསྲུང་མ་ཚུགས།

en: Replace _All
dz: ཆ་མཉམ་ཚབ་བཙུགས། (_A)

en: _Skip
dz: གོམ་འགྱོ།(_S)

en: _Replace
dz: ཚབ་བཙུགས།(_R)

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
dz: སྣོད་འཛིན་མིང་ "%s"འབད་མི་ཅིག་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
dz: ཡིག་སྣོད་མིང་ "%s"འབད་མི་ཅིག་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག
    
    %s

en: Rename
dz: བསྐྱར་མིང་བཏགས།

en: _Rename
dz: བསྐྱར་མིང་བཏགས།(_R)

en: Could not rename the folder
dz: སྣོད་འཛིན་ལུ་ བསྐྱར་མིང་བཏགས་མ་ཚུགས།

en: Could not rename the file
dz: ཡིག་སྣོད་དེ་ལུ་ བསྐྱར་མིང་བཏགས་མ་ཚུགས།

en: Paste Selection
dz: སེལ་འཐུ་སྦྱར།

en: _Paste
dz: སྦྱར།(_P)

en: Add files to an archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Extract archive
dz: ཡིག་མཛོད་ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: Command _Line Output
dz: བཀོད་ལམ་གྱི་ ཨའུཊི་པུཊི།(_L)

en: Could not display help
dz: གྲོགས་རམ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Add files to the specified archive and quit the program
dz: གསལ་བཀོད་འབད་མི་ ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་ཏེ་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: ARCHIVE
dz: ཡིག་མཛོད།

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་མིང་ འདྲི་བའི་ཐོག་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་ཏེ་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
dz: ཡིག་མཛོད་ཚུ་ གསལ་བཀོད་འབད་མི་ སྣོད་འཛིན་ནང་ ཕྱིར་འདོན་འབད་ཞིནམ་ལས་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: FOLDER
dz: སྣོད་འཛིན།

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
dz: འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་ འདྲི་བའི་ཐོག་ལས་ ཡིག་མཛོད་ཚུ་ ཕྱིར་འདོན་འབད་ཞིནམ་ལས་ ལས་རིམ་དེ་ སྤང་བཞག

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
dz: ‘--ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནི་’ དང་ ‘--ཕྱིར་འདོན་འབད་ནིའི་’ བརྡ་བཀོད་ཚུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལས་ སྣོད་འཛིན་སྔོན་སྒྲིག་འབད།

en: Create destination folder without asking confirmation
dz: ངེས་གཏན་མ་འདྲི་བར་ འགྲོ་ཡུལ་སྣོད་འཛིན་ གསར་བསྐྲུན་འབད

en: Show the application's version
dz: གློག་རིམ་དེ་གི་ཐོན་རིམ་སྟོན།

en: - Create and modify an archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསར་བསྐྲུན་འབད་དེ་ ་ ལེགས་བཅོས་འབད་(_C)

en: Load Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་ བཀལ་བཙུགས་འབད།

en: _Help
dz: གྲོགས་རམ།(_H)

en: C_reate
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད།(_r)

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: _Password:
dz: ཆོག་ཡིག་:(_P)

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
dz: <span weight="bold" size="larger">ཆོག་ཡིག་དགོཔ</span>

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: _Delete
dz: བཏོན་གཏང་།(_D)

en: _All files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།(_A)

en: _Selected files
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ཡིག་སྣོད་ཚུ།(_S)

en: example: *.txt; *.doc
dz: དཔེར་བརྗོད་: *.ཊི་ཨེགསི་ཊི་;*.ཌོཀ།

en: _Files:
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ:(_F)

en: _Add
dz: ཁ་སྐོང་རྐྱབས།(_A)

en: Add a Folder
dz: སྣོད་འཛིན་ཅིག་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: _Include subfolders
dz: སྣོད་འཛིན་ཡན་ལག་ཚུ་ གྲངས་སུ་བཙུགས།(_I)

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
dz: མཚོན་རྟགས་ཀྱི་ འབྲེལ་ལམཨིན་མི་ སྣོད་འཛིན་ཚུ་ གྲངས་སུ་མ་བཙུགས།

en: example: *.o; *.bak
dz: དཔེར་བརྗོད:*ཨོ;*.བཱཀ།

en: E_xclude files:
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གྲངས་སུ་མ་བཙུགས།(_x)

en: _Load Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་ བཀལ་བཙུགས་འབད།(_L)

en: Sa_ve Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུངས།(_v)

en: Extract
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: _Extract
dz: ཕྱིར་འདོན་འབད།(_E

en: Re-crea_te folders
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ་སླར་བསྐྲུན་འབད།(_t)

en: Over_write existing files
dz: ད་ལྟོ་ཡོད་མི་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཚབ་སྲུང་འབད།

en: Do not e_xtract older files
dz: སྣོད་འཛིན་རྙིངམ་ཚུ་ ཕྱིར་འདོན་མ་འབད།(_x)

en: Actions
dz: བྱ་བ་ཚུ།

en: _Archive
dz: ཡིག་མཛོད།(_A)

en: _Edit
dz: ཞུན་དག(_)

en: _View
dz: མཐོང་སྣང་།(_V)

en: _Arrange Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ བདེ་ཞིབ་འབད།(_A)

en: _About
dz: སྐོར་ལས།(_A)

en: Information about the program
dz: ལས་རིམ་དེ་གི་སྐོར་ལས་བརྡ་དོན།

en: Add files to the archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ བསྡོམས།

en: Add a folder to the archive
dz: ཡིག་མཛོད་ལུ་ སྣོད་འཛིན་ཅིག་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add Folder
dz: སྣོད་འཛིན་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Close the current archive
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་དེ་ ཁ་བསྡམས།

en: Contents
dz: ནང་དོན་ཚུ་

en: Display the Engrampa Manual
dz: ཕ་ཡིལ་རོ་ལར་ལག་དེབ་ བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: _Copy
dz: འདྲ་བཤུས།(_C)

en: Copy the selection
dz: སེལ་འཐུ་དེ་ འདྲ་བཤུས་རྐྱབས།

en: Cu_t
dz: བཏོག(_t)

en: Cut the selection
dz: སེལ་འཐུ་དེ་བཏོག

en: Paste the clipboard
dz: འཛིན་པང་དེ་སྦྱར།

en: Rename the selection
dz: སེལ་འཐུ་ལུ་ བསྐྱར་མིང་བཏགས།

en: Delete the selection from the archive
dz: སེལ་འཐུ་དེ་ ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ བཏོན་གཏང་།

en: Dese_lect All
dz: ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་བཤོལ། (_l)

en: Deselect all files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་ སེལ་འཐུ་བཤོལ།

en: Extract files from the archive
dz: ཡིག་སྣོད་ཚུ་ ཡིག་མཛོད་ནང་ལས་ ཕྱིར་འདོན་འབད།

en: _Last Output
dz: མཐའ་མཇུག་ཨའུཊི་པུཊི། (_L)

en: View the output produced by the last executed command
dz: མཐར་ཐུག་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་མི་ བརྡ་བཀོད་དེ་གིས་བཏོན་མི་ ཨའུཊི་པུཊི་དེ་སྟོན།

en: Create a new archive
dz: ཡིག་མཛོད་གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད

en: Open archive
dz: ཡིག་མཛོད་ཁ་ཕྱེ།

en: _Open
dz: ཁ་ཕྱེ།(_O)

en: Open selected files with an application
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གློག་རིམ་ཅིག་གིས་ཁ་ཕྱེ།

en: Specify a password for this archive
dz: ཡིག་མཛོད་འདི་གི་དོན་ལས་ ཆོག་ཡིག་ཅིག་ གསལ་བཀོད་འབད།

en: _Properties
dz: རྒྱུ་དངོས་ཚུ།(_P)

en: Show archive properties
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ རྒྱུ་དངོས་ཚུ་སྟོན།

en: _Refresh
dz: ཡང་སེལ་འབད་ (_R)

en: Reload current archive
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་དེ་ སླར་མངོན་གསལ་འབད།

en: Save As…
dz: དེ་སྦེ་སྲུངས་...

en: Save the current archive with a different name
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་དེ་ མིང་སོ་སོ་ཅིག་གི་སྒོ་ལས་སྲུངས།

en: Select _All
dz: ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད།(_A)

en: Select all files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་ སེལ་འཐུ་འབད།

en: _Stop
dz: བཀག(_S)

en: Stop current operation
dz: ད་ལྟོའི་བཀོལ་སྤྱོད་བཀག

en: _Test Integrity
dz: ཆིག་སྒྲིལ་བརྟག་ཞིབ་འབད། (_T)

en: Test whether the archive contains errors
dz: ཡིག་མཛོད་ནང་ འཛོལ་བ་ཡོད་མེད་ བརྟག་ཞིབ་འབད།

en: Open the selected folder
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་མི་སྣོད་འཛིན་དེ་ཁ་ཕྱེ་

en: Go to the previous visited location
dz: ཧེ་མར་ ལྟ་སྤྱོད་འབད་མི་ གནས་ཁོངས་ལུ་འགྱོ།

en: Go to the next visited location
dz: དེ་གི་ཧེ་མར་ ལྟ་སྤྱོད་འབད་མི་ གནས་ཁོངས་ལུ་འགྱོ།

en: Go up one level
dz: གནས་རིམ་གཅིག་ཡར་འགྱོ།

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
dz: ཁྱིམ་གྱི་གནས་ཁོངས་ལུ་འགྱོ

en: _Toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་། (_T)

en: View the main toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་ངོ་མ་དེ་ལུ་བལྟ།

en: Stat_usbar
dz: གནས་ཚད་ཕྲ་རིང་། (_u)

en: View the statusbar
dz: གནས་ཚད་ཕྲ་རིང་ལུ་བལྟ།

en: _Reversed Order
dz: རིམ་ལོག་ཅན་གྱི་གོ་རིམ།(_R)

en: Reverse the list order
dz: ཐོ་ཡིག་གོ་རིམ་ རིམ་ལོག་འབད།

en: _Folders
dz: སྣོད་འཛིན་ཚུ(_F)

en: View All _Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་སྟོན། (_F)

en: View as a F_older
dz: སྣོད་འཛིན་བཟུམ་ཅིག་སྦེ་སྟོན། (_o)

en: by _Name
dz: མིང་གི་སྒོ་ལས།(_N)

en: Sort file list by name
dz: མིང་གི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: by _Size
dz: ཚད་ཀྱི་སྒོ་ལས། (_S)

en: Sort file list by file size
dz: ཡིག་སྣོད་ཚད་ཀྱི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: by T_ype
dz: དབྱེ་བའི་སྒོ་་ལས། (_y)

en: Sort file list by type
dz: དབྱེ་བའི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Sort file list by modification time
dz: ལེགས་བཅོས་དུས་ཚོད་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
dz: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྒོ་ལས། (_L)

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
dz: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྒོ་ལས་ ཡིག་སྣོད་ཐོ་ཡིག་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
dz: <i><b> དྲན་ཐོ་:</b> ཆོག་ཡིག་འདི་ ཁྱོད་ཀྱིས་ ད་ལྟོའི་ཡིག་མཛོད་ལུ་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་མི་ ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གསང་བ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་དང་ ད་ལྟོའི་ཡིག་སྣོད་ནང་ལས་ ཕྱིར་འདོན་འབད་མི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ གསང་བཤོལ་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ཨིན། ཡིག་མཛོད་འདི་ ཁ་བསྡམས་ཚརཝ་ད་ ཆོག་ཡིག་འདི་ བཏོན་གཏང་འོང་།.</i>

[ctx: File]
en: Name:
dz: མིང་:།

en: Archive size:
dz: ཡིག་མཛོད་ཀྱི་ཚད།

en: Compression ratio:
dz: ཨེབ་བཙུགས་དཔྱ་ཚད།

en: Content size:
dz: ནང་དོན་གྱི་ཚད།

en: Number of files:
dz: ཡིག་སྣོད་གྱངས་ཁ།

en: Location:
dz: གནས་ཁོངས:།

en: Type:
dz: དབྱེ་བ:

en: _Update
dz: དུས་མཐུན་  (_U)

en: S_elect the files you want to update:
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ནི་ཨིན་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚུ་ སེར་འཐུ་འབད: (_E)
