engrampa 1.25.0 - en to et translation catalogue (336 entries)

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurealt määratavaid dokumente

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjetele edasi anda

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Engrampa Archive Manager
et: Arhiivihaldur Engrampa

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
et: MATE töölauakeskkonna arhiivihaldur

en: Archive Manager
et: Arhiivihaldur

en: Create and modify an archive
et: Arhiivi loomine ja muutmine

en: How to sort files
et: Failide sortimise kriteerium

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
et: Mis kriteeriumit tuleb failide järjestamisel kasutada. Võimalikud väärtused on name (nimi), size (suurus), type (liik), time (muutmisaeg) ja path (rada).

en: Sort type
et: Sortimise suund

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
et: Kas faile sorditakse kasvavas (väärtus ascending) või kahanevas (väärtus descending) järjestuses.

en: List Mode
et: Nimekirja režiim

en: Display type
et: Liigi kuvamine

en: Display the Type column in the main window.
et: Liigi veeru kuvamine põhiaknas.

en: Display size
et: Suuruse kuvamine

en: Display the Size column in the main window.
et: Suuruse veeru kuvamine põhiaknas.

en: Display time
et: Aja kuvamine

en: Display the Time column in the main window.
et: Aja veeru kuvamine põhiaknas.

en: Display path
et: Raja kuvamine

en: Display the Path column in the main window.
et: Raja veeru kuvamine põhiaknas.

en: Use MIME icons
et: MIME ikoonide kasutamine

en: Name column width
et: Nimeveeru laius

en: The default width of the name column in the file list.
et: Nimeveeru vaikimisi laius failide nimekirjas.

en: Max history length
et: Ajaloo suurim pikkus

en: Max number of items in the Open Recents menu.
et: Suurim kirjete arv hiljutiste arhiivide menüüs.

en: View toolbar
et: Tööriistariba näitamine

en: Whether to display the toolbar.
et: Kas tööriistariba kuvatakse või mitte.

en: View statusbar
et: Olekuriba näitamine

en: Whether to display the statusbar.
et: Kas olekuriba kuvatakse või mitte.

en: View the folders pane
et: Kataloogide paani näitamine

en: Whether to display the folders pane.
et: Kas kaustade paani kuvatakse või mitte.

en: Editors
et: Redaktorid

en: Compression level
et: Kokkusurumise tase

en: Encrypt the archive header
et: Arhiivi päise krüptimine

en: Overwrite existing files
et: Olemasolevate failide ülekirjutamine

en: Do not overwrite newer files
et: Uuemate failide ülekirjutamisest hoidumine

en: Default volume size
et: Andmehulga vaikimisi suurus

en: The default size for volumes.
et: Andmehulkadele määratav vaikimisi suurus.

en: Extract Here
et: Paki siia lahti

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
et: Valitud arhiivi lahtipakkimine käesolevasse kataloogi

en: Extract To...
et: Paki lahti kataloogi...

en: Extract the selected archive
et: Valitud arhiivi lahtipakkimine

en: Compress...
et: Paki...

en: Create a compressed archive with the selected objects
et: Tihendatud arhiivi loomine valitud objektidest

en: Allows to create and extract archives
et: Arhiivifailide loomine ja nendest failide lahtipakkimine

en: Could not create the archive
et: Arhiivi pole võimalik luua

en: You have to specify an archive name.
et: Sa pead määrama arhiivi nime.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
et: Sul pole siia kataloogi arhiivi loomiseks piisavalt õigusi

en: Archive type not supported.
et: Arhiivi liik pole toetatud.

en: Could not delete the old archive.
et: Vana arhiivi pole võimalik kustutada.

en: Open
et: Avatud

en: All archives
et: Kõik arhiivid

en: All files
et: Kõik failid

en: Last Output
et: Viimane väljund

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Engrampa on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Engrampat levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos Engrampaga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: Could not add the files to the archive
et: Faile pole võimalik arhiivi lisada

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
et: Sul pole kataloogist "%s" lugemiseks vajalikke õigusi

en: Save Options
et: Valikute salvestamine

en: _Options Name:
et: _Valikute nimi:

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Save
et: _Salvesta

en: Enter the password for the archive '%s'.
et: Salasõna määramine selle arhiivi '%s' jaoks.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
et: Nimi "%s" ei sobi kuna see ei tohi sisaldada järgnevaid sümboleid: %s
    
    %s

en: Please use a different name.
et: Palun kasuta mõnda teist nime.

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
et: Sul pole sihtkataloogis arhiivi loomiseks sobivaid õigusi.

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
et: Sihtkataloogi "%s" pole olemas.
    
    Kas tahad selle luua?

en: Create _Folder
et: Loo _kaust

en: Could not create the destination folder: %s.
et: Sihtkataloogi pole võimalik luua: %s.

en: Archive not created
et: Arhiivi ei loodud

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
et: Arhiiv on juba olemas.  Kas soovid selle üle kirjutada?

en: _Overwrite
et: _Kirjuta üle

en: Extraction not performed
et: Lahtipakkimist ei teostatud

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
et: Sul ei ole kataloogi "%s" lahtipakkimiseks piisavalt õigusi

[ctx: File]
en: New
et: Uus

[ctx: File]
en: Save
et: Salvestamine

en: There was an internal error trying to search for applications:
et: Rakenduste otsimise katsel tekkis sisemine viga:

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
et: %s failide jaoks pole käske paigaldatud.
    Kas soovid selle faili avamiseks sobilikku käsku otsida?

en: Could not open this file type
et: Seda liiki faili pole võimalik avada

en: _Search Command
et: _Otsi käsku

en: %s Properties
et: %s omadused

en: %d %B %Y, %H:%M
et: %d. %B %Y, %H:%M

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
et: Kas uuendada arhiivis "%2$s" olevat fail "%1$s"?

en: Update the files in the archive "%s"?
et: Kas uuendada arhiivis "%s" olevaid faile?

en: File _Format: %s
et: Faili _vorming: %s

en: All Files
et: Kõik failid

en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

en: By Extension
et: Laiendi järgi

en: File Format
et: Faili vorming

en: Extension(s)
et: Laiend(id)

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
et: Programmil pole võimalik faili '%s' vormingut kindlaks teha. Palin veendu, et failil on vormingule vastav laiend või vali allolevast nimekirjast sobiv vorming.

en: File format not recognized
et: Tundmatu failivorming

en: File not found.
et: Faili ei leitud.

en: Archive not found
et: Arhiivi ei leitud

en: You don't have the right permissions.
et: Sul pole vajalikke õiguseid.

en: This archive type cannot be modified
et: Seda liiki arhiivi pole võimalik muuta

en: You can't add an archive to itself.
et: Sa pole võimalik lisada arhiivi iseendasse.

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
et: Lisatav fail:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
et: Lahtipakitav fail:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
et: Eemaldatav fail:

en: Could not find the volume: %s
et: Andmeruumi pole võimalik leida: %s

en: Deleting files from archive
et: Failide kustutamine arhiivist

en: Recompressing archive
et: Arhiivi uuestipakkimine

en: Decompressing archive
et: Arhiivi lahtipakkimine

en: Debian package
et: Debiani pakett

en: OpenDocument Presentation
et: OpenDocument esitlus

en: OpenDocument Spreadsheet
et: OpenDocument arvutustabel

en: OpenDocument Text
et: OpenDocument tekst

en: OpenDocument Presentation Template
et: OpenDocument esitluse mall

en: OpenDocument Spreadsheet Template
et: OpenDocument arvutustabeli mall

en: OpenDocument Text Template
et: OpenDocument teksti mall

en: Bzip2 compressed file
et: Bzip2 pakitud fail

en: Folder
et: Kataloog

en: [read only]
et: [ainult lugemiseks]

en: Could not display the folder "%s"
et: Kataloogi "%s" pole võimalik kuvada

en: _Pause
et: _Peata

en: Process paused
et: Protsess on peatatud

en: _Resume
et: _Naase

en: Please wait…
et: Palun oota...

note: Translators: %s is a filename
en: Creating "%s"
et: Faili "%s" loomine

note: Translators: %s is a filename
en: Loading "%s"
et: Faili "%s" laadimine

note: Translators: %s is a filename
en: Reading "%s"
et: Faili "%s" lugemine

note: Translators: %s is a filename
en: Deleting files from "%s"
et: Failide kustutamine arhiivist "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Testing "%s"
et: Faili "%s" testimine

en: Getting the file list
et: Failide nimekirja hankimine

note: Translators: %s is a filename
en: Copying the files to add to "%s"
et: Failide kopeerimine arhiivi "%s" lisamiseks

note: Translators: %s is a filename
en: Adding files to "%s"
et: Failide lisamine arhiivi "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Extracting files from "%s"
et: Failide lahtipakkimine arhiivist "%s"

en: Copying the extracted files to the destination
et: Lahtipakitavate failide kopeerimine sihtkohta

note: Translators: %s is a filename
en: Saving "%s"
et: Faili "%s" salvestamine

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Open the Archive
et: _Ava arhiiv

en: _Show the Files
et: _Näita faile

en: Show the _Files and Quit
et: Näita _faile ja lõpeta

en: _Close
et: _Sulge

en: Extraction completed successfully
et: Lahtipakkimine lõppes edukalt

en: Archive created successfully
et: Arhiiv loodi edukalt

en: Command exited abnormally.
et: Käsk lõpetas ebanormaalselt.

en: An error occurred while extracting files.
et: Failide lahtipakkimisel tekkis viga.

en: Could not open "%s"
et: "%s" pole võimalik avada

en: An error occurred while loading the archive.
et: Arhiivi laadimisel tekkis viga.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
et: Failide arhiivist kustutamisel tekkis viga.

en: An error occurred while adding files to the archive.
et: Failide arhiivi lisamisel tekkis viga.

en: An error occurred while testing archive.
et: Arhiivi kontrollimisel tekkis viga.

en: An error occurred while saving the archive.
et: Arhiivi salvestamisel tekkis viga.

en: An error occurred.
et: Tekkis viga.

en: Command not found.
et: Käsku ei leitud.

en: Test Result
et: Kontrolli tulemus

en: Could not perform the operation
et: Toimingut pole võimalik teostada

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
et: Kas soovid lisada selle faili aktiivsesse arhiivi või avada uue arhiivina?

en: Do you want to create a new archive with these files?
et: Kas soovid nende failidega uue arhiivi luua?

en: Create _Archive
et: Loo _arhiiv

en: Folders
et: Kataloogid

[ctx: File]
en: Size
et: Suurus

[ctx: File]
en: Type
et: Liik

[ctx: File]
en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

[ctx: File]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: File]
en: Name
et: Nimi

en: Find:
et: Otsing:

en: Close the folders pane
et: Kataloogide paani sulgemine

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
et: Ava _hiljutine

en: Open a recently used archive
et: Mõne viimatikasutatud arhiivi avamine

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
et: _Asukoht:

en: Could not save the archive "%s"
et: Arhiivi "%s" pole võimalik salvestada

en: Replace file "%s"?
et: Kas asendada fail "%s"?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
et: Veel üks sama nimega fail on juba "%s" all olemas.

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Replace
et: _Asenda...

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is void, please type a name.
et: Uus nimi on tühi, palun sisesta nimi.

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is the same as old one, please type other name.
et: Uus nimi on vana nimega ühesugune, palun sisesta mõni muu nimi.

note: Translators: the %s references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
et: Nimi "%s" pole korretne, kuna see sisaldab vähemalt ühte järgnevatest märkidest: %s, palun sisesta teistsugune nimi.

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
et: Kataloog "%s" on juba olemas.
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
et: Fail "%s" on juba olemas.
    
    %s

en: Rename
et: Nime muutmine

en: _New folder name:
et: _Kataloogi uus nimi:

en: _New file name:
et: _Faili uus nimi:

en: _Rename
et: Muuda _nime

en: Could not rename the folder
et: Kataloogi nime pole võimalik muuta.

en: Could not rename the file
et: Arhiivi nime pole võimalik muuta.

en: Paste Selection
et: Valiku asetamine

en: _Destination folder:
et: _Sihtkataloog:

en: _Paste
et: _Aseta

en: Add files to an archive
et: Failide lisamine arhiivi

en: Extract archive
et: Arhiivi lahtipakkimine

en: Command _Line Output
et: Käsu_rea väljund

en: Could not display help
et: Abiteavet pole võimalik kuvada

en: Add files to the specified archive and quit the program
et: Failide lisamine määratud arhiivi ja programmist väljumine

en: ARCHIVE
et: ARHIIV

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
et: Failide lisamine arhiivi koos arhiivi nime küsimisega ning programmist väljumine

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
et: Arhiivide lahtipakkimine määratud kataloogi ja programmist väljumine

en: FOLDER
et: KATALOOG

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
et: Arhiivi lahtipakkimine koos sihtkataloogi nime küsimisega ning programmist väljumine

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
et: Arhiivikataloogis olevate arhiivide lahtipakkimine ja programmist väljumine

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
et: Vaikekataloog, mida kasutatakse '--add' ja '--extract' käskude puhul

en: Create destination folder without asking confirmation
et: Sihtkataloogi loomine kinnitust küsimata

en: Show the application's version
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Compress
et: Pakkimine

en: - Create and modify an archive
et: - Arhiivi loomine ja muutmine

en: Load Options
et: Valikute laadimine

en: _Apply
et: _Rakenda

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Help
et: A_bi

en: _About Archive Manager
et: _Arhiivihaldurist lähemalt

en: C_reate
et: _Paki

en: _Filename:
et: _Failinimi:

en: Location
et: Asukoht

en: _Encrypt the file list too
et: Krüptitakse ka failide _nimekiri

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
et: _Tükeldamine andmehulkadeks suurusega

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Other Options
et: _Muud valikud

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
et: <span weight="bold" size="larger">Vaja on salasõna</span>

en: Delete
et: Kustuta

en: _Delete
et: _Eemalda

en: _All files
et: Kõ_ik failid

en: _Selected files
et: _Valitud failid

en: example: *.txt; *.doc
et: näide: *.txt; *.doc

en: _Files:
et: _Failid:

en: _Add
et: _Lisa

en: Add only if _newer
et: Lisatakse, kui on _uuem

en: Add a Folder
et: Kataloogi lisamine

en: _Include subfolders
et: _Alamkataloogid pannakse kaasa

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
et: _Nimeviited kataloogidele jäetakse välja

en: Include _files:
et: Kaasapandavad _failid:

en: example: *.o; *.bak
et: näide: *.o; *.bak

en: E_xclude files:
et: _Väljajäetavad failid:

en: _Exclude folders:
et: Väljajäetavad _kataloogid:

en: _Load Options
et: _Laadi valikud

en: Sa_ve Options
et: _Salvesta valikud

en: _Reset Options
et: Lä_htesta valikud

en: Extract
et: Lahtipakkimine

en: _Extract
et: _Paki lahti

en: Re-crea_te folders
et: Ka_taloogid luuakse uuesti

en: Over_write existing files
et: Olemasolevad failid ki_rjutatakse üle

en: Do not e_xtract older files
et: Va_nemaid faile lahti ei pakita

en: Actions
et: Tegevused

en: _Archive
et: _Arhiiv

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Arrange Files
et: Ko_rrasta failid

en: _About
et: _Lähemalt

en: Information about the program
et: Lähem teave programmi kohta

en: _Add Files…
et: _Lisa faile...

en: Add files to the archive
et: Failide lisamine arhiivi

en: Add Files
et: Failide lisamine

en: Add a _Folder…
et: Lisa _kataloog...

en: Add a folder to the archive
et: Kataloogi lisamine arhiivi

en: Add Folder
et: Kataloogi lisamine

en: Close the current archive
et: Aktiivse arhiivi sulgemine

en: Contents
et: Sisukord

en: Display the Engrampa Manual
et: Engrampa kasutajajuhendi kuvamine

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Copy the selection
et: Valiku kopeerimine

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Cut the selection
et: Valiku lõikamine

en: Paste the clipboard
et: Lõikepuhvri asetamine

en: _Rename…
et: Muuda _nime…

en: Rename the selection
et: Valiku nime muutmine

en: Delete the selection from the archive
et: Valitud failide arhiivist kustutamine

en: Dese_lect All
et: Tü_hista valik

en: Deselect all files
et: Kõikide failide valiku tühistamine

en: _Extract…
et: _Paki lahti…

en: Extract files from the archive
et: Failide arhiivist lahtipakkimine

en: Find…
et: Otsi…

en: _Last Output
et: Viimane vä_ljund

en: View the output produced by the last executed command
et: Viimase käivitatud käsu väljundi vaatamine

en: New…
et: Uus...

en: Create a new archive
et: Uue arhiivi loomine

en: Open…
et: Ava...

en: Open archive
et: Arhiivi avamine

en: _Open
et: _Ava

en: _Open With…
et: Ava _rakendusega…

en: Open selected files with an application
et: Valitud failide avamine rakendusega

en: Pass_word…
et: _Salasõna...

en: Specify a password for this archive
et: Salasõna määramine selle arhiivi jaoks

en: _Properties
et: _Omadused

en: Show archive properties
et: Arhiivi omaduste näitamine

en: _Refresh
et: _Värskenda

en: Reload current archive
et: Aktiivse arhiivi uuestilaadimine

en: Save As…
et: Salvesta kui…

en: Save the current archive with a different name
et: Käesoleva arhiivi salvestamine teise nime alla

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: Select all files
et: Kõigi failide valimine

en: _Stop
et: _Peata

en: Stop current operation
et: Käimasoleva tegevuse seiskamine

en: _Test Integrity
et: Kontrolli _terviklust

en: Test whether the archive contains errors
et: Arhiivis võimalike vigade kontrollimine

en: Open the selected file
et: Valitud faili avamine

en: Open the selected folder
et: Valitud kataloogi avamine

en: Go to the previous visited location
et: Liikumine eelmisesse külastatud kohta

en: Go to the next visited location
et: Liikumine järgmisesse külastatud kohta

en: Go up one level
et: Liikumine sammu võrra üles

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
et: Liikumine kodukataloogi

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: View the main toolbar
et: Peamise tööriistariba näitamine

en: Stat_usbar
et: _Olekuriba

en: View the statusbar
et: Olekuriba näitamine

en: _Reversed Order
et: _Tagurpidi järjestus

en: Reverse the list order
et: Loendi tagurpidi järjestamine

en: _Folders
et: _Kataloogid

en: View All _Files
et: Näita kõiki _faile

en: View as a F_older
et: Vaata _kataloogina

en: by _Name
et: _Nime järgi

en: Sort file list by name
et: Loendi sortimine failinimede järgi

en: by _Size
et: _Suuruse järgi

en: Sort file list by file size
et: Loendi sortimine failisuuruste järgi

en: by T_ype
et: Lii_gi järgi

en: Sort file list by type
et: Loendi sortimine faililiikide järgi

en: by _Date Modified
et: _Muutmise kuupäeva järgi

en: Sort file list by modification time
et: Loendi sortimine muutmisaegade järgi

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
et: _Asukoha järgi

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
et: Loendi sortimine asukohtade järgi

en: Password
et: Salasõna

en: _Encrypt the file list
et: Failide nimekiri _krüptitakse

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
et: <i><b>Märkus:</b> salasõna kasutatakse arhiivi lisatavate failide krüptimiseks ja arhiivist lahtipakitavate failide dekrüptimiseks. Arhiivi sulgemisel parool kustutatakse.</i>

[ctx: File]
en: Name:
et: Nimi:

en: Archive size:
et: Arhiivi suurus:

en: Compression ratio:
et: Pakkimise tase:

en: Content size:
et: Sisu suurus:

en: Number of files:
et: Failide arv:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Type:
et: Liik:

en: _Update
et: _Värskenda

en: S_elect the files you want to update:
et: _Vali failid, mida soovid värskendada:
