engrampa 1.25.0 - en to frp translation catalogue (15 entries)

en: File is not a valid .desktop file
frp: Ce fôlyo est pas un fôlyo “.desktop” valido.

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
frp: Vèrsion '%s' de fôlyo desktop pas reconyua

en: Starting %s
frp: Après enrayér %s

en: Application does not accept documents on command line
frp: L’aplicacion accèpte pas de documents en linye de comanda

en: Unrecognized launch option: %d
frp: Opcion d’enrayement inconyua: %d

en: Not a launchable item
frp: Impossîblo d’enrayér l’objèt

en: FILE
frp: FÔLYO

en: Session management options:
frp: Opcions de mènement de sèssion

[ctx: File]
en: Location
frp: Luè:

[ctx: File]
en: Name
frp: Nom

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
frp: _Luè:

en: Location
frp: Luè:

en: _Password:
frp: _Contresinyo

[ctx: File]
en: Name:
frp: Nom:

en: Location:
frp: Luè:
