engrampa 1.25.0 - en to gd translation catalogue (14 entries)

[ctx: File]
en: Size
gd: Meud

[ctx: File]
en: Type
gd: Seòrsa

[ctx: File]
en: Date Modified
gd: Ceann-là an atharrachaidh

[ctx: File]
en: Location
gd: Ionad

[ctx: File]
en: Name
gd: Ainm

en: Replace file "%s"?
gd: A bheil thu airson seo a chur an àite an fhaidhle “%s”?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
gd: Tha faidhle eile air a bheil an aon ainm am broinn “%s” mu thràth.

en: Replace _All
gd: Cuir _an àite na h-uile

en: _Skip
gd: Gearr leum thairi_s air

en: _Replace
gd: Cui_r ’na àite

en: Location
gd: Ionad

en: Select _All
gd: Tagh n_a h-uile

en: Last modified:
gd: An t-atharrachadh mu dheireadh:

en: Type:
gd: Seòrsa:
