engrampa 1.25.0 - en to ha translation catalogue (27 entries)

en: Create _Folder
ha: Ƙiƙira _Shamis

en: %s Properties
ha: %s Furofati

en: _Close
ha: _Rufe

[ctx: File]
en: Size
ha: Girma

[ctx: File]
en: Type
ha: Nau'i

[ctx: File]
en: Date Modified
ha: Ranar da Aka Yi Gyare-Gyare

[ctx: File]
en: Name
ha: Suna

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
ha: _Wuri:

en: Replace _All
ha: Maye _Duka

en: _Skip
ha: _Tsallake

en: _Replace
ha: _Mayewa

en: Rename
ha: Sake suna

en: _Help
ha: _Taimako

en: _Delete
ha: _Goge

en: _Edit
ha: _Shirya

en: _View
ha: _Kallo

en: _About
ha: _Game da

en: _Open
ha: _Buɗe

en: _Properties
ha: _Furofati

en: Select _All
ha: Zaɓi _Duka

en: _Stop
ha: _Tsai da

en: Go to the previous visited location
ha: Tafi wurin da ka ziyarta na baya

en: Go to the next visited location
ha: Tafi wurin da ka ziyarta na gaba

en: by _Name
ha: ta _Suna

en: by _Size
ha: ta _Girma

en: Location:
ha: Wuri:

en: Type:
ha: Nau'i:
