engrampa 1.25.0 - en to he translation catalogue (260 entries)

en: File is not a valid .desktop file
he: הקובץ אינו קובץ ‎.desktop תקני

en: Starting %s
he: בהפעלת %s

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
he: לא ניתן להעביר כתובת מסמך לכניסת שולחן עבודה 'Type=Link'

en: Not a launchable item
he: אינו פריט שניתן להפעילו

en: Specify file containing saved configuration
he: הגדר קובץ המכיל הגדרות שמורות

en: FILE
he: קובץ

en: Specify session management ID
he: הגדר מס"ד ניהול עבור ה-Session

en: ID
he: מספר סידורי

en: Engrampa Archive Manager
he: מנהל הארכיונים Engrampa

en: 7-Zip Compressed File (.7z)
he: קובץ דחוס מסוג 7-Zip ‏(.7z)

en: WinAce Compressed File (.ace)
he: קובץ דחוס מסוג WinAce ‏(.ace)

en: Archive Manager
he: מנהל הארכיונים

en: Create and modify an archive
he: יצירה ועדכון של ארכיונים

en: How to sort files
he: איך למיין קבצים

en: View the folders pane
he: הצגת סרגל התיקיות

en: Extract Here
he: חילוץ לכאן

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
he: חילוץ הארכיון הנבחר במיקום הנוכחי

en: Extract To...
he: _חילוץ אל...

en: Extract the selected archive
he: חילוץ הארכיון הנבחר

en: Compress...
he: דחיסה...

en: Create a compressed archive with the selected objects
he: יצירת ארכיון דחוס עם הפריטים הנבחרים

en: Engrampa
he: גלגלן הקבצים

en: Could not create the archive
he: לא ניתן ליצור את הארכיון

en: You have to specify an archive name.
he: עליך לציין שם ארכיון.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
he: אין לך הרשאה ליצירת ארכיון בתיקיה זו

en: Archive type not supported.
he: סוג הארכיון אינו נתמך.

en: Could not delete the old archive.
he: לא ניתן למחוק את הארכיון הישן.

en: Open
he: פתיחה

en: All archives
he: כל הארכיונים

en: All files
he: כל הקבצים

en: Last Output
he: פלט אחרון

en: Could not add the files to the archive
he: לא ניתן להוסיף את הקבצים לארכיון

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
he: אין לך את ההרשאות המתאימות לחילוץ ארכיונים אל תיקיה "%s"

en: Save Options
he: שמירת האפשרויות

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Save
he: _שמור

en: Enter the password for the archive '%s'.
he: נא להזין סיסמה לארכיון '%s'.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
he: השם "%s" לא תקני כי הוא כולל את התווים: %s
    
    %s

en: Please use a different name.
he: נא להשתמש בשם אחר.

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
he: אין לך הרשאות ליצור ארכיון בתיקיית היעד.

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
he: תיקיית היעד "%s" אינה קיימת.
    
    האם ברצונך ליצור אותה?

en: Create _Folder
he: יצירת _תיקיה

en: Could not create the destination folder: %s.
he: לא ניתן ליצור את תיקיית היעד: %s.

en: Archive not created
he: לא נוצר ארכיון

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
he: הארכיון כבר קיים.  האם ברצונך להחליפו?

en: _Overwrite
he: ה_חלפה

en: Extraction not performed
he: החילוץ לא התבצע

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
he: אין לך את ההרשאות המתאימות לחילוץ ארכיונים אל תיקיה "%s"

[ctx: File]
en: New
he: חדש

[ctx: File]
en: Save
he: שמירה

en: There was an internal error trying to search for applications:
he: ארעה שגיאה פנימית במהלך חיפוש יישומים:

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
he: לא מותקנת פקודה עבור קבצי %s.
    האם לחפש פקודה לפתיחת קובץ זה?

en: Could not open this file type
he: לא ניתן לפתוח סוג קובץ זה

en: _Search Command
he: _חיפוש פקודה

en: %s Properties
he: מאפייני %s

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
he: האם לעדכן את הקובץ "%s" בארכיון "%s"?

en: Update the files in the archive "%s"?
he: האם לעדכן את הקבצים בארכיון "%s"?

en: File _Format: %s
he: _מבנה קובץ: %s

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All Supported Files
he: כל הקבצים הנתמכים

en: By Extension
he: לפי סיומת

en: File Format
he: מבנה קובץ

en: Extension(s)
he: סיומת

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
he: אין באפשרות התכנית למצוא את מבנה הקובץ שברצונך להשתמש בו עבור `%s'. עליך לוודא שנעשה שימוש בסיומת המוכרת עבור קובץ זה או לבחור באופן ידני את מבנה הקובץ מהרשימה שלהלן.

en: File format not recognized
he: תצורת הקובץ אינה מזוהה

en: File not found.
he: הקובץ לא נמצא.

en: Archive not found
he: הארכיון לא נמצא

en: You don't have the right permissions.
he: אין לך את ההרשאות הנכונות.

en: This archive type cannot be modified
he: לא ניתן לשנות ארכיון זה

en: You can't add an archive to itself.
he: אין אפשרות להוסיף ארכיון לעצמו.

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
he: קובץ נוסף:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
he: קובץ מחולץ:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
he: קובץ מוסר:

en: Could not find the volume: %s
he: הכרך לא נמצא: %s

en: Deleting files from archive
he: קבצים נמחקים מהארכיון

en: Recompressing archive
he: הארכיון מכווץ מחדש

en: Decompressing archive
he: הארכיון מורחב

en: Debian package
he: חבילת Debian

en: Bzip2 compressed file
he: קובץ מכווץ ב Bzip2

en: Folder
he: תיקיה

en: [read only]
he: [קריאה בלבד]

en: Could not display the folder "%s"
he: לא ניתן להציג את תיקיה "%s"

en: Please wait…
he: נא להמתין...

note: Translators: %s is a filename
en: Creating "%s"
he: יוצר את %s

note: Translators: %s is a filename
en: Loading "%s"
he:   טוען את"%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Reading "%s"
he: קורא את  "%s"

en: Getting the file list
he: רשימת הקבצים מתקבלת

note: Translators: %s is a filename
en: Saving "%s"
he: שומר את %s

en: _Quit
he: _יציאה

en: _Open the Archive
he: פתיחת ה_ארכיון

en: _Show the Files
he: ה_צגת הקבצים

en: _Close
he: _סגור

en: Extraction completed successfully
he: החילוץ הסתיים בהצלחה

en: Archive created successfully
he: הארכיון נוצר בהצלחה

en: Command exited abnormally.
he: פקודה הסתיימה בצורה לא רגילה.

en: An error occurred while extracting files.
he: ארעה שגיאה בזמן חילוץ קבצים.

en: Could not open "%s"
he: לא ניתן לפתוח את "%s"

en: An error occurred while loading the archive.
he: ארעה שגיאה בזמן טעינת הארכיון.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
he: ארעה שגיאה בזמן מחיקת קבצים מהארכיון.

en: An error occurred while adding files to the archive.
he: ארעה שגיאה בזמן הוספת קבצים לארכיון.

en: An error occurred while testing archive.
he: ארעה שגיאה בזמן בדיקת הארכיון.

en: An error occurred while saving the archive.
he: ארעה שגיאה בזמן שמירת הארכיון.

en: An error occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Command not found.
he: פקודה לא נמצאה.

en: Test Result
he: תוצאות בדיקה

en: Could not perform the operation
he: לא ניתן לבצע את הפעולה

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
he: האם ברצונך להוסיף קובץ זה לארכיון הנוכחי או לפתוח אותו כארכיון חדש?

en: Do you want to create a new archive with these files?
he: האם ברצונך ליצור ארכיון חדש עם קבצים אלו?

en: Create _Archive
he: יצירת _ארכיון

en: Folders
he: תיקיות

[ctx: File]
en: Size
he: גודל

[ctx: File]
en: Type
he: סוג

[ctx: File]
en: Date Modified
he: תאריך השינוי

[ctx: File]
en: Location
he: מיקום

[ctx: File]
en: Name
he: שם

en: Find:
he: חיפוש:

en: Close the folders pane
he: סגירת סרגל התיקיות

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
he: נפתחו לא_חרונה

en: Open a recently used archive
he: פתיחת ארכיון שהיה בשימוש לאחרונה

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
he: מי_קום:

en: Could not save the archive "%s"
he: לא ניתן לשמור את הארכיון "%s"

en: Replace file "%s"?
he: האם להחליף את הקובץ "%s"?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
he: קובץ אחר בעל אותו השם כבר קיים ב־"%s".

en: Replace _All
he: החלפה ב_כול

en: _Skip
he: _דילוג

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
he: תיקיה בשם "%s" כבר קיימת.
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
he: קובץ בשם "%s" כבר קיים.
    
    %s

en: Rename
he: שינוי שם

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: Could not rename the folder
he: לא ניתן לשנות את שם התיקיה

en: Could not rename the file
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ

en: Paste Selection
he: הדבקת הבחירה

en: _Paste
he: ה_דבק

en: Add files to an archive
he: הוספת קבצים לארכיון

en: Extract archive
he: חילוץ ארכיון

en: Command _Line Output
he: פלט _שורת הפקודה

en: Could not display help
he: לא ניתן להציג עזרה

en: Show the application's version
he: הצגת גרסת היישום

en: Compress
he: דחיסה

en: Load Options
he: טעינת אפשרויות

en: _Apply
he: _החל

en: _Remove
he: ה_סרה

en: _Help
he: ע_זרה

en: C_reate
he: יצירה

en: _Filename:
he: _שם הקובץ:

en: Location
he: מיקום

en: _Encrypt the file list too
he: ה_צפנת רשימת הקבצים גם כן

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
he: פיצול ל_חלקים בגודל

note: MB means megabytes
en: MB
he: מ"ב

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: _Other Options
he: אפשרויות א_חרות

en: _OK
he: _אישור

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
he: <span weight="bold" size="larger">דרושה סיסמה</span>

en: Delete
he: מחיקה

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: _All files
he: _כל הקבצים

en: _Selected files
he: קבצים _נבחרים

en: example: *.txt; *.doc
he: לדוגמה: *.txt; *.doc

en: _Files:
he: _קבצים:

en: _Add
he: הו_ספה

en: Add only if _newer
he: הו_ספה רק אם חדש יותר

en: Add a Folder
he: הוספת תיקיה

en: _Include subfolders
he: ה_כללת תת־תיקיות

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
he: שלילת תיקיות שהן _קישורים סמליים

en: Include _files:
he: הכ_ללת קבצים:

en: example: *.o; *.bak
he: לדוגמה: ‎*.o; *.bak

en: E_xclude files:
he: _שלילת קבצים:

en: _Exclude folders:
he: _שלילת קבצים:

en: _Load Options
he: _טעינת אפשרויות

en: Sa_ve Options
he: ש_מירת האפשרויות

en: _Reset Options
he: אי_פוס האפשרויות

en: Extract
he: חילוץ

en: _Extract
he: _חילוץ

en: Re-crea_te folders
he: י_צירת תיקיות מחדש

en: Over_write existing files
he: ה_חלפת קבצים קיימים

en: Do not e_xtract older files
he: אין לח_לץ קבצים ישנים יותר

en: Actions
he: פעולות

en: _Archive
he: _ארכיון

en: _Edit
he: _עריכה

en: _View
he: _תצוגה

en: _Arrange Files
he: _סידור קבצים

en: _About
he: על _אודות

en: Information about the program
he: מידע על אודות התכנית

en: Add files to the archive
he: הוספת קבצים לארכיון

en: Add Files
he: הוספת קבצים

en: Add a folder to the archive
he: הוספת תיקיה לארכיון

en: Add Folder
he: הוספת תיקיה

en: Close the current archive
he: סגירת הארכיון הנוכחי

en: Contents
he: תוכן

en: Display the Engrampa Manual
he: הצגת המדריך לגלגלן הקבצים

en: _Copy
he: ה_עתק

en: Copy the selection
he: העתקת בחירה

en: Cu_t
he: _גזור

en: Cut the selection
he: גזירת הבחירה

en: Paste the clipboard
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים

en: Rename the selection
he: שינוי שם הבחירה

en: Delete the selection from the archive
he: מחיקת הבחירה מהארכיון

en: Dese_lect All
he: בי_טול בחירת הכול

en: Deselect all files
he: ביטול בחירת כל הקבצים

en: Extract files from the archive
he: חילוץ קבצים מהארכיון

en: Find…
he: חיפוש

en: _Last Output
he: פלט _אחרון

en: View the output produced by the last executed command
he: צפייה בפלט שנוצר על־ידי הפקודה האחרונה שהופעלה

en: Create a new archive
he: יצירת ארכיון חדש

en: Open…
he: פתיחה...

en: Open archive
he: פתיחת ארכיון

en: _Open
he: _פתח

en: _Open With…
he: _פתיחה באמצעות...

en: Open selected files with an application
he: פתיחת קבצים נבחרים באמצעות יישום

en: Specify a password for this archive
he: הגדרת סיסמה לארכיון הזה

en: _Properties
he: מ_אפיינים

en: Show archive properties
he: הצגת מאפייני הארכיון

en: _Refresh
he: _ריענון

en: Reload current archive
he: טעינה מחדש של הארכיון הנוכחי

en: Save As…
he: שמירה בשם…

en: Save the current archive with a different name
he: שמירת הארכיון הנוכחי בשם אחר

en: Select _All
he: _בחירת הכול

en: Select all files
he: בחירת כל הקבצים

en: _Stop
he: _עצירה

en: Stop current operation
he: עצירת הפעולה הנוכחית

en: _Test Integrity
he: בדיקת _שלמות

en: Test whether the archive contains errors
he: בדיקה האם הארכיון מכיל שגיאות

en: Open the selected file
he: פתיחת הקובץ הנבחר

en: Open the selected folder
he: פתיחת התיקיה שנבחרה

en: Go to the previous visited location
he: מעבר למקום הקודם בו ביקרת

en: Go to the next visited location
he: מעבר למקום הבא בו ביקרת

en: Go up one level
he: עלייה ברמה אחת

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
he: מעבר לתיקיית הבית

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: View the main toolbar
he: הצגת סרגל הכלים הראשי

en: Stat_usbar
he: שורת _מצב

en: View the statusbar
he: הצגת שורת המצב

en: _Reversed Order
he: הי_פוך הסדר

en: Reverse the list order
he: היפוך סדר הרשימה

en: _Folders
he: _תיקיות

en: View All _Files
he: הצגת כל ה_קבצים

en: View as a F_older
he: הצגה כת_יקייה

en: by _Name
he: לפי _שם

en: Sort file list by name
he: מיון רשימת הקבצים לפי שם

en: by _Size
he: לפי _גודל

en: Sort file list by file size
he: מיון רשימת הקבצים לפי גודל

en: by T_ype
he: לפי _סוג

en: Sort file list by type
he: מיון רשימת הקבצים לפי סוג

en: by _Date Modified
he: לפי _תאריך השינוי

en: Sort file list by modification time
he: מיון רשימת הקבצים לפי זמן השינוי

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
he: לפי _מיקום

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
he: מיון רשימת הקבצים לפי מיקום

en: Password
he: סיסמה

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
he: <i><b>הערה:</b> הסיסמה תשמש להצפנת הקבצים שיצורפו לארכיון הנוכחי, ולפענוח הקבצים שיחולצו מהארכיון הנוכחי. כאשר הארכיון ייסגר הסיסמה תמחק.</i>

[ctx: File]
en: Name:
he: שם:

en: Archive size:
he: גודל הארכיון:

en: Compression ratio:
he: רמת הכיווץ:

en: Content size:
he: גודל תוכן הארכיון:

en: Number of files:
he: מספר הקבצים:

en: Location:
he: מיקום:

en: Last modified:
he: שונה לאחרונה:

en: Type:
he: סוג:

en: _Update
he: _עדכון

en: S_elect the files you want to update:
he: נא ל_בחור את הקבצים שברצונך לעדכן:
