engrampa 1.25.0 - en to ia translation catalogue (16 entries)

en: File is not a valid .desktop file
ia: Le file non es un file .desktop valide

en: Starting %s
ia: Initiante %s

en: Open
ia: Aperir

en: %s Properties
ia: Proprietates de %s

en: All Files
ia: Tote Files

en: _Close
ia: _Clauder

[ctx: File]
en: Size
ia: Grandor

[ctx: File]
en: Type
ia: Typo

[ctx: File]
en: Date Modified
ia: Data de modification

[ctx: File]
en: Name
ia: Nomine

en: Rename
ia: Renominar

en: _Add
ia: _Adder

en: _Edit
ia: _Modificar

en: _View
ia: _Vider

en: _About
ia: _Re

en: Type:
ia: Typo:
