engrampa 1.25.0 - en to ig translation catalogue (29 entries)

en: Starting %s
ig: Na-ebido %s

en: Not a launchable item
ig: Ọ bụghị ihenhọrọ dị̄ mbubata

en: Create _Folder
ig: Kewapụta _Nsomebefaịlụ

en: %s Properties
ig: %s Ngwaọrụ ndị ahụ

en: _Close
ig: _Mechie

[ctx: File]
en: Size
ig: Ụhara

[ctx: File]
en: Type
ig: Ụdị

[ctx: File]
en: Date Modified
ig: Emegharịala ụbọchị

[ctx: File]
en: Name
ig: Aha

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
ig: _Ebe:

en: Replace _All
ig: Dochie _ha niile

en: _Skip
ig: _pụọ

en: _Replace
ig: _Dochie

en: Rename
ig: Bagharịa aha

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: _Delete
ig: _Hichaa

en: _Edit
ig: _Dezie

en: _View
ig: _Gosi

en: _About
ig: _Maka

en: _Open
ig: _Mepee

en: _Properties
ig: _Akparamagwa

en: Select _All
ig: Họrọ _Ha niile

en: _Stop
ig: _Kwụsị

en: Go to the previous visited location
ig: Gaa n'ebe ndị ịgaburula

en: Go to the next visited location
ig: Gaa n'ebe nke ọzọ ịgaburula

en: by _Name
ig: Site _n'aha

en: by _Size
ig: Site _n'ụhara

en: Location:
ig: Ebe:

en: Type:
ig: Ụdị:
