engrampa 1.25.0 - en to kab translation catalogue (40 entries)

en: FILE
kab: AFAYLU

en: _Cancel
kab: _Sefsex

en: _Save
kab: _Sekles

en: Create _Folder
kab: _Rnu akaram

en: %s Properties
kab: timeziliyin %s

en: _Close
kab: _Mdel

[ctx: File]
en: Size
kab: Taille

[ctx: File]
en: Type
kab: Anaw

[ctx: File]
en: Date Modified
kab: Azemz n usnifel

[ctx: File]
en: Location
kab: Emplacement

[ctx: File]
en: Name
kab: Isem

en: Replace file "%s"?
kab: Semselsi afaylu "%s"?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
kab: Afaylu-nniden s yisem-agi yella yakan "%s".

en: Replace _All
kab: Se_mselsi akk

en: _Skip
kab: _Ttu

en: _Replace
kab: _Semselsi

en: Rename
kab: Beddel isem

en: _Paste
kab: _Senteḍ

en: _Remove
kab: _Kkes

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: Location
kab: Emplacement

en: _Password:
kab: _Awal uffir:

en: _OK
kab: _IH

en: Delete
kab: Kkes

en: _Delete
kab: _Kkes

en: _Add
kab: _Rnu

en: _Edit
kab: _Ẓreg

en: _View
kab: Sk_en

en: _About
kab: _Ɣef

en: _Copy
kab: _Suken

en: Cu_t
kab: _Gzem

en: _Open
kab: _Ldi

en: _Properties
kab: _Iraten

en: Select _All
kab: Fren a_kk

en: _Stop
kab: _Bedd

en: by _Name
kab: s _yisem

en: by _Size
kab: s Te_ɣzi

en: Location:
kab: Emplacement :

en: Last modified:
kab: Asnifel aneggaru:

en: Type:
kab: Anaw:
