engrampa 1.25.0 - en to kk translation catalogue (312 entries)

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Application does not accept documents on command line
kk: Қолданба команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

en: Engrampa Archive Manager
kk: Engrampa архивтерді басқарушысы

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
kk: MATE жұмыс үстел ортасы үшін архивтер басқарушысы

en: Archive Manager
kk: Архивтер басқарушысы

en: Create and modify an archive
kk: Архивті жасау және түзету

en: How to sort files
kk: Файлдарды сұраптау реті

en: Sort type
kk: Сұрыптау түрі

en: List Mode
kk: Тізім ретінде

en: Display type
kk: Түрін көрсету

en: Display the Type column in the main window.
kk: Басты терезеде Түрі бағанын көрсету.

en: Display size
kk: Өлшемін көрсету

en: Display the Size column in the main window.
kk: Басты терезеде Өлшемі бағанын көрсету.

en: Display time
kk: Уақытын көрсету

en: Display the Time column in the main window.
kk: Басты терезеде Уақыты бағанын көрсету.

en: Display path
kk: Жолын көрсету

en: Display the Path column in the main window.
kk: Басты терезеде Жолы бағанын көрсету.

en: Use MIME icons
kk: MIME таңбашаларын қолдану

en: Name column width
kk: Атау бағанының ені

en: Max history length
kk: Тарихтын максималды ұзындығы

en: View toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету

en: Whether to display the toolbar.
kk: Сайманда панелін көрсету керек пе.

en: View statusbar
kk: Қалып-күй жолағын көрсету

en: Whether to display the statusbar.
kk: Қалып-күй жолағын көрсету керек пе.

en: View the folders pane
kk: Бумалар панелі

en: Whether to display the folders pane.
kk: Бумалар панелін көрсету керек пе.

en: Editors
kk: Түзеткіштер

en: Compression level
kk: Сығу деңгейі

en: Encrypt the archive header
kk: Архив тақырыптамасын шифрлеу

en: Overwrite existing files
kk: Бар болып тұрған файлдарды үстінен жазу

en: Do not overwrite newer files
kk: Жаңалау файлдарды үстінен жазбау

en: Extract Here
kk: Осында тарқату

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
kk: Таңдалған архивті ағымдағы жерге тарқату

en: Extract To...
kk: Қайда тарқату...

en: Extract the selected archive
kk: Таңдалған архивті тарқату

en: Compress...
kk: Сығу...

en: Create a compressed archive with the selected objects
kk: Таңдалған объектілерден сығылған архив жасау

en: Could not create the archive
kk: Архивті жасау мүмкін емес

en: You have to specify an archive name.
kk: Сізге архив атын көрсету керек.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
kk: Сізде осы бумада архивті құруға құқығыңыз жоқ.

en: Archive type not supported.
kk: Архив түріне қолдау жоқ.

en: Could not delete the old archive.
kk: Ескі архивті өшіру мүмкін емес.

en: Open
kk: Ашу

en: All archives
kk: Барлық архивтер

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Last Output
kk: Соңғы шығару

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: Engrampa еркін бағдарлама; сіз оны Free Software Foundation шығарған GNU General Public License аясында еркін тарата не/және өзгерте аласыз; лицензия нұсқасы 2 не (тандауыңызша) кез-келген кейін шыққан.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
kk: Engrampa пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕ берілмейді; КОММЕРЦИЯЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ немесе белгілі бір МАҚСАТТАРҒА СӘЙКЕС КЕЛЕТІНІ үшін де.  Көбірек білу үшін GNU General Public License қараңыз.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
kk: Сіз осы бағдарламамен бірге GNU General Public License көшірмесін алуыңыз керек еді; олай болмаса, Free Software Foundation, Inc. ұйымына хабарласыңыз, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Could not add the files to the archive
kk: Файлдарды архивке қосу мүмкін емес

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
kk: Сізде "%s" бумасынан файлдарды оқу үшін керек құқығыңыз жоқ

en: Save Options
kk: Опцияларды сақтау

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Enter the password for the archive '%s'.
kk: '%s' архиві үшін парольді енгізіңіз.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
kk: "%s" аты қате, өйткені оның құрамында келесі таңбалар бар: %s
    
    %s

en: Please use a different name.
kk: Басқа атауды қолданыңыз.

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
kk: Мақсат бумасында архивтерді жасау үшін керек құқығыңыз жеткіліксіз.

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
kk: Мақсат бумасы "%s" жоқ болып тұр.
    
    Оны жасауды қалайсыз ба?

en: Create _Folder
kk: Буманы _жасау

en: Could not create the destination folder: %s.
kk: Мақсат бумасын жасау мүмкін емес: %s.

en: Archive not created
kk: Архив жасалмады

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
kk: Архив бар болып тұр. Оны үстінен жазуды қалайсыз ба?

en: _Overwrite
kk: Үстінен _жазу

en: Extraction not performed
kk: Тарқату орындалған жоқ

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
kk: Сізде "%s" бумасында архивтерді тарқатуға құқығыңыз жоқ

[ctx: File]
en: New
kk: Жаңа

[ctx: File]
en: Save
kk: Сақтау

en: There was an internal error trying to search for applications:
kk: Қолданбаларды іздеу кезінде ішкі қате орын алды:

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
kk: %s файлдары үшін команда орнатылмаған.
    Бұл файлды ашу үшін команданы іздеуді қалайсыз ба?

en: Could not open this file type
kk: Файлдың бұл түрін ашу мүмкін емес

en: _Search Command
kk: К_оманда іздеу

en: %s Properties
kk: %s қасиеттері

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
kk: "%s" файлын "%s" архив ішінде жаңарту керек пе?

en: Update the files in the archive "%s"?
kk: "%s" архив ішінде файлдарды жаңарту керек пе?

en: File _Format: %s
kk: Файл _пішімі: %s

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All Supported Files
kk: Барлық қолдауы бар файлдар

en: By Extension
kk: Кеңейтуі бойынша

en: File Format
kk: Файл пішімі

en: Extension(s)
kk: Кеңейту(лер)

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
kk: Бағдарлама `%s' үшін қолданғыңыз келетін файл пішімін таба алмады. Бұл файл үшін белгілі кеңейтуді қолданыңыз не төмендегі тізімнен оның пішімін қолмен көрсетіңіз.

en: File format not recognized
kk: Файл пішімі анықталмады

en: File not found.
kk: Файл табылмады.

en: Archive not found
kk: Архив табылмады

en: You don't have the right permissions.
kk: Сізде керек құқығыңыз жоқ.

en: This archive type cannot be modified
kk: Архив түрін өзгертуге болмайды

en: You can't add an archive to itself.
kk: Сіз архивті оның өзіне қоса алмайсыз.

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
kk: Файлды қосу:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
kk: Файлды тарқату:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
kk: Файлды өшіру:

en: Could not find the volume: %s
kk: Томды табу мүмкін емес: %s

en: Deleting files from archive
kk: Архивтен файлдарды өшіру

en: Recompressing archive
kk: Архивті қайта сығу

en: Decompressing archive
kk: Архивті тарқату

en: Debian package
kk: Debian дестесі

en: Folder
kk: Бума

en: [read only]
kk: [тек оқу]

en: Could not display the folder "%s"
kk: "%s" бумасын көрсету мүмкін емес

en: Please wait…
kk: Күте тұрыңыз…

note: Translators: %s is a filename
en: Creating "%s"
kk: "%s" жасау

note: Translators: %s is a filename
en: Loading "%s"
kk: "%s" жүктеу

note: Translators: %s is a filename
en: Reading "%s"
kk: "%s" оқу

note: Translators: %s is a filename
en: Deleting files from "%s"
kk: "%s" ішінен файлдарды өшіру

note: Translators: %s is a filename
en: Testing "%s"
kk: "%s" сынау

en: Getting the file list
kk: Файлдар тізімін алу

note: Translators: %s is a filename
en: Copying the files to add to "%s"
kk: "%s" ішіне қосу үшін файлдарды көшіру

note: Translators: %s is a filename
en: Adding files to "%s"
kk: "%s" ішіне файлдарды қосу

note: Translators: %s is a filename
en: Extracting files from "%s"
kk: "%s" ішінен файлдарды тарқату

en: Copying the extracted files to the destination
kk: Тарқатылған файлдарды мақсат бумасына көшіру

note: Translators: %s is a filename
en: Saving "%s"
kk: "%s" сақтау

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Open the Archive
kk: _Архивті ашу

en: _Show the Files
kk: Ф_айлдарды көрсету

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Extraction completed successfully
kk: Тарқату сәтті аяқталды

en: Archive created successfully
kk: Архивті жасау сәтті аяқталды

en: Command exited abnormally.
kk: Команды дұрыс аяқталмады.

en: An error occurred while extracting files.
kk: Файлдарды тарқату кезінде қате кетті.

en: Could not open "%s"
kk: "%s" ашу мүмкін емес

en: An error occurred while loading the archive.
kk: Архивті жүктеу кезінде қате кетті.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
kk: Архивтен файлдарды өшіру кезінде қате кетті.

en: An error occurred while adding files to the archive.
kk: Архивке файлдарды қосу кезінде қате кетті.

en: An error occurred while testing archive.
kk: Архивті сынау кезінде қате кетті.

en: An error occurred while saving the archive.
kk: Архивті сақтау кезінде қате кетті.

en: An error occurred.
kk: Қате кетті.

en: Command not found.
kk: Команда табылмады.

en: Test Result
kk: Нәтижені тексеру

en: Could not perform the operation
kk: Әрекетті орындау мүмкін емес

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
kk: Осы файлды ағымдағы архивке қосу, не оны жаңа архив ретінде ашу керек пе?

en: Do you want to create a new archive with these files?
kk: Осы файлдардан жаңа архивті жасауды қалайсыз ба?

en: Create _Archive
kk: _Архивті жасау

en: Folders
kk: Бумалар

[ctx: File]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: File]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: File]
en: Date Modified
kk: Түзетілген уақыты

[ctx: File]
en: Location
kk: Орналасуы

[ctx: File]
en: Name
kk: Атауы

en: Find:
kk: Іздеу:

en: Close the folders pane
kk: Бумалар панелін жабу

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
kk: Соңғы_сын ашу

en: Open a recently used archive
kk: Соңғы қолданылған архивті ашу

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
kk: Орна_ласуы:

en: Could not save the archive "%s"
kk: "%s" архивін сақтау мүмкін емес

en: Replace file "%s"?
kk: "%s" файлын алмастыру керек пе?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
kk: "%s" ішінде аттас файл бар болып тұр.

en: Replace _All
kk: Барл_ығын алмастыру

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
kk: "%s" аты бар бума бар болып тұр.
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
kk: "%s" аты бар файл бар болып тұр.
    
    %s

en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: _New folder name:
kk: _Жаңа бума аты:

en: _New file name:
kk: _Жаңа файл аты:

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: Could not rename the folder
kk: Бума атын ауыстыру мүмкін емес

en: Could not rename the file
kk: Файл атын ауыстыру мүмкін емес

en: Paste Selection
kk: Ерекшеленгенді кірістіру

en: _Destination folder:
kk: _Мақсат бумасы:

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: Add files to an archive
kk: Архивке файлдарды қосу

en: Extract archive
kk: Архивті тарқату

en: Command _Line Output
kk: Командалық жо_лдың шығысы

en: Could not display help
kk: Көмекті көрсету мүмкін емес

en: Add files to the specified archive and quit the program
kk: Көрсетілген архивке файлдарды қосу мен бағдарламадан шығу

en: ARCHIVE
kk: АРХИВ

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
kk: Атын сұрап, архивке файлдарды қосу мен бағдарламадан шығу

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
kk: Көрсетілген бумаға файлдарды тарқату мен бағдарламадан шығу

en: FOLDER
kk: БУМА

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
kk: Атын сұрап, бумаға файлдарды тарқату мен бағдарламадан шығу

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
kk: Архивтер құрамасын архив бумасына тарқату мен қолданбадан шығу

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
kk:  '--add' және '--extract' командалар қолданатын бума

en: Create destination folder without asking confirmation
kk: Мақсат бумасын растауды сұрамай жасау

en: Show the application's version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Compress
kk: Сығу

en: - Create and modify an archive
kk: - Архивті жасау немесе түзету

en: Load Options
kk: Жүктеу опциялары

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _About Archive Manager
kk: Архивтер басқарушысы тур_алы

en: C_reate
kk: _Жасау

en: _Filename:
kk: _Файл аты:

en: Location
kk: Орналасуы

en: _Encrypt the file list too
kk: _Файл тізімін қоса шифрлеу

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
kk: Көле_мдері келесі бөліктерге бөлу

note: MB means megabytes
en: MB
kk: МБ

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: _Other Options
kk: Басқа _опциялар

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
kk: <span weight="bold" size="larger">Пароль керек</span>

en: Delete
kk: Өшіру

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _All files
kk: Б_арлық файлдар

en: _Selected files
kk: _Таңдалған файлдар

en: example: *.txt; *.doc
kk: мысалы: *.txt; *.doc

en: _Files:
kk: _Файлдар:

en: _Add
kk: Қ_осу

en: Add only if _newer
kk: Жаңалау _болса ғана қосу

en: Add a Folder
kk: Буманы қосу

en: _Include subfolders
kk: І_шкі бумаларды қоса

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
kk: Символдық сілтеме болып тұрған бумалардан бөле_к

en: Include _files:
kk: Файлдар_ды қоса:

en: example: *.o; *.bak
kk: мысалы: *.o; *.bak

en: E_xclude files:
kk: Фа_йлдардан бөлек:

en: _Exclude folders:
kk: Бумалардан бөл_ек:

en: _Load Options
kk: Опция_ларды жүктеу

en: Sa_ve Options
kk: Оп_цияларды сақтау

en: _Reset Options
kk: Опцияла_рды тастау

en: Extract
kk: Тарқату

en: _Extract
kk: _Тарқату

en: Re-crea_te folders
kk: Бумаларды қай_та жасау

en: Over_write existing files
kk: Файлдар бар болса, үсті_нен жазу

en: Do not e_xtract older files
kk: Ескі фа_йлдарды тарқатпау

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: _Archive
kk: _Архив

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _View
kk: _Түрі

en: _Arrange Files
kk: Фай_лдарды сұрыптау

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Information about the program
kk: Бағдарлама туралы ақпарат

en: _Add Files…
kk: Ф_айлдарды қосу…

en: Add files to the archive
kk: Архивке файлдарды қосу

en: Add Files
kk: Файлдарды қосу

en: Add a _Folder…
kk: Б_уманы қосу…

en: Add a folder to the archive
kk: Архивке буманы қосу

en: Add Folder
kk: Буманы қосу

en: Close the current archive
kk: Ағымдағы архивті жабу

en: Contents
kk: Құрамасы

en: Display the Engrampa Manual
kk: Engrampa әдістемесін көрсету

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Copy the selection
kk: Ерекшелеуді көшіру

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: Cut the selection
kk: Ерекшелеуді қиып алу

en: Paste the clipboard
kk: Алмасу буферінен кірістіру

en: _Rename…
kk: Атын ауысты_ру…

en: Rename the selection
kk: Ерекшеленгеннің атын ауыстыру

en: Delete the selection from the archive
kk: Ерекшеленгенді архивтен өшіру

en: Dese_lect All
kk: Ерекше_леуді барлығынан алып тастау

en: Deselect all files
kk: Ерекшелеуді алып тастау

en: _Extract…
kk: _Тарқату…

en: Extract files from the archive
kk: Файлдарды архивтен тарқату

en: Find…
kk: Табу…

en: _Last Output
kk: _Соңғы шығыс

en: View the output produced by the last executed command
kk: Соңғы орындалған команданың шығыс ақпаратын қарау

en: New…
kk: Жаңа…

en: Create a new archive
kk: Жаңа архивті жасау

en: Open…
kk: Ашу…

en: Open archive
kk: Архивті ашу

en: _Open
kk: А_шу

en: _Open With…
kk: _Көмегімен ашу…

en: Open selected files with an application
kk: Ерекшеленген файлдарды қолданбамен ашу

en: Pass_word…
kk: Па_роль…

en: Specify a password for this archive
kk: Осы архив үшін парольді орнату

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: Show archive properties
kk: Архив баптауларын көрсету

en: _Refresh
kk: Жаңар_ту

en: Reload current archive
kk: Ағымдағы архивті қайта жүктеу

en: Save As…
kk: Қалайша сақтау…

en: Save the current archive with a different name
kk: Ағымдағы архивті басқа атымен сақтау

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: Select all files
kk: Барлық файлдарды ерекшелеу

en: _Stop
kk: Т_оқтату

en: Stop current operation
kk: Ағымдағы әрекетті тоқтату

en: _Test Integrity
kk: Бү_тіндігін тексеру

en: Test whether the archive contains errors
kk: Архивті қателерге тексеру

en: Open the selected file
kk: Ерекшеленген файлды ашу

en: Open the selected folder
kk: Ерекшеленген буманы ашу

en: Go to the previous visited location
kk: Алдыңғы жерге өту

en: Go to the next visited location
kk: Келесі жерге өту

en: Go up one level
kk: Бір деңгейге жоғары өту

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
kk: Үй бумасына өту

en: _Toolbar
kk: _Панель

en: View the main toolbar
kk: Бас саймандар панелі

en: Stat_usbar
kk: Қалы_п-күй жолағы

en: View the statusbar
kk: Қалып-күй жолағы

en: _Reversed Order
kk: _Кері тізім

en: Reverse the list order
kk: Тізімді кері аудару

en: _Folders
kk: _Бумалар

en: View All _Files
kk: Барлық _файлдарды көрсету

en: View as a F_older
kk: Бума тү_рінде қарау

en: by _Name
kk: А_ты бойынша

en: Sort file list by name
kk: Файлдар тізімін аты бойынша сұрыптау

en: by _Size
kk: Көле_мі бойынша

en: Sort file list by file size
kk: Файлдар тізімін көлемі бойынша сұрыптау

en: by T_ype
kk: Тү_рі бойынша

en: Sort file list by type
kk: Файлдар тізімін түрі бойынша сұрыптау

en: by _Date Modified
kk: Түзету _күні бойынша

en: Sort file list by modification time
kk: Файлдар тізімін түзету уақыты бойынша сұрыптау

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
kk: Орна_ласуы бойынша

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
kk: Файлдар тізімін орналасуы бойынша сұрыптау

en: Password
kk: пароль

en: _Encrypt the file list
kk: _Файлдар тізімін қоса шифрлеу…

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
kk: <i><b>Ескерту:</b> пароль ағымдағы архивке файлдарды қосу және одан файлдарды тарқату үшін қолданылады. Архив жабылған кезде, пароль өшіріледі.</i>

[ctx: File]
en: Name:
kk: Аты:

en: Archive size:
kk: Архив көлемі:

en: Compression ratio:
kk: Сығу деңгейі:

en: Content size:
kk: Құрама көлемі:

en: Number of files:
kk: Файлдар саны:

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Last modified:
kk: Соңғы өзгертілген:

en: Type:
kk: Түрі:

en: _Update
kk: _Жаңарту

en: S_elect the files you want to update:
kk: Жаңа_ртуға тиісті файлдарды ерекшелеңіз:
