engrampa 1.25.0 - en to ks translation catalogue (12 entries)

en: _Save
ks: सेव (_S)

en: All Files
ks: सर्री फ़ाइलें

en: _Close
ks: बंद करिव (_C)

[ctx: File]
en: Size
ks: नाप

en: Find:
ks: छंडिव:

en: _Help
ks: मदद (_H)

en: _Password:
ks: पासवर्ड: (_P)

en: _Edit
ks: संपादन (_E)

en: _View
ks: वुच्छिव (_V)

en: _About
ks: बारे मंज (_A)

en: Select _All
ks: सयरि तुलिव (_A)

en: _Toolbar
ks: टुल्लबार (_T)
