engrampa 1.25.0 - en to ku_IQ translation catalogue (79 entries)

en: FILE
ku_IQ: پەڕگە

en: ID
ku_IQ: پێناسە

en: Open
ku_IQ: کردنەوە

en: All files
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Save
ku_IQ: _پاشەکەوتکردن

en: Create _Folder
ku_IQ: دروستکردنی _بوخچە

[ctx: File]
en: Save
ku_IQ: پاشەکەوتکردن

en: Could not open this file type
ku_IQ: نەتوانرا ئەم جۆرە پەڕگەیە بکرێتەوە

en: All Files
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان

en: File not found.
ku_IQ: پەڕگەکە نەدۆزرایەوە.

en: Folder
ku_IQ: بوخچە

en: _Quit
ku_IQ: _دەرچوون

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

[ctx: File]
en: Size
ku_IQ: قەبارە

[ctx: File]
en: Type
ku_IQ: جۆر

[ctx: File]
en: Location
ku_IQ: شوێن

[ctx: File]
en: Name
ku_IQ: ناو

en: Find:
ku_IQ: دۆزینەوە:

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
ku_IQ: _شوێن:

en: _Skip
ku_IQ: _تێپەڕاندن

en: Rename
ku_IQ: ناولێنانەوە

en: _New folder name:
ku_IQ: _ناوی بوخچەی نوێ:

en: _New file name:
ku_IQ: _ناوی پەڕگەی نوێ:

en: _Rename
ku_IQ: _ناولێنانەوە

en: Could not rename the folder
ku_IQ: نەتوانرا بوخچەکە ناوبنرێتەوە

en: Could not rename the file
ku_IQ: نەتوانرا پەڕگەکە ناوبنرێتەوە

en: Show the application's version
ku_IQ: پیشاندانی وەشانی نەرمەواڵە

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: Location
ku_IQ: شوێن

en: _Password:
ku_IQ: _تێپەڕەوشە:

en: _OK
ku_IQ: _باشە

en: Delete
ku_IQ: سڕینەوە

en: _Delete
ku_IQ: _سڕینەوە

en: _Add
ku_IQ: _زۆرکردن

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاریکردن

en: _View
ku_IQ: _بینین

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: Contents
ku_IQ: ناوەڕۆکەکان

en: _Copy
ku_IQ: _لەبەرگرتنەوە

en: Copy the selection
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی دیاریکراوەکان

en: Cut the selection
ku_IQ: بڕینی دیاریکراوەکان

en: _Rename…
ku_IQ: _ناولێنانەوە...

en: Rename the selection
ku_IQ: ناولێنانەوەی دیاریکراوەکان

en: Dese_lect All
ku_IQ: دیاری_نەکردنی هەموویان

en: Deselect all files
ku_IQ: دیاری نەکردنی هەموو پەڕگەکان

en: _Extract…
ku_IQ: _هەناردەکردن...

en: Find…
ku_IQ: دۆزینەوە...

en: New…
ku_IQ: نوێ...

en: Create a new archive
ku_IQ: دروستکردنی ئەرشیفێکی نوێ

en: Open…
ku_IQ: کردنەوە...

en: Open archive
ku_IQ: کردنەوەی ئەرشیف

en: _Open
ku_IQ: _کردنەوە

en: _Open With…
ku_IQ: _کردنەوەی بە...

en: Pass_word…
ku_IQ: تێپەڕ_ەوشە...

en: _Properties
ku_IQ: _تایبەتمەندییەکان

en: Show archive properties
ku_IQ: پیشاندانی تایبەتمەندییەکانی ئەرشیف

en: Save As…
ku_IQ: پاشەکەوتکردن وەک...

en: Select _All
ku_IQ: دیاریکردنی _هەموو

en: Select all files
ku_IQ: دیاریکردنی هەموو پەڕگەکان

en: _Stop
ku_IQ: _وەستاندن

en: Open the selected file
ku_IQ: کردنەوەی پەڕگە هەڵبژێردراوەکان

en: Open the selected folder
ku_IQ: کردنەوەی بوخچە دیاریکراوەکان

en: _Toolbar
ku_IQ: _توولامراز

en: View the main toolbar
ku_IQ: بینینی توولامرازی سەرەکی

en: _Folders
ku_IQ: _بوخچە

en: View All _Files
ku_IQ: بینینی هەموو _پەڕگەکان

en: by _Name
ku_IQ: بە _ناو

en: Sort file list by name
ku_IQ: ڕیزکردنی پێڕستی پەڕگە بە ناو

en: by _Size
ku_IQ: بە _قەبارە

en: Sort file list by file size
ku_IQ: ڕیزکردنی پەڕگە ب گوێرەی قەبارەیان

en: by T_ype
ku_IQ: بە ج_ۆر

en: Sort file list by type
ku_IQ: ڕیزکردنی پەڕگە بەگوێرەی جۆر

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
ku_IQ: بە _شوێن

en: Password
ku_IQ: تێپەڕەوشە

[ctx: File]
en: Name:
ku_IQ: ناو:

en: Location:
ku_IQ: شوێن:

en: Type:
ku_IQ: جۆر:

en: _Update
ku_IQ: _بەڕۆژکردن
