engrampa 1.25.0 - en to lt translation catalogue (406 entries)

en: File is not a valid .desktop file
lt: Šis failas nėra taisyklingas .desktop failas

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lt: Neatpažinta darbalaukio failo versija „%s“

en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: Application does not accept documents on command line
lt: Programa nepriima dokumentų komandų eilutėje

en: Unrecognized launch option: %d
lt: Neatpažintas paleidimo parametras: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lt: Negalima perduoti dokumentų URI „Type=Link“ darbalaukio elementui

en: Not a launchable item
lt: Nepaleidžiamas elementas

en: Disable connection to session manager
lt: Išjungti ryšį su seansų tvarkytuve

en: Specify file containing saved configuration
lt: Nurodyti failą su įrašytais nustatymais

en: FILE
lt: FAILAS

en: Specify session management ID
lt: Nurodykite seanso valdymo ID

en: Session management options:
lt: Seanso valdymo parametrai:

en: Show session management options
lt: Rodyti seanso valdymo parametrus

en: Engrampa Archive Manager
lt: Archyvų tvarkytuvė „Engrampa“

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
lt: Archyvų tvarkytuvė MATE darbalaukio aplinkai

en: Engrampa is an archive manager for the MATE environment. It allows you to create and modify archives, view the contents of an archive, view a file contained in an archive, and extract files from archive.
lt: Engrampa yra MATE darbalaukio aplinkos archyvų tvarkytuvė. Ji leidžia kurti ir keisti archyvus, žiūrėti jų turinį, atsidaryti archyvuose esančius failus bei juos išskleisti.

en: Engrampa is only a front-end (a graphical interface) to archiving programs like tar and zip. The supported file types are:
lt: Engrampa yra tik archyvavimo programų kaip tar ir zip vartotojo sąsaja. Palaikomi šie failų tipai:

en: 7-Zip Compressed File (.7z)
lt: 7-Zip suglaudintas failas (.7z)

en: WinAce Compressed File (.ace)
lt: WinAce suglaudintas failas (.ace)

en: ALZip Compressed File (.alz)
lt: ALZip suglaudintas failas (.alz)

en: AIX Small Indexed Archive (.ar)
lt: AIX mažas indeksuotas archyvas (.ar)

en: ARJ Compressed Archive (.arj)
lt: ARJ suglaudintas archyvas (.arj)

en: Cabinet File (.cab)
lt: Kabinetinis failas (.cab)

en: UNIX CPIO Archive (.cpio)
lt: UNIX CPIO archyvas (.cpio)

en: Debian Package (.deb, .udeb) [Read-only mode]
lt: Debian paketas (.deb, .udeb.) [Tik skaitymo režimas]

en: ISO-9660 Disk Image (.iso) [Read-only mode]
lt: ISO-96660 disko atvaizdas (.iso) [Tik skaitymo režimas]

en: Java Archive (.jar)
lt: Java archyvas (.jar)

en: Java Enterprise archive (.ear)
lt: Java Enterprise archyvas (.ear)

en: Java Web Archive (.war)
lt: Java Web archyvas (.war)

en: LHA Archive (.lzh, .lha)
lt: LHA archyvas (.lzh, .lha)

en: WinRAR Compressed Archive (.rar)
lt: WinRAR suglaudintas archyvas (.rar)

en: RAR Archived Comic Book (.cbr)
lt: RAR archyvuota komiksų knyga (.cbr)

en: RPM Package Manager (.rpm) [Read-only mode]
lt: RPM paketas (.rpm) [Tik skaitymo režimas]

en: Tape Archive File uncompressed (.tar) or compressed with: gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)
lt: Tar neglaudintas failas (.tar) arba suglaudintas, naudojant gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)

en: Stuffit Archives (.bin, .sit)
lt: Stuffit archyvai (.bin, .sit)

en: ZIP Archive (.zip)
lt: ZIP archyvas (.zip)

en: ZIP Archived Comic Book (.cbz)
lt: ZIP archyvuota komiksų knyga (.cbz)

en: ZOO Compressed Archive File (.zoo)
lt: ZOO suspaustas archyvas (.zoo)

en: Single files compressed with gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).
lt: Atskiri failai, suglaudinti, naudojant gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).

en: Engrampa is a fork of File Roller and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and Engrampa, please visit the project's home page.
lt: Engrampa yra File Roller atšaka ir MATE dabalaukio aplinkos dalis. Jei norite sužinoti daugiau apie MATE ir Engrampą, prašom apsilankyti projekto tinklalapyje.

en: Archive Manager
lt: Archyvų tvarkytuvė

en: Create and modify an archive
lt: Kurti ir modifikuoti archyvą

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;archive;manager;compression;
lt: MATE;archive;manager;compression;archyvų;tvarkytuvė;zip;pakuoti;glaudinti;suspausti

en: How to sort files
lt: Kaip rikiuoti failus

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
lt: Koks kriterijus turėtų būti naudojamas failų sutvarkymui. Galimos reikšmės: name, size, type, time, path.

en: Sort type
lt: Rikiavimo tipas

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
lt: Ar rikiuoti didėjančia ar mažėjančia tvarka. Galimos reikšmės: ascending, descending.

en: List Mode
lt: Sąrašo veiksena

en: Whether to view all files in the archive (all_files), or view the archive as a folder (as_folder).
lt: Ar rodyti visus failus archyve (all_files) ar rodyti archyvą kaip aplanką (as_folder).

en: Display type
lt: Rodyti tipą

en: Display the Type column in the main window.
lt: Rodyti pagrindiniame lange Tipo stulpelį.

en: Display size
lt: Rodyti dydį

en: Display the Size column in the main window.
lt: Rodyti pagrindiniame lange Dydžio stulpelį.

en: Display time
lt: Rodyti laiką

en: Display the Time column in the main window.
lt: Rodyti pagrindiniame lange Laiko stulpelį.

en: Display path
lt: Rodyti kelią

en: Display the Path column in the main window.
lt: Rodyti pagrindiniame lange Kelio stulpelį.

en: Use MIME icons
lt: Naudoti MIME piktogramas

en: if TRUE will display icons depending on the file type (slower), otherwise will use always the same icon for all files (faster).
lt: jei TEISINGA, rodys piktogramas, priklausomai nuo failo tipo (lėčiau), kitu atveju visiems failams visuomet naudos tą pačią piktogramą (greičiau).

en: Name column width
lt: Pavadinimo stulpelio plotis

en: The default width of the name column in the file list.
lt: Numatytasis, failų sąraše esančio pavadinimo stulpelio, plotis.

en: Max history length
lt: Didžiausias istorijos dydis

en: Max number of items in the Open Recents menu.
lt: Didžiausias elementų, esančių meniu Atverti paskiausiai naudotus, skaičius.

en: View toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

en: Whether to display the toolbar.
lt: Ar rodyti įrankių juostą.

en: View statusbar
lt: Rodyti būsenos juostą

en: Whether to display the statusbar.
lt: Ar rodyti būsenos juostą.

en: View the folders pane
lt: Rodyti aplankų polangį

en: Whether to display the folders pane.
lt: Ar rodyti aplankų polangį.

en: Editors
lt: Redaktoriai

en: List of applications entered in the Open file dialog and not associated with the file type.
lt: Programų, įvestų į failo Atvėrimo dialogą ir nesusietų su jokiu failų tipu, sąrašas.

en: Compression level
lt: Glaudinimo lygis

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very_fast, fast, normal, maximum.
lt: Glaudinimo lygis, naudojamas pridedant failus į archyvą. Galimos reikšmės: very_fast, fast, normal, maximum.

en: Encrypt the archive header
lt: Užšifruoti archyvo antraštę

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
lt: Ar užšifruoti archyvo antraštę. Jei antraštė yra užšifruota, bus taip pat reikalaujama slaptažodžio, norint išvardinti archyvo turinį.

en: Adds 'unar' support over .zip archives.
lt: Įgalina „unrar“ palaikymą .zip archyvams.

en: It enables the ability to support 'unar' over .zip archives.
lt: Įgalina „unrar“ palaikymą .zip archyvams.

en: Overwrite existing files
lt: Perrašyti esamus failus

en: Do not overwrite newer files
lt: Neperrašyti naujesnių failų

en: Recreate the folders stored in the archive
lt: Atkurti archyve laikomų aplankų struktūrą

en: Default volume size
lt: Numatytasis tomo dydis

en: The default size for volumes.
lt: Numatytasis tomų dydis.

en: Extract Here
lt: Išskleisti čia

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
lt: Išskleisti pažymėtą archyvą esamon vieton

en: Extract To...
lt: Išskleisti į...

en: Extract the selected archive
lt: Išskleisti pažymėtą archyvą

en: Compress...
lt: Suglaudinti...

en: Create a compressed archive with the selected objects
lt: Sukurti suglaudintą archyvą iš pažymėtų objektų

en: Allows to create and extract archives
lt: Leidžia sukurti ir išskleisti archyvus

en: Could not create the archive
lt: Nepavyko sukurti archyvo

en: You have to specify an archive name.
lt: Turite nurodyti archyvo pavadinimą.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
lt: Neturite leidimo sukurti archyvą šiame aplanke

en: Archive type not supported.
lt: Archyvo tipas nepalaikomas.

en: Could not delete the old archive.
lt: Nepavyko ištrinti seno archyvo.

en: Open
lt: Atverti

en: All archives
lt: Visi archyvai

en: All files
lt: Visi failai

en: Last Output
lt: Paskutinė išvestis

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Engrampa yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir/ar modifikuoti GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygomis, kurios paskelbtos Laisvosios programinės įrangos fondo; 2-osios arba (Jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Engrampa yra platinama tikintis, kad jis bus naudinga, bet BE JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi be numanomų PARDAVIMO arba TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI garantijų. Dėl išsamesnės informacijos žiūrėkite GNU bendrąją viešąją licenciją.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
lt: Jūs turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su Gossip; jeigu negavote, rašykite Laisvosios programinės įrangos fondui, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-130159 USA

en: Engrampa is an archive manager for the MATE Desktop Environment.
lt: Engrampa yra MATE darbalaukio aplinkos archyvų tvarkytuvė.

en: Could not add the files to the archive
lt: Nepavyko įdėti failų į archyvą

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
lt: Neturite teisės skaityti failų aplanke „%s“

en: Save Options
lt: Įrašyti parametrus

en: _Options Name:
lt: Parame_trų pavadinimas:

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Enter the password for the archive '%s'.
lt: Įveskite archyvo '%s' slaptažodį.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
lt: Vardas „%s“ netinkamas, nes jame yra simboliai: %s
    
    %s

en: Please use a different name.
lt: Naudokite kitą pavadinimą.

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
lt: Neturite leidimo sukurti archyvą paskirties aplanke.

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
lt: Paskirties aplankas „%s“ neegzistuoja.
    
    Ar norite jį sukurti?

en: Create _Folder
lt: Sukurti _aplanką

en: Could not create the destination folder: %s.
lt: Nepavyko sukurti paskirties aplanko: %s.

en: Archive not created
lt: Archyvas nesukurtas.

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
lt: Toks archyvas jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

en: _Overwrite
lt: _Perrašyti

en: Extraction not performed
lt: Išskleidimas neatliktas

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
lt: Neturite reikiamų teisių išskleisti archyvus aplanke „%s“

[ctx: File]
en: New
lt: Naujas

[ctx: File]
en: Save
lt: Įrašyti

en: There was an internal error trying to search for applications:
lt: Vidinė klaida ieškant programų:

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
lt: Neįdiegta %s failus galinti atverti komanda.
    Ar tikrai norite ieškoti komandos, galinčios atverti šį failą?

en: Could not open this file type
lt: Nepavyko atverti šio failo tipo

en: _Search Command
lt: _Ieškoti komandos

en: %s Properties
lt: %s savybės

en: %d %B %Y, %H:%M
lt: %Y-%B-%d, %H:%M

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
lt: Atnaujinti failą „%s“ archyve „%s“?

en: Update the files in the archive "%s"?
lt: Atnaujinti failus archyve „%s“?

en: File _Format: %s
lt: Failo _formatas: %s

en: All Files
lt: Visi failai

en: All Supported Files
lt: Visi palaikomi failai

en: By Extension
lt: Pagal plėtinį

en: File Format
lt: Failo formatas

en: Extension(s)
lt: Plėtinys (-iai)

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
lt: Programai nepavyko nustatyti jūsų pageidaujamo naudoti „%s“ failo formato. Įsitikinkite, kad tam failui naudojate žinomą plėtinį arba rankiniu būdu pasirinkite failo formatas iš žemiau esančio sąrašo.

en: File format not recognized
lt: Failo formatas neapažintas

en: File not found.
lt: Failas nerastas.

en: Archive not found
lt: Archyvas nerastas

en: You don't have the right permissions.
lt: Neturite reikiamų teisių.

en: This archive type cannot be modified
lt: Šio tipo archyvai negali būti keičiami

en: You can't add an archive to itself.
lt: Negalima įdėti archyvo į jį patį.

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
lt: Pridedamas failas:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
lt: Išskleidžiamas failas:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
lt: Šalinamas failas:

en: Could not find the volume: %s
lt: Nepavyko rasti tomo: %s

en: Deleting files from archive
lt: Iš archyvo šalinami failai

en: Recompressing archive
lt: Iš naujo glaudinamas archyvas

en: Decompressing archive
lt: Išglaudinimas archyvas

en: Debian package
lt: Debian paketas

en: Cabinet
lt: Kabinetas

en: OpenDocument Presentation
lt: OpenDocument pateiktis

en: OpenDocument Spreadsheet
lt: OpenDocument skaičiuoklė

en: OpenDocument Text
lt: OpenDocument tekstas

en: OpenDocument Presentation Template
lt: OpenDocument pateikties šablonas

en: OpenDocument Spreadsheet Template
lt: OpenDocument skaičiuoklės šablonas

en: OpenDocument Text Template
lt: OpenDocument teksto šablonas

en: Tar compressed with 7z
lt: Tar, suglaudintas su 7z

en: ALZip archive
lt: ALZip archyvas

en: ARC archive
lt: ARC archyvas

en: Brotli compressed file
lt: Brotli suglaudintas failas

en: Tar compressed with brotli
lt: Tar, suglaudintas su brotli

en: Bzip2 compressed file
lt: Bzip2 suglaudintas failas

en: Tar compressed with bzip2
lt: Tar, suglaudintas su bzip2

en: Bzip compressed file
lt: Bzip suglaudintas failas

en: Tar compressed with bzip
lt: Tar, suglaudintas su bzip

en: Rar Archived Comic Book
lt: Rar archyvuota komiksų knyga

en: Zip Archived Comic Book
lt: Zip archyvuota komiksų knyga

en: Disc Image File
lt: Disko atvaizdo failas

en: Unix Compressed Archive file
lt: Unix suglaudinto archyvo failas

en: Tar compressed with gzip
lt: Tar, suglaudintas su gzip

en: Unix CPIO Archive
lt: Unix CPIO archyvas

en: GZip compressed file
lt: GZip suglaudintas failas

en: Tar compressed with lrzip
lt: Tar, suglaudintas su lrzip

en: LZip compressed file
lt: LZip suglaudintas failas

en: Tar compressed with lzip
lt: Tar, suglaudintas su lzip

en: LZMA compressed file
lt: LZMA suglaudintas failas

en: Tar compressed with lzma
lt: Tar, suglaudintas su lzma

en: LZO compressed file
lt: LZO suglaudintas failas

en: Tar compressed with lzop
lt: Tar, suglaudintas su lzop

en: Self-extracting zip
lt: Savaime išsiskleidžiantis zip

en: Windows Imaging Format
lt: Windaus paveikslų formatas

en: Red Hat Package Manager file
lt: Ret Hat paketų tvarkytuvės failas

en: RZip compressed file
lt: RZip suglaudintas failas

en: StuffIt Archive
lt: StuffIt archyvas

en: Tar uncompressed
lt: Tar, nesuglaudintas

en: Tar compressed with compress
lt: Tar, suglaudintas su compress

en: Xz compressed file
lt: Xz suglaudintas failas

en: Tar compressed with xz
lt: Tar, suglaudintas su xz

en: Zstandard compressed file
lt: Zstandard suglaudintas failas

en: Tar compressed with zstd
lt: Tar, suglaudintas su ztsd

en: Folder
lt: Aplankas

en: [read only]
lt: [tik skaitymui]

en: Could not display the folder "%s"
lt: Nepavyko parodyti aplanko „%s“

en: _Pause
lt: _Pristabdyti

en: Process paused
lt: Procesas pristabdytas

en: _Resume
lt: P_ratęsti

en: Please wait…
lt: Prašome palaukti...

note: Translators: %s is a filename
en: Creating "%s"
lt: Kuriamas "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Loading "%s"
lt: Įkeliamas "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Reading "%s"
lt: Skaitomas "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Deleting files from "%s"
lt: Ištrinami failai iš "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Testing "%s"
lt: Bandomas "%s"

en: Getting the file list
lt: Gaunamas failų sąrašas

note: Translators: %s is a filename
en: Copying the files to add to "%s"
lt: Kopijuojami failai, kad pridėti į "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Adding files to "%s"
lt: Pridedami failai į "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Extracting files from "%s"
lt: Išskleidžiami failai iš "%s"

en: Copying the extracted files to the destination
lt: Kopijuojami išskleisti failai į paskirties vietą

note: Translators: %s is a filename
en: Saving "%s"
lt: Įrašomas "%s"

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Open the Archive
lt: _Atverti archyvą

en: _Show the Files
lt: _Rodyti failus

en: Show the _Files and Quit
lt: Rodyti _failus ir išeiti

en: _Close
lt: _Užverti

en: Extraction completed successfully
lt: Išskleidimas sėkmingai baigtas

en: Archive created successfully
lt: Archyvas sėkmingai sukurtas

en: Command exited abnormally.
lt: Komanda baigė darbą nesėkmingai.

en: An error occurred while extracting files.
lt: Įvyko klaida išskleidžiant failus.

en: Could not open "%s"
lt: Nepavyko atverti „%s“

en: An error occurred while loading the archive.
lt: Įvyko klaida įkeliant archyvą.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
lt: Įvyko klaida šalinant failus iš archyvo.

en: An error occurred while adding files to the archive.
lt: Įvyko klaida įtraukiant failus į archyvą.

en: An error occurred while testing archive.
lt: Įvyko klaida testuojant archyvą.

en: An error occurred while saving the archive.
lt: Įvyko klaida, įrašant archyvą.

en: An error occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Command not found.
lt: Komanda nerasta.

en: Test Result
lt: Tikrinimo rezultatas

en: Could not perform the operation
lt: Nepavyko atlikti operacijos

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
lt: Ar norite įdėti šį failą į esamą archyvą, ar atverti jį kaip naują archyvą?

en: Do you want to create a new archive with these files?
lt: Ar norite sukurti naują archyvą su šiais failais?

en: Create _Archive
lt: Sukurti _archyvą

en: Folders
lt: Aplankai

[ctx: File]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: File]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: File]
en: Date Modified
lt: Keitimo data

[ctx: File]
en: Location
lt: Vieta

[ctx: File]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Find:
lt: Ieškoti:

en: Close the folders pane
lt: Užverti aplankų polangį

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
lt: Atverti _paskiausiai naudotus

en: Open a recently used archive
lt: Atverti paskiausiai naudotą archyvą

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
lt: _Vieta:

en: Could not save the archive "%s"
lt: Nepavyko įrašyti archyvo „%s“

en: Replace file "%s"?
lt: Pakeisti failą "%s"?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
lt: Kitas failas tuo pačiu pavadinimu jau yra kataloge "%s".

en: Replace _All
lt: P_akeisti visus

en: _Skip
lt: Pralei_sti

en: _Replace
lt: Pa_keisti

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is void, please type a name.
lt: Naujas pavadinimas tuščias, prašome įvesti pavadinimą.

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is the same as old one, please type other name.
lt: Naujas pavadinimas toks pats kaip ir senas, prašome įvesti kitą pavadinimą.

note: Translators: the %s references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
lt: Pavadinimas "%s" nėra teisingas, nes jame yra bent vienas iš šių simbolių: %s, prašome įvesti kitą pavadinimą.

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
lt: Aplankas pavadinimu „%s“ jau yra.
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
lt: Failas pavadinimu „%s“ jau egzistuoja.
    
    %s

en: Rename
lt: Pervadinti

en: _New folder name:
lt: _Naujas aplanko pavadinimas:

en: _New file name:
lt: _Naujas failo pavadinimas:

en: _Rename
lt: Pe_rvardinti

en: Could not rename the folder
lt: Nepavyko pervadinti aplanko

en: Could not rename the file
lt: Nepavyko pervadinti failo

en: Paste Selection
lt: Įdėti pažymėtus elementus

en: _Destination folder:
lt: _Paskirties aplankas:

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Add files to an archive
lt: Įdėti failus į archyvą

en: Extract archive
lt: Išskleisti archyvą

en: Command _Line Output
lt: Komandinės _eilutės išvestis

en: Could not display help
lt: Nepavyko parodyti žinyno

en: Add files to the specified archive and quit the program
lt: Įdėti failus į nurodytą archyvą ir išeiti iš programos

en: ARCHIVE
lt: ARCHYVAS

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
lt: Pridėti failus į archyvą paklausus archyvo vardo ir išeiti iš programos

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
lt: Išskleisti archyvus į nurodytą aplanką ir išeiti iš programos

en: FOLDER
lt: APLANKAS

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
lt: Išskleisti archyvus paklausus paskirties aplanko ir išeiti iš programos

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
lt: Išskleisti archyvus į archyvų aplanką ir išeiti iš programos

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
lt: Numatytasis aplankas, naudojamas „--add“ ir „--extract“ komandų

en: Create destination folder without asking confirmation
lt: Sukurti paskirties aplanką neklausiant patvirtinimo

en: Show the application's version
lt: Rodyti programos versiją

en: Compress
lt: Suglaudinti

en: - Create and modify an archive
lt: - Kurti ir modifikuoti archyvą

en: Load Options
lt: Įkelti parametrus

en: _Apply
lt: _Taikyti

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About Archive Manager
lt: _Apie Archyvų tvarkytuvę

en: C_reate
lt: Suku_rti

en: _Filename:
lt: _Failo pavadinimas:

en: Location
lt: Vieta

en: _Encrypt the file list too
lt: _Užšifruoti ir failų sąrašą

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
lt: Skaldyti į _dalis po

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: _Other Options
lt: _Kiti parametrai

en: _OK
lt: _Gerai

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
lt: <span weight="bold" size="larger">Reikalingas slaptažodis</span>

en: Delete
lt: Ištrinti

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: _All files
lt: _Visi failai

en: _Selected files
lt: _Pasirinkti failai

en: example: *.txt; *.doc
lt: pavyzdys: *.txt; *.doc

en: _Files:
lt: _Failai:

en: _Add
lt: Į_dėti

en: Add only if _newer
lt: Pridėti tik jei _naujesni

en: Add a Folder
lt: Pridėti aplanką

en: _Include subfolders
lt: Įtraukt_i poaplankius

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
lt: Išskirti aplankus, kurie yra simbolinės _nuorodos

en: Include _files:
lt: Į_traukti failus:

en: example: *.o; *.bak
lt: pavyzdys: *.o; *.bak

en: E_xclude files:
lt: _Neįtraukti failų:

en: _Exclude folders:
lt: _Neįtraukti aplankų:

en: _Load Options
lt: Įke_lti parametrus

en: Sa_ve Options
lt: Į_rašyti parametrus

en: _Reset Options
lt: _Atstatyti parametrus

en: Extract
lt: Išskleisti

en: _Extract
lt: _Išskleisti

en: Re-crea_te folders
lt: P_erkurti aplankus

en: Over_write existing files
lt: Per_rašyti egzistuojančias failus

en: Do not e_xtract older files
lt: Neiš_skleisti senesnių failų

en: Actions
lt: Veiksmai

en: _Archive
lt: _Archyvas

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Arrange Files
lt: Ri_kiuoti failus

en: _About
lt: _Apie

en: Information about the program
lt: Informacija apie programą

en: _Add Files…
lt: Pri_dėti failus...

en: Add files to the archive
lt: Įdėti failus į archyvą

en: Add Files
lt: Įdėti failus

en: Add a _Folder…
lt: Pridėti _aplanką...

en: Add a folder to the archive
lt: Įdėti aplanką į archyvą

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

en: Close the current archive
lt: Užverti šį archyvą

en: Contents
lt: Turinys

en: Display the Engrampa Manual
lt: Rodyti Engrampa žinyną

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti žymėjimą

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Cut the selection
lt: Iškirpti žymėjimą

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti iš iškarpinės

en: _Rename…
lt: Pe_rvadinti

en: Rename the selection
lt: Pervadinti pažymėtus elementus

en: Delete the selection from the archive
lt: Pašalinti iš archyvo pažymėtus elementus

en: Dese_lect All
lt: Nežymėti _jokių

en: Deselect all files
lt: Nužymėti visus failus

en: _Extract…
lt: Išskl_eisti

en: Extract files from the archive
lt: Išskleisti failus iš archyvo

en: Find…
lt: Rasti...

en: _Last Output
lt: _Paskutinioji išvestis

en: View the output produced by the last executed command
lt: Peržiūrėti paskutiniosios vykdytos komandos išeitį

en: New…
lt: Naujas...

en: Create a new archive
lt: Sukurti naują archyvą

en: Open…
lt: Atverti...

en: Open archive
lt: Atverti archyvą

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Open With…
lt: At_verti su...

en: Open selected files with an application
lt: Atverti pažymėtus failus programa

en: Pass_word…
lt: Slap_tažodis...

en: Specify a password for this archive
lt: Nurodykite šio archyvo slaptažodį

en: _Properties
lt: _Savybės

en: Show archive properties
lt: Rodyti archyvo savybes

en: _Refresh
lt: _Atnaujinti

en: Reload current archive
lt: Perkrauti šį archyvą

en: Save As…
lt: Įrašyti kaip...

en: Save the current archive with a different name
lt: Įrašyti šį archyvą kitu pavadinimu

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: Select all files
lt: Žymėti visus failus

en: _Stop
lt: Susta_bdyti

en: Stop current operation
lt: Sustabdyti šią operaciją

en: _Test Integrity
lt: _Tikrinti vientisumą

en: Test whether the archive contains errors
lt: Patikrinti, ar archyve nėra klaidų

en: Open the selected file
lt: Atverti pasirinktą failą

en: Open the selected folder
lt: Atverti pasirinktą aplanką

en: Go to the previous visited location
lt: Eiti į anksčiau aplankytą vietą

en: Go to the next visited location
lt: Eiti į kitą aplankytą vietą

en: Go up one level
lt: Eiti vienu lygiu aukštyn

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
lt: Eiti į namų vietą

en: _Toolbar
lt: Į_rankių juosta

en: View the main toolbar
lt: Rodyti pagrindinę įrankių juostą

en: Stat_usbar
lt: _Būsenos juosta

en: View the statusbar
lt: Rodyti būsenos juostą

en: _Reversed Order
lt: _Atvirkštine tvarka

en: Reverse the list order
lt: Rikiuoti atvirkštine tvarka

en: _Folders
lt: _Aplankai

en: View All _Files
lt: Peržiūrėti _visus failus

en: View as a F_older
lt: Žiūrėti k_aip aplanką

en: by _Name
lt: pagal _vardą

en: Sort file list by name
lt: Rikiuoti failus pagal vardą

en: by _Size
lt: pagal _dydį

en: Sort file list by file size
lt: Rikiuoti failus pagal dydį

en: by T_ype
lt: pagal _tipą

en: Sort file list by type
lt: Rikiuoti failus pagal tipą

en: by _Date Modified
lt: pagal _pakeitimo datą

en: Sort file list by modification time
lt: Rikiuoti failus pagal modifikavimo datą

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
lt: pagal vi_etą

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
lt: Rikiuoti failus pagal vietą

en: Password
lt: Slaptažodis

en: _Encrypt the file list
lt: _Užšifruoti failų sąrašą

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
lt: <i><b>Pastaba:</b> slaptažodis bus naudojamas užšifruoti failams, kuriuos įdėsite į šį archyvą, bei iššifruoti failams, kuriuos išskleisite iš šio archyvo. Kai užversite archyvą, slaptažodis bus pamirštas.</i>

[ctx: File]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Archive size:
lt: Archyvo dydis:

en: Compression ratio:
lt: Glaudinimo santykis:

en: Content size:
lt: Turinio dydis:

en: Number of files:
lt: Failų skaičius:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Last modified:
lt: Paskutinį kartą keistas:

en: Type:
lt: Tipas:

en: _Update
lt: _Atnaujinti

en: S_elect the files you want to update:
lt: _Pasirinkite failus, kuriuos norite atnaujinti:
