engrampa 1.25.0 - en to lv translation catalogue (262 entries)

en: File is not a valid .desktop file
lv: Fails nav derīgs .desktop fails

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lv: Neatpazīta darbvirsmas faila versija '%s'

en: Starting %s
lv: Startē %s

en: Application does not accept documents on command line
lv: Lietotne nepieņem norādes uz dokumentiem no komandrindas

en: Unrecognized launch option: %d
lv: Neatpazīta palaišanas opcija: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lv: Nevar nodot dokumenta URI 'Typa=Link' darbvirsmas ierakstam

en: Not a launchable item
lv: Nepalaižama vienība

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: FILE
lv: FAILS

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Engrampa Archive Manager
lv: Engrampa Arhīvu Pārvaldnieks

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
lv: Arhīvu Pārvaldnieks MATE darbvirsmai

en: Archive Manager
lv: Arhīvu pārvaldnieks

en: Create and modify an archive
lv: Izveidot arhīvus un mainīt to saturu

en: View the folders pane
lv: Skatīt mapju rūti

en: Extract Here
lv: Atspiest šeit

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
lv: Atspiest izvēlēto arhīvu patreizējā vietā

en: Extract To...
lv: Atspiest...

en: Extract the selected archive
lv: Atspiest izvēlēto arhīvu

en: Compress...
lv: Saspiest...

en: Create a compressed archive with the selected objects
lv: Izveidot saspiestu arhīvu no izvēlētajiem objektiem

en: Could not create the archive
lv: Neizdevās izveidot arhīvu

en: You have to specify an archive name.
lv: Jums jānorāda arhīva nosaukums.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
lv: Jums nav atļaujas, lai izveidotu arhīvu šajā mapē

en: Archive type not supported.
lv: Arhīva veids nav atbalstīts.

en: Could not delete the old archive.
lv: Neizdevās izdzēst veco arhīvu.

en: Open
lv: Atvērt

en: All archives
lv: Visi arhīvi

en: All files
lv: _Visi faili

en: Last Output
lv: Pēdējā izvade

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lv: Engrampa ir brīva programmatūra; jūs varat to izplatīt tālāk un/vai modificēt saskaņā ar GNU Vispārējās publiskās licences noteikumiem, ko publicējis Brīvas programmatūras fonds; izmantojiet Licences versiju 2 vai (pēc jūsu izvēles) jebkuru vēlāku versiju.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lv: Engrampa tiek izplatīts ar cerību, ka tas būs noderīgs. Tas tiek izplatīts BEZ jebkādas garantijas vai iekļautas ražotāja atbildības par šo produktu. Sīkāku informāciju meklējiet GNU Vispārējās Publiskās Licences tekstā.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
lv: Jums vajadzēja saņemt GNU Vispārējās publiskās licences kopiju kopā ar File Roller; ja jūs to nesaņēmāt, rakstiet uz Brīvas programmatūras fondu, Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA  02111-1307  USA

en: Could not add the files to the archive
lv: Neizdevās pievienot failus arhīvam

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
lv: Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai nolasītu failus no mapes "%s"

en: Save Options
lv: Saglabāt opcijas

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Enter the password for the archive '%s'.
lv: Ievadiet paroli arhīvam '%s'.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
lv: Nosaukums "%s" nav derīgs, jo tas nevar saturēt rakstzīmes: %s
    
    %s

en: Please use a different name.
lv: Lūdzu, lietojiet citu nosaukumu.

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
lv: Jums nav pietiekamas atļaujas, lai izveidotu arhīvu mērķa mapē.

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
lv: Mērķa mape "%s" neeksistē.
    
    Vai vēlaties to izveidot?

en: Create _Folder
lv: Izveidot _mapi

en: Could not create the destination folder: %s.
lv: Neizdevās izveidot mērķa mapi: %s.

en: Archive not created
lv: Arhīvs nav izveidots

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
lv: Arhīvs jau eksistē.  Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: _Overwrite
lv: _Pārrakstīt

en: Extraction not performed
lv: Atspiešana nav veikta

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
lv: Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai atspiestu arhīvus mapē "%s"

[ctx: File]
en: New
lv: Jauns

[ctx: File]
en: Save
lv: Saglabāt

en: There was an internal error trying to search for applications:
lv: Gadījās iekšēja kļūda mēģinot meklēt lietotnes:

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
lv: Nav norādīta komanda %s failiem.
    Vai jūs vēlaties meklēt komandu, ar ko atvērt šo failu?

en: Could not open this file type
lv: Neizdevās atvērt šo failu tipu

en: _Search Command
lv: _Meklēt komandu

en: %s Properties
lv: %s īpašības

en: %d %B %Y, %H:%M
lv: %Y. gada %d. %B %H:%M

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
lv: Atjaunināt failu "%s" arhīvā "%s"?

en: Update the files in the archive "%s"?
lv: Atjaunināt failus arhīvā "%s"?

en: File _Format: %s
lv: Faila _formāts: %s

en: All Files
lv: Visi faili

en: All Supported Files
lv: Visi atbalstītie faili

en: By Extension
lv: Pēc paplašinājuma

en: File Format
lv: Faila formāts

en: Extension(s)
lv: Paplašinājums(-i)

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
lv: Programma nespēja noteikt, kuru faila faila formātu jūs vēlaties izmantot`%s'. Pārliecinieties, ka izmantojat pareizu faila paplašinājumu vai arī pašrocīgi izvēlieties faila formātu no apakšā esošā saraksta.

en: File format not recognized
lv: Faila formāts nav atpazīts

en: File not found.
lv: Fails nav atrasts.

en: You don't have the right permissions.
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju.

en: This archive type cannot be modified
lv: Šāda veida arhīvs nevar tikt mainīts

en: You can't add an archive to itself.
lv: Jūs nevarat pievienot arhīvu sev pašam.

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
lv: Pievienojot failu:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
lv: Atspiežot failu:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
lv: Dzēšot failu:

en: Could not find the volume: %s
lv: Neizdevās atrast arhīva daļu: %s

en: Deleting files from archive
lv: Dzēš failus no arhīva

en: Recompressing archive
lv: Vēlreiz saspiež arhīvu

en: Decompressing archive
lv: Atspiež arhīvu

en: Debian package
lv: Debian pakotne

en: Bzip2 compressed file
lv: Bzip2 saspiests fails

en: Folder
lv: Mape

en: [read only]
lv: [tikai lasāms]

en: Could not display the folder "%s"
lv: Neizdevās parādīt mapi "%s"

en: Getting the file list
lv: Iegūst failu sarakstu

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Open the Archive
lv: _Atvērt arhīvu

en: _Show the Files
lv: _Rādīt failus

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Extraction completed successfully
lv: Atspiešana pabeigta sekmīgi

en: Archive created successfully
lv: Arhīvs izveidots sekmīgi

en: Command exited abnormally.
lv: Komandas darbība beidzās nekorekti.

en: An error occurred while extracting files.
lv: Failu atspiešanas laikā gadījās kļūda.

en: Could not open "%s"
lv: Neizdevās atvērt: "%s"

en: An error occurred while loading the archive.
lv: Gadījās kļūda arhīva ielādes laikā.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
lv: Gadījās kļūda dzēšot failus no arhīva.

en: An error occurred while adding files to the archive.
lv: Gadījās kļūda pievienojot failus arhīvam.

en: An error occurred while testing archive.
lv: Gadījās kļūda testējot arhīvu.

en: An error occurred while saving the archive.
lv: Gadījās kļūda arhīva ielādes laikā.

en: An error occurred.
lv: Gadījās kļūda.

en: Command not found.
lv: Komanda nav atrasta.

en: Test Result
lv: Testa rezultāts

en: Could not perform the operation
lv: Neizdevās veikt darbību

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
lv: Vai vēlaties pievienot šo failu pašreizējam arhīvam, vai arī atvērt to kā jaunu arhīvu?

en: Do you want to create a new archive with these files?
lv: Vai vēlaties izveidot jaunu arhīvu ar šiem failiem?

en: Create _Archive
lv: Izveidot _arhīvu

en: Folders
lv: Mapes

[ctx: File]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: File]
en: Type
lv: Veids

[ctx: File]
en: Date Modified
lv: Pārveidošanas datums

[ctx: File]
en: Location
lv: Atrašanās vieta

[ctx: File]
en: Name
lv: Nosaukums

en: Find:
lv: Meklēt:

en: Close the folders pane
lv: Aizvērt mapju rūti

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
lv: Atvērt n_esenos

en: Open a recently used archive
lv: Atvērt nesen izmantotu arhīvu

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
lv: _Vieta:

en: Could not save the archive "%s"
lv: Neizdodas saglabāt arhīvu "%s"

en: Replace file "%s"?
lv: Aizvietot failu "%s"?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
lv: Cits fails ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē iekš "%s".

en: Replace _All
lv: _Aizvietot visus

en: _Skip
lv: Izlai_st

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
lv: Mape ar nosaukumu "%s" jau eksistē.
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
lv: Fails ar nosaukumu "%s" jau eksistē.
    
    %s

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: _Rename
lv: _Pārsaukt

en: Could not rename the folder
lv: Neizdevās pārsaukt mapi

en: Could not rename the file
lv: Neizdevās pārsaukt failu

en: Paste Selection
lv: Ielīmēt izvēlēto

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: Add files to an archive
lv: Pievienot failus arhīvam

en: Extract archive
lv: Atspiest arhīvu

en: Command _Line Output
lv: Komandrindas _izvade

en: Could not display help
lv: Neizdevās parādīt palīdzību

en: Add files to the specified archive and quit the program
lv: Pievienot failus norādītajam arhīvam un iziet no programmas

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
lv: Pievienot failus, vaicājot pēc arhīva nosaukuma, un iziet no programmas

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
lv: Atspiest arhīvus norādītajā mērķa mapē un iziet no programmas

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
lv: Atspiest arhīvus, vaicājot pēc mērķa mapes, un iziet no programmas

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
lv: Atspiest arhīvu saturu arhīvu mapē un iziet no programmas

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
lv: Noklusētā mape, kuru lietot kopā ar '--add' un '--extract' komandām

en: Create destination folder without asking confirmation
lv: Izveidot mērķa mapi bez apstiprinājuma prasīšanas

en: Show the application's version
lv: Parādīt programmas versiju

en: Compress
lv: Saspiest

en: - Create and modify an archive
lv: - Izveidot arhīvu un mainīt tā saturu

en: Load Options
lv: Ielādēt opcijas

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: C_reate
lv: _Izveidot

en: _Filename:
lv: _Faila nosaukums:

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: _Encrypt the file list too
lv: Šifrēt arī _failu sarakstu

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
lv: Sadalīt arhīvu daļās ar _izmēru

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Other Options
lv: _Citas opcijas

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
lv: <span weight="bold" size="larger">Pieprasīta parole</span>

en: Delete
lv: Dzēst

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: _All files
lv: _Visi faili

en: _Selected files
lv: _Izvēlētie faili

en: example: *.txt; *.doc
lv: piemērs: *.txt; *.doc

en: _Files:
lv: _Faili:

en: _Add
lv: _Pievienot

en: Add only if _newer
lv: _Pievienot tikai, ja jaunāks

en: Add a Folder
lv: Pievienot mapi

en: _Include subfolders
lv: _Iekļaut apakšmapes

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
lv: Neiekļaut mapes, kas ir _simbolsaites

en: Include _files:
lv: _Iekļaut failus:

en: example: *.o; *.bak
lv: piemērs: *.o; *.bak

en: E_xclude files:
lv: N_eiekļaut failus:

en: _Exclude folders:
lv: _Neiekļaut mapes:

en: _Load Options
lv: _Ielādēt opcijas

en: Sa_ve Options
lv: Sa_glabāt opcijas

en: _Reset Options
lv: _Pārstatit opcijas

en: Extract
lv: Atspiest

en: _Extract
lv: _Atspiest

en: Re-crea_te folders
lv: Vēlreiz iz_veidot mapes

en: Over_write existing files
lv: Pār_rakstīt eksistējošos failus

en: Do not e_xtract older files
lv: Neatpiest _vecākus failus

en: Actions
lv: Darbības

en: _Archive
lv: _Arhīvs

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _View
lv: _Skats

en: _Arrange Files
lv: _Sakārtot failus

en: _About
lv: P_ar

en: Information about the program
lv: Informācija par programmu

en: Add files to the archive
lv: Pievienot failus arhīvam

en: Add Files
lv: Pievienot failus

en: Add a folder to the archive
lv: Pievienot mapi arhīvam

en: Add Folder
lv: Pievienot mapi

en: Close the current archive
lv: Aizvērt pašreizējo arhīvu

en: Contents
lv: Saturs

en: Display the Engrampa Manual
lv: Parādīt Engrampa rokasgrāmatu

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Cu_t
lv: Izņe_mt

en: Cut the selection
lv: Izgriezt izvēlēto

en: Paste the clipboard
lv: Ielīmēt starpliktuves saturu

en: Rename the selection
lv: Pārsaukt iezīmēto

en: Delete the selection from the archive
lv: Dzēst izvēlēto no arhīva

en: Dese_lect All
lv: _Neizvēlēties neko

en: Deselect all files
lv: Neizvēlēties nevienu failu

en: Extract files from the archive
lv: Atspiest failus no arhīva

en: _Last Output
lv: _Pēdējā izvade

en: View the output produced by the last executed command
lv: Skatīt pēdējās izpildītās komandas izvadi

en: Create a new archive
lv: Izveidot jaunu arhīvu

en: Open archive
lv: Atvērt arhīvu

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Open selected files with an application
lv: Atvērt izvēlētos failus ar lietotni

en: Specify a password for this archive
lv: Norādiet paroli šim arhīvam

en: _Properties
lv: _Parametri

en: Show archive properties
lv: Rādīt arhīva īpašības

en: _Refresh
lv: _Atsvaidzināt

en: Reload current archive
lv: Pārlādēt pašreizējo arhīvu

en: Save As…
lv: Saglabāt kā…

en: Save the current archive with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo arhīvu ar citu nosaukumu

en: Select _All
lv: _Iezīmēt visu

en: Select all files
lv: Izvēlēties visus failus

en: _Stop
lv: _Pārtraukt

en: Stop current operation
lv: Apturēt pašreizējo darbību

en: _Test Integrity
lv: _Testēt integritāti

en: Test whether the archive contains errors
lv: Pārbaudīt, vai arhīvs nav kļūdains

en: Open the selected file
lv: Atvērt izvēlēto failu

en: Open the selected folder
lv: Atvērt izvēlēto mapi

en: Go to the previous visited location
lv: Doties uz iepriekš apmeklēto vietu

en: Go to the next visited location
lv: Doties uz nākamo apmeklēto vietu

en: Go up one level
lv: Doties vienu līmeni uz augšu

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
lv: Doties uz mājas vietu

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: View the main toolbar
lv: Skatīt galveno rīkjoslu

en: Stat_usbar
lv: Statusa _josla

en: View the statusbar
lv: Skatīt statusjoslu

en: _Reversed Order
lv: _Apgriezta secība

en: Reverse the list order
lv: Apgriezt saraksta secību

en: _Folders
lv: _Mapes

en: View All _Files
lv: Skatīt visus _failus

en: View as a F_older
lv: Skatīt kā _mapi

en: by _Name
lv: pēc _nosaukuma

en: Sort file list by name
lv: Kārtot failu sarakstu pēc nosaukuma

en: by _Size
lv: pēc _izmēra

en: Sort file list by file size
lv: Kārtot failu sarakstu pēc izmēra

en: by T_ype
lv: pēc _tipa

en: Sort file list by type
lv: Kārtot failu sarakstu pēc tipa

en: by _Date Modified
lv: pēc _izmaiņu datuma

en: Sort file list by modification time
lv: Kārtot failu sarakstu pēc izmaiņu datuma

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
lv: pēc _vietas

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
lv: Kārtot failu sarakstu pēc vietas

en: Password
lv: Parole

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
lv: <i><b>Piezīme:</b> parole tiks lietota, lai šifrētu failus, kurus jūs pievienojat pašreizējam arhīvam,  un lai atšifrētu failus, kurus jūs atspiežat no pašreizējā arhīva. Kad arhīvs tiks aizvērts, parole tiks dzēsta.</i>

[ctx: File]
en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Archive size:
lv: Arhīva izmērs:

en: Compression ratio:
lv: Saspiedes _attieciba:

en: Content size:
lv: Satura izmērs:

en: Number of files:
lv: Failu skaits:

en: Location:
lv: Vieta:

en: Last modified:
lv: Pēdējo reizi pārveidots:

en: Type:
lv: Tips:

en: _Update
lv: _Atjaunināt

en: S_elect the files you want to update:
lv: Iz_vēlieties failus, kurus jūs vēlaties atjaunināt:
