engrampa 1.25.0 - en to mn translation catalogue (182 entries)

en: File is not a valid .desktop file
mn: Файл нь зөв .desktop файл биш байна

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
mn: Дэсктоп файлын танигдахгүй Хувилбар '%s'

en: Starting %s
mn: %s-ийг эхлүүлж байна

en: Application does not accept documents on command line
mn: Командын мөрний баримт бичгийг програм хүлээн авахгүй байна

en: Unrecognized launch option: %d
mn: Танигдахгүй эхлүүлэх сонголт: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
mn: URIs баримт бичгийг 'Type=Link' дэсктопын оролт руу оруулах боломжгүй байна

en: Not a launchable item
mn: Нээж болох зүйл биш байна

en: Disable connection to session manager
mn: Сэшн менежерт холбогдох боломжгүй болгох

en: Specify file containing saved configuration
mn: Тохиргоо сануулсан файлыг ялган харуулах

en: FILE
mn: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
mn: Сэшн менежментийн ID-г ялган харуулах

en: ID
mn: Дугаар

en: Session management options:
mn: Сэшн менежментийн сонголтууд:

en: Show session management options
mn: Сэшн менежментийн сонголтуудыг харуулах

en: Archive Manager
mn: Архив Менежер

en: Create and modify an archive
mn: Архив үүсгэх ба өөрчилөх

en: Extract Here
mn: Энд задлах

en: Engrampa
mn: Файл Бүртгэгч

en: Could not create the archive
mn: Архивыг үүсгэж чадсангүй

en: You have to specify an archive name.
mn: Та тодорхой архивын нэр өгөх ёстой.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
mn: Таньд энэ Хавтасанд Архив үүсгэх эрх алга

en: Archive type not supported.
mn: Архивын төрөл дэмжигдээгүй

en: Could not delete the old archive.
mn: Хуучин Архивыг Устгаж чадахгүй.

en: Open
mn: Нээх

en: All archives
mn: Бүх архив

en: All files
mn: Бүх файлууд

en: Last Output
mn: Эцсийн Гаралт

en: Could not add the files to the archive
mn: Файлуудыг архив руу нэмж чадсангүй

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
mn: Танд Хавтас "%s" ндахь файлуудаас уншихад зөвшөөрөл алга

en: Save Options
mn: Тохиргоо Хадгалах

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: _Save
mn: _Хадгалах

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
mn: "%s" нэр хүчингүй. Учир нь дараах тэмдэгтүүдийг авах боломжгүй: %s
    
    %s

en: Please use a different name.
mn: Өөр нэр хэрэглэнэ үү.

en: Create _Folder
mn: Хавтас _Үүсгэх

en: Could not create the destination folder: %s.
mn: Зорьсон Хавтас үүсгэгдэхгүй байна:%s.

en: Archive not created
mn: Архивын үүсгэгдсэнгүй

en: Extraction not performed
mn: Задлалт биелэгдсэнгүй

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
mn: Таньд  "%s" Хавтаст архив задлах эрх алга

[ctx: File]
en: Save
mn: Хадгалах

en: %s Properties
mn: %s Тодорхойломж

en: All Files
mn: Бүх файл

en: You don't have the right permissions.
mn: Танд хангалттай зөвшөөрөл алга

en: You can't add an archive to itself.
mn: Архивт өөрийгөө нэмэж болохгүй

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
mn: Файл нэмж байна:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
mn: Файл задлаж байна:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
mn: Файл устгаж байна:

en: Deleting files from archive
mn: Архиваас Файл Устгах

en: Recompressing archive
mn: Архивыг ахин шахаж байна

en: Decompressing archive
mn: Архивын шахалт задлаж байна

en: Debian package
mn: Debian баглаа

en: Bzip2 compressed file
mn: bzip2 шахсан файл

en: Folder
mn: Хавтас

en: [read only]
mn: [Зөвхөн Уншигдана]

en: Could not display the folder "%s"
mn:  %s лавлахыг харуулж чадахгүй

en: Getting the file list
mn: Файлын жагсаалтыг авах

en: _Quit
mn: /Файл/_Гарах

en: _Close
mn: _Хаах

en: Command exited abnormally.
mn: Тушаавар хэвийн бишээр дуусгагдав

en: An error occurred while extracting files.
mn: Файлуудыг Задалж байхад Алдаа гарав

en: Could not open "%s"
mn:  %s нээгдсэнгүй

en: An error occurred while loading the archive.
mn: Архивыг ачаалж байхад Алдаа гарав

en: An error occurred while deleting files from the archive.
mn: Архиваас Файлуудыг устгаж байхад Алдаа гарав

en: An error occurred while adding files to the archive.
mn: Архивт Файлуудыг нэмэж байхад Алдаа гарав

en: An error occurred while testing archive.
mn: Архивыг Тестэлж байхад Алдаа гарав

en: Command not found.
mn: Тушаавар олдсонгүй

en: Test Result
mn: Шалгалтын дүн

en: Could not perform the operation
mn: Үйлдлийг гүйцэтгэж чадсангүй

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
mn: Та энэ Файлыг идэвхтэй Архивт юм уу шинээр үүсгэх Архивт нэмэх үү?

en: Do you want to create a new archive with these files?
mn: Та эдгээр Файлуудаар Шинээр Архив Нээх үү?

en: Create _Archive
mn: Архив Үүсгэх

[ctx: File]
en: Size
mn: Хэмжээ

[ctx: File]
en: Type
mn: Төрөл

[ctx: File]
en: Date Modified
mn: Өөрчилөгдсөн огноо

[ctx: File]
en: Location
mn: Байрлал

[ctx: File]
en: Name
mn: Нэр

en: Find:
mn: Хайж олох:

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
mn: _Байрлал:

en: Could not save the archive "%s"
mn: "%s" архивыг зөөж чадсангүй

en: Replace _All
mn: _Бүгдийг орлуулах

en: _Skip
mn: _Алгасах

en: _Replace
mn: _Орлуулах

en: Rename
mn: Дахин нэрлэх

en: _Rename
mn: _Дахин Нэрлэх

en: Could not rename the folder
mn: Лавлахыг дахин нэрлэж чадахгүй

en: Could not rename the file
mn: Файлыг дахин нэрлэж чадсангүй

en: _Paste
mn: _Буулгах

en: Add files to an archive
mn: Архивт Файл Нэмэх

en: Extract archive
mn: Архив Задлах

en: Command _Line Output
mn: _Тушаавар мөр гаралт

en: Could not display help
mn: Тусламж үзүүлж чадахгүй нь

en: Add files to the specified archive and quit the program
mn: Тодорхойлогдсон Архивт Файлыг нэмээд Программаас Гарах

en: ARCHIVE
mn: АРХИВ

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
mn: Архивын Нэрийг асууж мэдээд Файлыг нэмэн Программаас Гарах

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
mn: Тодорхойлогдсон Хавтасанд Архивыг задлаад Программаас Гарах

en: FOLDER
mn: ХАВТАС

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
mn: Архивыг задлах Хавтасны Нэрийг асууж мэдээд Программаас Гарах

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
mn: Тодорхойлогдоогүй Хавтас  '--add' ба '--extract' тушаавар хэрэглэнэ

en: Create destination folder without asking confirmation
mn: Асууж Зөвшөөрөл авалгүйгээр Тодорхойлогдсон Хавтасыг Үүсгэх

en: Load Options
mn: Тохиргоо Ачаалах

en: _Help
mn: _Тусламж

en: C_reate
mn: Үү_сгэх

en: Location
mn: Байрлал

en: _Password:
mn: _Нууц үг:

en: Delete
mn: Устгах

en: _Delete
mn: _Устгах

en: _All files
mn: _Бүх Файлууд

en: _Selected files
mn: _Сонгогдсон Файлууд

en: example: *.txt; *.doc
mn: Жишээ:*.txt; *.doc

en: _Files:
mn: _Файлууд

en: _Add
mn: _Нэмэх

en: _Include subfolders
mn: _Дэд хавтасуудыг багтаах

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
mn: Символик холбоосоор тэмдэглэгдсэн Хавтасуудыг хасах

en: example: *.o; *.bak
mn: Жишээ нь *.o; *.bak

en: E_xclude files:
mn: Файл хасах:

en: _Load Options
mn: _Тохиргоо Ачаалах

en: Sa_ve Options
mn: Тохиргоо Х_адгалах

en: Extract
mn: Задлах

en: _Extract
mn: _Задлах

en: Over_write existing files
mn: Байгаа Файлыг дар_ж бичих

en: Do not e_xtract older files
mn: Х_уучин файл задалж чадахгүй

en: Actions
mn: Үйлдэл

en: _Archive
mn: _Архив

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: _View
mn: _Харах

en: _Arrange Files
mn: Файлуудыг Цэгцлэх

en: _About
mn: _Тухай

en: Information about the program
mn: Программын тухай Мэдээлэл

en: Add files to the archive
mn: Архивт Файл Нэмэх

en: Contents
mn: Агуулга

en: Display the Engrampa Manual
mn: Файл Бүртгэгчийн Зааварыг Үзүүлэх

en: _Copy
mn: _Хуулах

en: Copy the selection
mn: Сонголтыг хуулах

en: Cu_t
mn: _Тасалж авах

en: Cut the selection
mn: Сонголтыг тасалж авах

en: Paste the clipboard
mn: Клипбордыг буулгах

en: Dese_lect All
mn: Бүгдийг сонгосныг болих

en: Deselect all files
mn: Бүх Файлыг сонгосныг болих

en: Extract files from the archive
mn: Архиваас Файлууд Задлах

en: _Last Output
mn: Эцсийн Гаралт

en: View the output produced by the last executed command
mn: Хамгийн сүүлд биелүүлсэн тушаалын гаралтыг харуулах

en: Create a new archive
mn: Шинэ Архив Үүсгэх

en: Open archive
mn: Архив Нээх

en: _Open
mn: _Нээх

en: Open selected files with an application
mn: Сонгогдсон Файлыг програмаар Нээх

en: _Properties
mn: _Онцлогууд...

en: Show archive properties
mn: Архивын Тодорхойлолтуудыг Үзэх

en: Reload current archive
mn: Идэвхтэй Архивыг Дахин Ачаалах

en: Select _All
mn: Бүгдийг_сонгох

en: Select all files
mn: Бүх Файлыг Сонгох

en: _Stop
mn: _Зогс

en: Stop current operation
mn: Идэвхтэй ажиллагааг Зогсоох

en: _Test Integrity
mn: _Тест холболт

en: Test whether the archive contains errors
mn: Архив алдаатай эсэхийг шалгах

en: Go to the previous visited location
mn: Өмнөхөн зочилсон байрлал руу оч

en: Go to the next visited location
mn: Дараахан зочилсон байрлал руу оч

en: Go up one level
mn: Нэг төвшин дээш оч

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
mn: Гэр байрлал руу оч

en: _Toolbar
mn: Хэрэг_сэлүүд

en: View the main toolbar
mn: Үндсэн Хэрэгсэлүүдийг Үзэх

en: Stat_usbar
mn: Х_яналтын самбар

en: View the statusbar
mn: Хяналтын Самбарыг Үзэх

en: _Reversed Order
mn: Ур_вуу Дараалал

en: Reverse the list order
mn: Дарааллын жагсаалтыг Урвуулах

en: View All _Files
mn: Бүх _Файлыг Үзэх

en: View as a F_older
mn: Хавтсандахийг Үзэх

en: by _Name
mn: Нэрээр нь

en: Sort file list by name
mn: Файлыг нэрээр нь эрэмбэлсэн жагсаалт

en: by _Size
mn: Хэмжээгээр нь

en: Sort file list by file size
mn: Файлыг хэмжээгээр нь эрэмбэлсэн жагсаалт

en: by T_ype
mn: Төрөлөөр нь

en: Sort file list by type
mn: Файлыг төрлөөр нь эрэмбэлсэн жагсаалт

en: Sort file list by modification time
mn: Файлыг огноогоор нь эрэмбэлсэн жагсаалт

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
mn: _Байрлалаар

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
mn: Файлыг хадгалсан замаар нь эрэмбэлэх

en: Password
mn: Нууц Үг

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
mn: <i><b>Санамж:</b> Нууц Үг нь Идэвхтэй архивт файл нэмэх болон Идэвтэй архивыгзадлахад хэрэглэгдэнэ. Архив хаагдахад Нууц Үг устагдана.</i>

[ctx: File]
en: Name:
mn: Нэр:

en: Number of files:
mn: Файлын Тоо:

en: Location:
mn: Байрлал:

en: Type:
mn: Төрөл:

en: _Update
mn: Шинэчлэх
