engrampa 1.25.0 - en to nan translation catalogue (23 entries)

en: _Cancel
nan: 取消 (_C)

en: There was an internal error trying to search for applications:
nan: 佇tshiau-tshuē應用程式ê時有內部錯誤。

[ctx: File]
en: Size
nan: Sài-suh

[ctx: File]
en: Type
nan: 類型

[ctx: File]
en: Date Modified
nan: 修改ê日期

[ctx: File]
en: Location
nan: 位置

[ctx: File]
en: Name
nan: 名

en: Replace file "%s"?
nan: 敢beh取代檔案「%s」？

en: Another file with the same name already exists in "%s".
nan: 佇「%s」內底有別ê kâng名ê檔案。

en: Replace _All
nan: 攏總替換(_A)

en: _Skip
nan: Làng過 (_S)

en: _Paste
nan: 貼 (P)

en: _Remove
nan: Thâi掉 (_R_

en: Location
nan: 位置

en: _OK
nan: 確定 (_O)

en: _Delete
nan: Thâi掉 (_D)

en: _Add
nan: 加入 (_A)

en: _Copy
nan: Khóo-pih(_C)

en: Cu_t
nan: 鉸 (_T)

en: _Open
nan: 拍開 (_O)

en: Select _All
nan: Lóng總選 (_A)

en: Last modified:
nan: 最後修改：

en: Type:
nan: 類型：
