engrampa 1.25.0 - en to nso translation catalogue (48 entries)

en: Starting %s
nso: Go thoma %s

en: Not a launchable item
nso: Ga se selo se se ka tsebagatwago

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: ID
nso: Boitsebišo

en: _Save
nso: _Boloka

en: Create _Folder
nso: Hlama _Sephuthedi

en: %s Properties
nso: Dipharologantšho tša %s

en: All Files
nso: Difaele ka Moka

en: Debian package
nso: Ngatana ya Debian

en: Bzip2 compressed file
nso: Faele e gateletwego ya Bzip2

en: Folder
nso: Sephuthedi

en: _Quit
nso: _Tlogela

en: _Close
nso: _Tswalela

[ctx: File]
en: Size
nso: Bogolo

[ctx: File]
en: Type
nso: Mohuta

[ctx: File]
en: Date Modified
nso: Letšatši-kgwedi e Mpshafaditšwego

[ctx: File]
en: Name
nso: Leina

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
nso: _Lefelo:

en: Replace _All
nso: Tšeela ka Moka _Legato

en: _Skip
nso: _Taboga

en: _Replace
nso: _Tšeela legato

en: Rename
nso: Thea ka leswa

en: _Paste
nso: _Kgomaretša

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Password:
nso: _Lentšuphetišo:

en: Delete
nso: Phumola

en: _Delete
nso: _Phumola

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _View
nso: _Lebelela

en: _About
nso: _Ka ga

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: Copy the selection
nso: Kopiša kgetho

en: Cu_t
nso: Rip_a

en: Cut the selection
nso: Ripa kgetho

en: Paste the clipboard
nso: Kgomaretša seboloki sa tsebišo

en: _Open
nso: _Bula

en: _Properties
nso: _Dipharologantšho

en: Select _All
nso: Kgetha _Ka moka

en: _Stop
nso: _Emiša

en: Go to the previous visited location
nso: Eya lefelong leo le etetšwego nakong e fetilego

en: Go to the next visited location
nso: Eya lefelong le etetšwego ka mo go latelago

en: _Toolbar
nso: _Bara ya sedirišwa

en: by _Name
nso: ka _Leina

en: by _Size
nso: ka _Bogolo

[ctx: File]
en: Name:
nso: Leina:

en: Location:
nso: Lefelo:

en: Type:
nso: Mohuta:
