engrampa 1.25.0 - en to pms translation catalogue (14 entries)

en: Open
pms: Duverta

en: All Files
pms: Tuti ij file

en: _Quit
pms: _Seurte

[ctx: File]
en: Name
pms: Nòm

en: _Help
pms: _Agiut

en: Delete
pms: Scancela

en: _Edit
pms: _Modifica

en: _View
pms: _Vista

en: _About
pms: _Al rësgard

en: _Copy
pms: _Copia

en: Open…
pms: Duverta...

en: _Open
pms: _Duverta

en: Save As…
pms: Salva come...

[ctx: File]
en: Name:
pms: Nòm:
