engrampa 1.25.0 - en to rw translation catalogue (17 entries)

en: Open
rw: Gufungura

en: All files
rw: amadosiye yose

[ctx: File]
en: Save
rw: Kubika

en: All Files
rw: Amadosiye yose

en: Folder
rw: Ububiko

[ctx: File]
en: Size
rw: Ingano

[ctx: File]
en: Type
rw: Ubwoko

[ctx: File]
en: Location
rw: Ahantu

[ctx: File]
en: Name
rw: Izina

en: Rename
rw: Guhindura izina

en: Location
rw: Ahantu

en: Delete
rw: Gusiba

en: Contents
rw: Ibigize

en: Password
rw: Ijambobanga

[ctx: File]
en: Name:
rw: Izina:

en: Location:
rw: Intaho:

en: Type:
rw: Ubwoko
