engrampa 1.25.0 - en to tt translation catalogue (16 entries)

en: _Save
tt: _Saqla

en: _Quit
tt: _Çığış

en: _Close
tt: Ya_p

en: _Paste
tt: Ös_tä

en: _Help
tt: _Yärdäm

en: _Password:
tt: _Sersüz:

en: _Edit
tt: Ü_zgärtü

en: _View
tt: _Küreneş

en: _About
tt: _Turında

en: _Copy
tt: İs_kä al:

en: Copy the selection
tt: Saylanğannı iskä alu

en: Cu_t
tt: Kise_p al

en: Cut the selection
tt: Saylanğannı kisep alu

en: Paste the clipboard
tt: Alışukesädän östäp quy

en: _Properties
tt: Ü_zençälege

en: Select _All
tt: _Barın Sayla
