engrampa 1.25.0 - en to yi translation catalogue (17 entries)

en: _Save
yi: היט אױף

en: _Quit
yi: הער אױף

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך

[ctx: File]
en: Size
yi: גרײס

[ctx: File]
en: Type
yi: טיפּ

[ctx: File]
en: Name
yi: נאָמען

en: Rename
yi: פֿאַרװאַנדל

en: _Paste
yi: קלעפּ

en: _Help
yi: געהילף

en: _Delete
yi: מעק אָפּ

en: _Edit
yi: רעדאַגיר

en: _Copy
yi: קאָפּיר

en: Cu_t
yi: שער

en: _Open
yi: עפֿן

en: _Properties
yi: נאַטורן

en: _Stop
yi: ענדיק

en: Type:
yi: טיפּ:
