engrampa 1.25.0 - en to sl translation catalogue (359 entries)

en: File is not a valid .desktop file
sl: Datoteka ni veljavna .datoteka namizja

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sl: Neprepoznana različica datoteke namizja '%s'

en: Starting %s
sl: Začenjanje %s

en: Application does not accept documents on command line
sl: Program ne sprejme dokumentov v ukazni vrstici

en: Unrecognized launch option: %d
sl: Neprepoznana možnost zagona: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sl: Ni mogoče poslati naslovov URI dokumenta na vnos namizja 'Vrsta=Povezava'

en: Not a launchable item
sl: Predmet ni izvedljiv

en: Disable connection to session manager
sl: Onemogoči povezavo z upravljalnikom seje

en: Specify file containing saved configuration
sl: Navaja datoteko s shranjenimi nastavitvami

en: FILE
sl: DATOTEKA

en: Specify session management ID
sl: Določi ID upravljanja seje

en: Session management options:
sl: Možnosti upravljanja seje:

en: Show session management options
sl: Pokaži možnosti upravljanja seje

en: Engrampa Archive Manager
sl: Upravljalnik arhivov Engrampa

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
sl: Upravljalnik arhivov za namizno okolje MATE

en: 7-Zip Compressed File (.7z)
sl: Stisnjena datoteka 7-Zip (.7z)

en: WinAce Compressed File (.ace)
sl: Stisnjena datoteka WinAce (.ace)

en: ALZip Compressed File (.alz)
sl: Stisnjena datoteka ALZip (.alz)

en: ARJ Compressed Archive (.arj)
sl: Stisnjeni arhiv ARJ (.arj)

en: UNIX CPIO Archive (.cpio)
sl: Arhiv UNIX CPIO (.cpio)

en: Debian Package (.deb, .udeb) [Read-only mode]
sl: Paket Debian (.deb, .udeb) [način samo za branje]

en: Java Archive (.jar)
sl: Arhiv Java (.jar)

en: Java Enterprise archive (.ear)
sl: Arhiv Java Enterprise (.ear)

en: Java Web Archive (.war)
sl: Arhiv Java Web (.war)

en: LHA Archive (.lzh, .lha)
sl: Arhiv LHA (.lzh, .lha)

en: WinRAR Compressed Archive (.rar)
sl: Stisnjeni arhiv WinRAR (.rar)

en: Stuffit Archives (.bin, .sit)
sl: Arhivi Stuffit (.bin, .sit)

en: ZIP Archive (.zip)
sl: Arhiv ZIP (.zip)

en: Archive Manager
sl: Upravljalnik arhivov

en: Create and modify an archive
sl: Ustvari in spremeni arhiv

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;archive;manager;compression;
sl: MATE;arhiv;upravitelj;stiskanje;

en: How to sort files
sl: Kako razvrstiti datoteke

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
sl: Katera merila je potrebno uporabiti za organizacijo datotek. Možne vrednosti so: ime, velikost, vrsta, čas, pot.

en: Sort type
sl: Tip urejanja

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
sl: Ali razvrstiti v naraščajoči ali padajoči smeri. Možne vrednosti: naraščajoče, padajoče.

en: List Mode
sl: Način seznama

en: Whether to view all files in the archive (all_files), or view the archive as a folder (as_folder).
sl: Ali naj bo pogled na vse datoteke v arhivu (vse_datoteke), ali pogled arhiva kot mapo (kot_mapo).

en: Display type
sl: Pokaži vrsto

en: Display the Type column in the main window.
sl: Pokaži stolpec Vrsta v glavnem oknu

en: Display size
sl: Pokaži velikost

en: Display the Size column in the main window.
sl: Pokaži stolpec Velikost v glavnem oknu

en: Display time
sl: Pokaži čas

en: Display the Time column in the main window.
sl: Prikaži stolpec Čas v glavnem oknu.

en: Display path
sl: Pokaži pot

en: Display the Path column in the main window.
sl: Pokaži stolpec Pot v glavnem oknu

en: Use MIME icons
sl: Uporabi ikone MIME

en: if TRUE will display icons depending on the file type (slower), otherwise will use always the same icon for all files (faster).
sl: Izbrana možnost prikaže ikone glede na vrsto datoteke (počasnejše), v nasprotnem primeru bo uporabljena vedno ista ikona za vse datoteke (hitreje).

en: Name column width
sl: Vnesi širino stolpca

en: The default width of the name column in the file list.
sl: Privzeta širina imena stolpca v seznamu datotek.

en: Max history length
sl: Največja dolžina zgodovine

en: Max number of items in the Open Recents menu.
sl: Največje število datotek v meniju Odpri nedavno.

en: View toolbar
sl: Pokaži orodno vrstico

en: Whether to display the toolbar.
sl: Ali naj se prikaže orodna vrstica.

en: View statusbar
sl: Pokaži vrstico stanja

en: Whether to display the statusbar.
sl: Ali naj se prikaže vrstica stanja.

en: View the folders pane
sl: Pokaži pladenj z mapami

en: Whether to display the folders pane.
sl: Ali naj se prikaže podokno z mapami.

en: Editors
sl: Urejevalniki

en: List of applications entered in the Open file dialog and not associated with the file type.
sl: Seznam programov vnesenih v pogovornem oknu Odpri datoteke, niso povezani z vrsto datoteke.

en: Compression level
sl: Nivo stiskanja

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very_fast, fast, normal, maximum.
sl: Stopnja stiskanja pri dodajanju datotek v arhiv. Možne vrednosti: zelo_hitro, hitro, normalno, največje.

en: Encrypt the archive header
sl: Šifriraj glavo arhiva

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
sl: Ali želite šifrirati glavo arhiva. V primeru, da je glava šifrirana, bo potrebno tudi geslo za seznam arhivske vsebine.

en: Adds 'unar' support over .zip archives.
sl: Doda 'unar' podporo namesto .zip arhivov.

en: It enables the ability to support 'unar' over .zip archives.
sl: Omogoči sposobnost podpore 'unar' čez .zip arhive.

en: Overwrite existing files
sl: Prepiši obstoječe datoteke

en: Do not overwrite newer files
sl: Ne prepiši obstoječih datotek

en: Recreate the folders stored in the archive
sl: Poustvari mape, shranjene v arhivu

en: Default volume size
sl: Privzeta velikost nosilca

en: The default size for volumes.
sl: Privzeta velikost nosilcev.

en: Extract Here
sl: Razširi v to mapo

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
sl: Razširi vsebino izbranega arhiva na trenutno mesto

en: Extract To...
sl: Razširi vsebino v ...

en: Extract the selected archive
sl: Razširi vsebino izbranega arhiva

en: Compress...
sl: Skrči ...

en: Create a compressed archive with the selected objects
sl: Ustvari skrčen arhiv z izbranimi predmeti

en: Allows to create and extract archives
sl: Omogoča ustvarjanje in razširitve arhivov

en: Could not create the archive
sl: Ni mogoče ustvariti arhiva

en: You have to specify an archive name.
sl: Potrebno je določiti ime arhiva.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
sl: Nimate dovoljenj za ustvarjanje arhiva v tej mapi

en: Archive type not supported.
sl: Vrsta arhiva ni podprta.

en: Could not delete the old archive.
sl: Ni mogoče izbrisati starega arhiva.

en: Open
sl: Odpri

en: All archives
sl: Vsi arhivi

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Last Output
sl: Zadnji izpis

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl: Engrampa je prosta programska oprema; lahko jo širite in spreminjate pod pogoji GNU splošne javne licence, kot jo določa Free Software Foundation; različica 2 ali kasnejše različice.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sl: Engrampa se razširja v upanju, da bo uporaben, vendar BREZ VSAKRŠNJEGA JAMSTVA; tudi brez posredne zagotovitve CENOVNE VREDNOSTI ali PRIMERNOSTI ZA DOLOČEN NAMEN. Za več podrobnosti si oglejte dovoljenje GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
sl: S programom bi morali dobiti tudi kopijo GNU splošne javne licence; če je niste, pišite na Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Could not add the files to the archive
sl: Datotek ni bilo mogoče dodati v arhiv

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
sl: Ni ustreznih dovoljenj za branje datotek iz mape "%s"

en: Save Options
sl: Shrani možnosti

en: _Options Name:
sl: _Ime možnosti:

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Save
sl: _Shrani

en: Enter the password for the archive '%s'.
sl: Vnesite geslo za arhiv '%s'.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
sl: Ime "%s" ni veljavno, saj ne sme vsebovati znakov: %s
    
    %s

en: Please use a different name.
sl: Uporabite drugačno ime.

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
sl: Ni ustreznih dovoljenj za ustvarjanje arhiva v ciljni mapi

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
sl: Ciljna mapa "%s" ne obstaja.
    
    Ali jo želite ustvariti?

en: Create _Folder
sl: Ustvari _mapo

en: Could not create the destination folder: %s.
sl: Ni mogoče ustvariti ciljne mape: %s.

en: Archive not created
sl: Arhiv ni ustvarjen

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
sl: Arhiv že obstaja. Ali ga želite prepisati?

en: _Overwrite
sl: _Prepiši

en: Extraction not performed
sl: Razširjanje ni izvedeno

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
sl: Ni ustreznih dovoljenj za razširjanje arhivov v mapo "%s"

[ctx: File]
en: New
sl: Novo

[ctx: File]
en: Save
sl: Shrani

en: There was an internal error trying to search for applications:
sl: Med iskanjem programa je prišlo do napake:

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
sl: Ni nameščenega ukaza za %s datoteke.
    Ali želite poiskati ukaz za to vrsto datotek?

en: Could not open this file type
sl: Te vrste datoteke ni mogoče odpreti

en: _Search Command
sl: _Iskalni ukaz

en: %s Properties
sl: Lastnosti %s

en: %d %B %Y, %H:%M
sl: %d. %B %Y, %H:%M

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
sl: Ali naj se posodobi datoteka "%s" v arhivu "%s"?

en: Update the files in the archive "%s"?
sl: Ali naj se posodobi datoteke v arhivu "%s"

en: File _Format: %s
sl: _Zapis datoteke: %s

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: All Supported Files
sl: Vse podprte datoteke

en: By Extension
sl: Po priponi

en: File Format
sl: Zapis datoteke

en: Extension(s)
sl: Pripona(e)

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
sl: Ni bilo mogoče določiti zapisa datoteke, uporabljene za `%s'. Prepričajte se, da uporabljate ustrezno pripono datoteke ali pa sami izberite zapis iz spodnjega seznama.

en: File format not recognized
sl: Zapis datoteke ni prepoznan.

en: File not found.
sl: Datoteke ni mogoče najti.

en: Archive not found
sl: Arhiva ni mogoče najti

en: You don't have the right permissions.
sl: Nimate ustreznih dovoljenj.

en: This archive type cannot be modified
sl: Te vrste arhiva ni mogoče spreminjati.

en: You can't add an archive to itself.
sl: Arhiva ni mogoče dodati samemu sebi.

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
sl: Dodajanje datoteke:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
sl: Razširjanje datoteke:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
sl: Odstranjevanje datoteke:

en: Could not find the volume: %s
sl: Ni mogoče najti nosilca: %s

en: Deleting files from archive
sl: Brisanje datotek iz arhiva

en: Recompressing archive
sl: Ponovno stiskanje arhiva

en: Decompressing archive
sl: Razširjanje arhiva

en: Debian package
sl: Paket Debiana

en: OpenDocument Presentation
sl: OdpriDokument Predstavitve

en: OpenDocument Spreadsheet
sl: OdpriDokument Preglednice

en: OpenDocument Text
sl: OdpriDokument Tekst

en: OpenDocument Presentation Template
sl: OdpriDokument Predloge predstavitve

en: OpenDocument Spreadsheet Template
sl: OdpriDokument Predloge preglednice

en: OpenDocument Text Template
sl: OdpriDokument Predloge besedila

en: Bzip2 compressed file
sl: Datoteka, stisnjena z bzip2

en: StuffIt Archive
sl: Arhiv Stuffit

en: Folder
sl: Mapa

en: [read only]
sl: [le za branje]

en: Could not display the folder "%s"
sl: Ni mogoče prikazati mape "%s"

en: _Pause
sl: _Premor

en: Process paused
sl: Opravilo v premoru

en: _Resume
sl: _Nadaljuj

en: Please wait…
sl: Počakajte …

note: Translators: %s is a filename
en: Creating "%s"
sl: Ustvarjanje »%s«

note: Translators: %s is a filename
en: Loading "%s"
sl: Nalaganje »%s«

note: Translators: %s is a filename
en: Reading "%s"
sl: Branje »%s«

note: Translators: %s is a filename
en: Deleting files from "%s"
sl: Brisanje datotek iz »%s«

note: Translators: %s is a filename
en: Testing "%s"
sl: Preizkušanje »%s«

en: Getting the file list
sl: Pridobivanje seznama datotek

note: Translators: %s is a filename
en: Adding files to "%s"
sl: Dodajanje datotek v »%s«

note: Translators: %s is a filename
en: Extracting files from "%s"
sl: Razširjanje datotek iz »%s«

en: Copying the extracted files to the destination
sl: Kopiranje razširjenih datotek na cilj

note: Translators: %s is a filename
en: Saving "%s"
sl: Shranjevanje »%s«

en: _Quit
sl: _Končaj

en: _Open the Archive
sl: _Odpri arhiv

en: _Show the Files
sl: _Pokaži datoteke

en: Show the _Files and Quit
sl: Pokaži _datoteke in končaj

en: _Close
sl: _Zapri

en: Extraction completed successfully
sl: Razširjanje je bilo uspešno zaključeno.

en: Archive created successfully
sl: Arhiv je uspešno ustvarjen

en: Command exited abnormally.
sl: Ukaz se je končal neobičajno.

en: An error occurred while extracting files.
sl: Med razširjanjem datotek je prišlo do napake.

en: Could not open "%s"
sl: Ni mogoče odpreti "%s"

en: An error occurred while loading the archive.
sl: Med nalaganjem arhiva je prišlo do napake.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
sl: Med brisanjem datotek iz arhiva je prišlo do napake.

en: An error occurred while adding files to the archive.
sl: Med dodajanjem datotek v arhiv je prišlo do napake.

en: An error occurred while testing archive.
sl: Med preizkušanjem arhiva je prišlo do napake.

en: An error occurred while saving the archive.
sl: Med shranjevanjem arhiva je prišlo do napake.

en: An error occurred.
sl: Prišlo je do napake.

en: Command not found.
sl: Ukaza ni mogoče najti.

en: Test Result
sl: Rezultat preizkusa

en: Could not perform the operation
sl: Ni bilo mogoče izvesti opravila

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
sl: Ali želite dodati to datoteko trenutnemu arhivu, ali jo želite odpreti kot nov arhiv?

en: Do you want to create a new archive with these files?
sl: Ali želite iz teh datotek ustvariti arhiv?

en: Create _Archive
sl: Ustvari _arhiv

en: Folders
sl: Mape

[ctx: File]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: File]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: File]
en: Date Modified
sl: Datum spremembe

[ctx: File]
en: Location
sl: Mesto

[ctx: File]
en: Name
sl: Ime

en: Find:
sl: Najdi:

en: Close the folders pane
sl: Zapri pladenj z mapami

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
sl: Odpri _nedavno

en: Open a recently used archive
sl: Odpri nedavno uporabljen arhiv

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
sl: _Mesto:

en: Could not save the archive "%s"
sl: Ni mogoče shraniti arhiva "%s"

en: Replace file "%s"?
sl: Ali naj se zamenja datoteka "%s"?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
sl: Datoteka z istim imenom že obstaja v »%s«.

en: Replace _All
sl: Zamenjaj _vse

en: _Skip
sl: Pre_skoči

en: _Replace
sl: _Zamenjaj

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is void, please type a name.
sl: Novo ime je neveljavno, vnesite ime.

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is the same as old one, please type other name.
sl: Novo ime je enako kot staro, izberite novo ime.

note: Translators: the %s references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
sl: Ime %s ni veljavno, ker vsebuje vsaj enega od naslednjih znakov: %s, izberite drugo ime.

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
sl: Mapa z imenom "%s" že obstaja.
    
    %s

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
sl: Datoteka z imenom "%s" že obstaja.
    
    %s

en: Rename
sl: Preimenuj

en: _New folder name:
sl: _Novo ime mape:

en: _New file name:
sl: _Novo ime datoteke:

en: _Rename
sl: P_reimenuj

en: Could not rename the folder
sl: Ni mogoče preimenovati mape

en: Could not rename the file
sl: Ni mogoče preimenovati datoteke

en: Paste Selection
sl: Prilepi izbor

en: _Destination folder:
sl: _Ciljna mapa:

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: Add files to an archive
sl: Arhivu dodaj datoteke

en: Extract archive
sl: Razširi arhiv

en: Command _Line Output
sl: Izpis ukazne _vrstice

en: Could not display help
sl: Ni mogoče prikazati pomoči

en: Add files to the specified archive and quit the program
sl: Dodaj datoteke navedenemu arhivu in končaj program

en: ARCHIVE
sl: ARHIV

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
sl: Dodaj datoteke, vprašaj za ime arhiva in končaj program

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
sl: Razširi datoteke v navedeno mapo in končaj program

en: FOLDER
sl: MAPA

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
sl: Razširi datoteke, vprašaj za ciljno mapo in končaj program

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
sl: Razširi vsebino arhiva v navedeno mapo in končaj program

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
sl: Privzeta mapa za uporabo pri ukazih '--add' in '--extract'

en: Create destination folder without asking confirmation
sl: Ustvari ciljno mapo, brez spraševanja za potrditev

en: Show the application's version
sl: Pokaži različico programa

en: Compress
sl: Skrči

en: - Create and modify an archive
sl: - Ustvari in spremeni arhiv

en: Load Options
sl: Naloži možnosti

en: _Apply
sl: _Uveljavi

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _About Archive Manager
sl: _O Upravljalniku arhivov

en: C_reate
sl: Ustva_ri

en: _Filename:
sl: _Ime datoteke:

en: Location
sl: Mesto

en: _Encrypt the file list too
sl: _Šifriraj tudi seznam datotek

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
sl: Razdeli na _enote po

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: _Other Options
sl: _Ostale možnosti

en: _OK
sl: _V redu

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
sl: <span weight="bold" size="larger">Zahtevano je geslo</span>

en: Delete
sl: Izbriši

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: _All files
sl: _Vse datoteke

en: _Selected files
sl: _Izbrane datoteke

en: example: *.txt; *.doc
sl: primer: *.txt; *.doc

en: _Files:
sl: _Datoteke:

en: _Add
sl: Dod_aj

en: Add only if _newer
sl: _Dodaj le, če so novejše

en: Add a Folder
sl: Dodaj mapo

en: _Include subfolders
sl: _Vključi podmape

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
sl: Izključi mape, ki so simbolične _povezave

en: Include _files:
sl: Vključ_i datoteke:

en: example: *.o; *.bak
sl: primer: *. *.bak

en: E_xclude files:
sl: _Izključi datoteke:

en: _Exclude folders:
sl: _Izključi mape:

en: _Load Options
sl: _Naloži možnosti

en: Sa_ve Options
sl: _Shrani možnosti

en: _Reset Options
sl: _Ponastavi možnosti

en: Extract
sl: Razširi

en: _Extract
sl: _Razširi

en: Re-crea_te folders
sl: _Poustvari mape

en: Over_write existing files
sl: P_repiši obstoječe datoteke

en: Do not e_xtract older files
sl: Ne razširi _starejših datotek

en: Actions
sl: Dejanja

en: _Archive
sl: _Arhiv

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _View
sl: _Prikaz

en: _Arrange Files
sl: _Razvrsti datoteke

en: _About
sl: _O programu

en: Information about the program
sl: Podatki o programu

en: _Add Files…
sl: Dod_aj datoteke …

en: Add files to the archive
sl: Dodaj datoteke v arhiv

en: Add Files
sl: Dodaj datoteke

en: Add a _Folder…
sl: Dodaj _mapo …

en: Add a folder to the archive
sl: Dodaj mapo v arhiv

en: Add Folder
sl: Dodaj mapo

en: Close the current archive
sl: Zapri trenutni arhiv

en: Contents
sl: Vsebina

en: Display the Engrampa Manual
sl: Prikaži priročnik programa Engrampa

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: Copy the selection
sl: Kopiraj izbrano

en: Cu_t
sl: _Izreži

en: Cut the selection
sl: Izreži izbrano

en: Paste the clipboard
sl: Prilepi iz odložišča

en: _Rename…
sl: P_reimenuj …

en: Rename the selection
sl: Preimenuj izbor

en: Delete the selection from the archive
sl: Izbriši izbor iz arhiva

en: Dese_lect All
sl: _Počisti izbor

en: Deselect all files
sl: Prekliči izbor vseh izbranih datotek

en: _Extract…
sl: _Razširi …

en: Extract files from the archive
sl: Razširi datoteke iz arhiva

en: Find…
sl: Najdi …

en: _Last Output
sl: _Zadnji izpis

en: View the output produced by the last executed command
sl: Poglej izpis nazadnje izvedenega ukaza

en: New…
sl: Novo …

en: Create a new archive
sl: Ustvari nov arhiv

en: Open…
sl: Odpri …

en: Open archive
sl: Odpri arhiv

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Open With…
sl: _Odpri z …

en: Open selected files with an application
sl: Izbrane datoteke odpri s programom

en: Pass_word…
sl: _Geslo …

en: Specify a password for this archive
sl: Vnesite geslo arhiva

en: _Properties
sl: _Lasnosti

en: Show archive properties
sl: Pokaži lastnosti arhiva

en: _Refresh
sl: _Osveži

en: Reload current archive
sl: Znova naloži trenutni arhiv

en: Save As…
sl: Shrani kot …

en: Save the current archive with a different name
sl: Shrani trenutni arhiv z drugim imenom

en: Select _All
sl: Izberi _vse

en: Select all files
sl: Izberi vse datoteke

en: _Stop
sl: _Zaustavi

en: Stop current operation
sl: Zaustavi trenutno opravilo

en: _Test Integrity
sl: Preveri celovi_tost

en: Test whether the archive contains errors
sl: Preizkusi, ali arhiv vsebuje napake

en: Open the selected file
sl: Odpri izbrano datoteko

en: Open the selected folder
sl: Odpri izbrano mapo

en: Go to the previous visited location
sl: Pojdi na predhodno obiskano mesto

en: Go to the next visited location
sl: Pojdi na naslednje obiskano mesto

en: Go up one level
sl: Pojdi raven višje

note: Translators: the home location is the home folder.
en: Go to the home location
sl: Pojdi domov

en: _Toolbar
sl: _Orodna vrstica

en: View the main toolbar
sl: Pokaži glavno orodno vrstico

en: Stat_usbar
sl: Vrstica _stanja

en: View the statusbar
sl: Pokaži vrstico stanja

en: _Reversed Order
sl: _Obrnjen vrstni red

en: Reverse the list order
sl: Obrni vrstni red seznama

en: _Folders
sl: _Mape

en: View All _Files
sl: Poglej vse _datoteke

en: View as a F_older
sl: Poglej kot _mapo

en: by _Name
sl: po ime_nu

en: Sort file list by name
sl: Razvrsti seznam datotek glede na ime.

en: by _Size
sl: po veliko_sti

en: Sort file list by file size
sl: Razvrsti seznam datotek glede na velikost.

en: by T_ype
sl: po _vrsti

en: Sort file list by type
sl: Razvrsti seznam datotek glede na vrsto.

en: by _Date Modified
sl: po _datumu spremembe

en: Sort file list by modification time
sl: Razvrsti seznam datotek glede na datum spremembe.

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
sl: po _mestu

note: Translators: location is the file location
en: Sort file list by location
sl: Razvrsti seznam datotek glede na mesto datoteke

en: Password
sl: Geslo

en: _Encrypt the file list
sl: Šifriraj s_eznam datotek

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
sl: <i><b>Opomba:</b> geslo bo uporabljeno za šifriranje datotek, ki jih boste dodali trenutnemu arhivu in za dešifriranje datotek, ki jih boste razširili iz trenutnega arhiva. Ko bo arhiv zaprt, bo geslo izbrisano.</i>

[ctx: File]
en: Name:
sl: Ime:

en: Archive size:
sl: Velikost arhiva:

en: Compression ratio:
sl: Razmerje stiskanja:

en: Content size:
sl: Velikost vsebine:

en: Number of files:
sl: Število datotek:

en: Location:
sl: Mesto:

en: Last modified:
sl: Nazadnje spremenjeno:

en: Type:
sl: Vrsta:

en: _Update
sl: Poso_dobi

en: S_elect the files you want to update:
sl: _Izberite datoteke, ki jih želite posodobiti:
