entangle - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: 2.37:1 (64:27)- HDTV cinema
eu: 2.37:1 (64:27)- HDTV zinema

en: <b>Colour management</b>
eu: <b>Kolore kudeaketa</b>

en: <b>Plugins</b>
eu: <b>Pluginak</b>

en: About - Entangle
eu: Honi buruz - Entangle

en: All files (*.*)
eu: Fitxategi guztiak (*.*)

en: Apply mask to alter aspect ratio
eu: Aplikatu maskara aspektu-erlazioa aldatzeko

en: Aspect ratio:
eu: Aspektu-erlazioa:

en: Automatically synchronize camera clock
eu: Automatikoki sinkronizatu kameraren erlojua

en: Automation
eu: Automatizazioa

en: Background:
eu: Atzeko planoa:

en: Cancel
eu: Utzi

en: Color Management
eu: Kolore-kudeaketa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Delete file from camera after downloading
eu: Ezabatu fitxategia kameratik, hura deskargatu ondoren

en: Entangle Preferences
eu: Entangle hobespenak

en: Grid lines:
eu: Sareta-marrak:

en: Highlight:
eu: Nabarmentzea:

en: ICC profiles (*.icc, *.icm)
eu: ICC profilak (*.icc, *.icm)

en: Image histogram
eu: Irudi-histograma

en: Mask opacity:
eu: Maskara-opakutasuna:

en: Model
eu: Modeloa

en: Monitor profile:
eu: Monitore-profila:

en: No
eu: Ez

en: No camera connected
eu: Ez dago kamerarik konektatuta

en: No controls available
eu: Ez dago kontrolik erabilgarri

en: None
eu: Bat ere ez

en: Open with
eu: Irekin honekin:

en: Overlay layers:
eu: Gainjartze-geruzak:

en: Plugins
eu: Pluginak

en: Port
eu: Ataka

en: Preview
eu: Aurrebista

en: RGB profile:
eu: RGB profila:

en: Reset controls
eu: Berrezarri kontrolak

en: Retry
eu: Saiatu berriz

en: Saturation
eu: Saturazioa

en: Select a camera to connect to:
eu: Hautatu kamera bat konektatzeko:

en: Select application...
eu: Hautatu aplikazioa...

en: Select camera - Entangle
eu: Hautatu kamera - Entangle

en: Yes
eu: Bai

en: _Help
eu: _Laguntza

en: label
eu: etiketa

en: settings
eu: ezarpenak
