entangle - en to he translation catalogue (68 entries)

en: Autofocus failed
he: המיקוד האוטומטי נכשל

en: Automation
he: אוטומציה

en: Best Fit
he: התאמה מיטבית

en: Camera connect failed
he: ההתחברות למצלמה נכשלה

en: Camera is in use
he: המצלמה בשימוש

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot initialize gphoto2 abilities
he: לא ניתן להפעיל את היכולות של gphoto2

en: Cannot initialize gphoto2 ports
he: לא ניתן להפעיל את הפתחות של gphoto2

en: Cannot load gphoto2 abilities
he: לא ניתן לטעון את היכולות של gphoto2

en: Cannot load gphoto2 ports
he: לא ניתן לטעון את הפתחות של gphoto2

en: Capture
he: צילום

en: Capture an image
he: צילום תמונה

en: Controls not available for this camera
he: פקדים אינם זמינים למצלמה זו

en: Delete
he: מחיקה

en: Entangle: Camera autofocus failed
he: Entangle: המיקוד האוטומטי של המצלמה נכשל

en: Entangle: Camera connect failed
he: Entangle: ההתחברות למצלמה נכשלה

en: Entangle: Camera manual focus failed
he: Entangle: המיקוד הידני של המצלמה נכשל

en: Image histogram
he: היסטוגרמת התמונה

en: Manual focus failed
he: המיקוד הידני נכשל

en: Model
he: דגם

en: No
he: לא

en: No camera connected
he: אין מצלמה מחוברת

en: Open
he: פתיחה

en: Open with
he: פתיחה עם

en: Operation: %s
he: פעולה: %s

en: Port
he: פתחה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: Script
he: סקריפט

en: Select a camera to connect to:
he: נא לבחור מצלמה להתחבר אליה:

en: Select a folder
he: נא לבחור תיקייה

en: Select application...
he: בחירת יישום…

en: Select camera - Entangle
he: בחירת מצלמה - Entangle

en: Set clock
he: הגדרת שעון

en: Unable to capture image: %s
he: לא ניתן לצלם תמונה: %s

en: Unable to capture preview: %s
he: לא ניתן ללכוד תצוגה מקדימה: %s

en: Unable to connect to camera: %s
he: לא ניתן לחבר את המצלמה: %s

en: Unable to delete file: %s
he: לא ניתן למחוק קובץ: %s

en: Unable to fetch camera control configuration: %s
he: לא ניתן לקבל את תצורת בקרת המצלמה: %s

en: Unable to fetch widget name
he: לא ניתן לקבל את שם הווידג׳ט

en: Unable to fetch widget type
he: לא ניתן לקבל את סוג הווידג׳ט

en: Unable to get camera file: %s
he: לא ניתן לקבל את קובץ המצלמה: %s

en: Unable to get file data: %s
he: לא ניתן לקבל את נתוני הקובץ: %s

en: Unable to get filename: %s
he: לא ניתן לקבל את שם הקובץ: %s

en: Unable to initialize camera: %s
he: לא ניתן להפעיל את המצלמה: %s

en: Unable to save camera control configuration: %s
he: לא ניתן לשמור את תצורת בקרת המצלמה: %s

en: Unable to save controls, camera is not configurable
he: לא ניתן לשמור את הפקדים, המצלמה אינה זמינה לשינוי הגדרות

en: Unable to wait for events: %s
he: לא ניתן להמתין לאירועים: %s

en: Yes
he: כן

en: Zoom _In
he: הת_קרבות

en: Zoom _Out
he: הת_רחקות

en: _About
he: על _אודות

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Connect…
he: התח_ברות…

en: _Disconnect…
he: ני_תוק…

en: _Fullscreen
he: מס_ך מלא

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Keyboard shortcuts
he: _קיצורי מקלדת

en: _New window
he: _חלון חדש

en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

en: _Open
he: _פתיחה

en: _Preferences…
he: ה_עדפות…

en: _Presentation
he: מ_צגת

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Select session…
he: נא _לבחור הפעלה…

en: _Settings
he: ה_גדרות

en: _Supported cameras
he: מצלמות _נתמכות

en: _Synchronize capture
he: סנ_כרון צילום
