entangle - en to nl translation catalogue (202 entries)

en: 'Escape' to close
nl: 'Escape' om af te sluiten

en: 1.37:1 - 35mm movie
nl: 1.37:1 - 35mm film

en: 1:1 - Square / MF 6x6
nl: 1:1 - Rechthoekig / MF 6x6

en: 2.10:1 (21:10) - Planned HDTV
nl: 2.10:1 (21:10) - Voorgenomen HDTV

en: 2.20:1 (11:5, 22:10) - 70mm movie
nl: 2.20:1 (11:5, 22:10) - 70mm film

en: <b>Capture</b>
nl: <b>Vastleggen</b>

en: <b>Colour management</b>
nl: <b>Kleurbeheer</b>

en: <b>Image Viewer</b>
nl: <b>Afbeeldingsviewer</b>

en: <b>Plugins</b>
nl: <b>Plug-ins</b>

en: About - Entangle
nl: Over - Entangle

en: Absolute colourimetric
nl: Absolute colorimetrie

en: All files (*.*)
nl: Alle bestanden (*.*)

en: Apply mask to alter aspect ratio
nl: Pas masker toe om beeldverhouding te veranderen

en: Aspect ratio:
nl: Beeldverhouding:

en: Autofocus control not available with this camera
nl: Autofocuscontrole niet beschikbaar voor deze camera

en: Autofocus control was not a toggle widget
nl: Autofocuscontrole is geen schakelwidget

en: Autofocus failed
nl: Autofocus mislukte

en: Automatically connect to cameras at startup
nl: Verbind bij opstarten automatisch met camera

en: Automatically synchronize camera clock
nl: Synchroniseer de cameraklok automatisch

en: Automation
nl: Automatisering

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Best Fit
nl: Best passend

en: Blank screen when capturing images
nl: Onderdruk scherm bij afbeeldingsopname

en: Camera connect failed
nl: Verbinden met camera mislukte

en: Camera control update failed
nl: Camerabedieningselementen vernieuwen mislukte

en: Camera is in use
nl: Camera is in gebruik

en: Camera load controls failed
nl: Laden van camerabedieningselementen mislukte

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot capture image while not opened
nl: Kan geen afbeelding vastleggen als het niet is geopend

en: Cannot delete file while not opened
nl: Kan bestand niet verwijderen als het niet is geopend

en: Cannot download file while not opened
nl: Kan bestand niet downloaden als het niet is geopend

en: Cannot initialize gphoto2 abilities
nl: Kan gphoto2-mogelijkheden niet initialiseren

en: Cannot initialize gphoto2 ports
nl: Kan gphoto2-poorten niet initialiseren

en: Cannot load gphoto2 abilities
nl: Kan gphoto2-mogelijkheden niet laden

en: Cannot load gphoto2 ports
nl: Kan gphoto2-poorten niet laden

en: Cannot preview image while not opened
nl: Kan geen voorbeeld van afbeelding bekijken als het niet is geopend

en: Cannot wait for events while not opened
nl: Kan niet op gebeurtenissen wachten als het niet is geopend

en: Capture
nl: Vastleggen

[ctx: shortcut window]
en: Capture a single image
nl: Maak een enkele afbeelding

en: Capture an image
nl: Leg een afbeelding vast

en: Capture target setting not available with this camera
nl: Doel vastleggen is bij deze camera niet beschikbaar

en: Capture;Camera;Tethered;Photo;
nl: Vastleggen;Camera;Vastgebonden; Foto;

en: Center lines
nl: Hartlijnen

en: Check that the camera is not
    
     - opened by another photo <b>application</b>
     - mounted as a <b>filesystem</b> on the desktop
     - in <b>sleep mode</b> to save battery power
nl: Controleer of de camera niet
    
     - geopend is door een ander foto <b>toepassing</b>
     - aangekoppeld is als een <b>bestandssysteem</b> op het bureaublad
     - in <b>slaapmodus</b> staat om batterijvermogen te besparen

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows & exit
nl: Sluit alle vensters & sluit af

en: Color Management
nl: Kleurbeheer

en: Colour managed display
nl: Kleuren-beheerd display

en: Continue preview mode after capture
nl: Ga verder met  preview modus na schermopname

en: Continuous capture preview
nl: Continue vastleggen van preview

[ctx: shortcut window]
en: Controlling the application
nl: Controle van de toepassing

en: Controls not available for this camera
nl: Bedieningselementen zijn voor deze camera niet beschikbaar

en: Controls not available when camera is closed
nl: Besturing niet beschikbaar wanneer camera gesloten is

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete file from camera after downloading
nl: Verwijder bestand uit camera na het downloaden

en: Detect the system monitor profile
nl: Detecteer het systeem monitorprofiel

en: Display focus point during preview
nl: Toon focuspunten tijdens preview

[ctx: shortcut window]
en: Display help manual
nl: Toon hulp-handleiding

en: Entangle Preferences
nl: Entangle voorkeuren

en: Entangle can trigger the camera shutter to capture new images. When supported by the camera, a continuously updating preview of the scene can be displayed prior to capture. Images will be downloaded and displayed as they are captured by the camera. Entangle also allows the settings of the camera to be changed from the computer.
nl: Entangle kan de camerasluiter bedienen om nieuwe afbeeldingen vast te leggen. Als dit door de camera ondersteund wordt, kan een continu vernieuwde preview van de scene getoond worden voor het vastleggen. Afbeeldingen zullen gedownload en getoond worden als ze door de camera vastgelegd zijn. Entangle staat ook toe dat de instellingen van de camera vanuit de computer veranderd worden.

en: Entangle is a program used to control digital cameras that are connected to the computer via USB.
nl: Entangle is een programma voor het beheren van digitale camera's die via USB met de computer verbonden zijn.

en: Entangle is compatible with most DSLR cameras from Nikon and Canon, some of their compact camera models, and a variety of cameras from other manufacturers.
nl: Entangle is compatibel met de meeste DSLR camera's van Nikon en Canon, enkele van hun compact camera modellen, en een groot aantal camera's van andere fabrikanten.

en: Entangle: Camera autofocus failed
nl: Entangle: Camera autofocus mislukte

en: Entangle: Camera connect failed
nl: Entangle: Verbinden met camera mislukte

en: Entangle: Camera control update failed
nl: Entangle: Camerabedieningselementen vernieuwing mislukte

en: Entangle: Camera load controls failed
nl: Entangle: Laden van camerabedieningselementen mislukte

en: Entangle: Camera manual focus failed
nl: Entangle: Camera handmatige scherpstelling mislukte

en: Entangle: Operation failed
nl: Entangle: Bewerking mislukte

en: Failed to read manual focus choice %d: %s %d
nl: Kan handmatige focuskeuze %d niet lezen: %s %d

en: Failed to set autofocus state: %s %d
nl: Instellen van autofocustoestand mislukte: %s %d

en: Failed to set capture target: %s %d
nl: Instellen van doel vastleggen mislukte: %s %d

en: Failed to set manual focus state: %s %d
nl: Handmatig instellen van scherpstellingstaat mislukte: %s %d

en: Failed to set time state: %s %d
nl: Instellen van de tijd mislukte: %s %d

en: Failed to set viewfinder state: %s %d
nl: Instellen van zoekerstatus mislukte: %s %d

en: Filename pattern:
nl: Bestandsnaam patroon:

en: Flip horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Flip vertically
nl: Verticaal spiegelen

[ctx: shortcut window]
en: Focus control (during live preview)
nl: Focusregeling (tijdens live preview)

[ctx: shortcut window]
en: Focus in (large step)
nl: Focus in (grote stap)

[ctx: shortcut window]
en: Focus in (small step)
nl: Focus in (kleine stap)

[ctx: shortcut window]
en: Focus out (large step)
nl: Focus uit (grote stap)

[ctx: shortcut window]
en: Focus out (small step)
nl: Focus uit (kleine stap)

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Golden sections
nl: Gouden secties

en: Grid lines:
nl: Rasterlijnen:

en: Highlight areas of overexposure
nl: Markeer gebieden met overbelichting

en: Highlight:
nl: Markering:

en: ICC profiles (*.icc, *.icm)
nl: ICC profielen (*.icc, *.icm)

en: IP Address:
nl: IP adres:

en: Image Viewer
nl: Afbeeldingsviewer

[ctx: shortcut window]
en: Image display
nl: Beeldweergave

en: Image histogram
nl: Histogram van afbeelding

en: Manual focus control not available with this camera
nl: Handmatige scherpstellingsbediening niet beschikbaar voor deze camera

en: Manual focus control was not a range or radio widget
nl: Handmatige scherpstellingsbediening  was geen reeks of radiowidget

en: Manual focus failed
nl: Handmatige scherpstelling mislukte

en: Mask opacity:
nl: Maskerondoorzichtigheid:

en: Missing 'execute' method implementation
nl: Implementatie van de methode 'uitvoeren' ontbreekt

en: Mode of operation:
nl: Werkingsmodus:

en: Monitor profile:
nl: Monitorprofiel:

en: Network camera
nl: Netwerk camera

en: No
nl: Nee

en: No camera connected
nl: Geen camera aangesloten

en: No cameras were detected, check that
    
      - the <b>cables</b> are connected
      - the camera is <b>turned on</b>
      - the camera is in the <b>correct mode</b>
      - the camera is a <b>supported</b> model
    
    USB cameras are automatically detected
    when plugged in, for others try a refresh
    or enter a network camera IP address
nl: Er werden geen camera's gedetecteerd, controleer of
    
      - de <b>kabels</b> aangesloten zijn
      - de camera <b>ingeschakeld</b>
      - de camera zich in de <b>juiste modus</b> bevindt
      - de camera een <b>ondersteund</b> model is
    
    USB camera's worden automatisch gedetecteerd
    als ze ingeplugd worden, probeer voor andere een
    verversing of vul een netwerk camera IP adres in

en: No config options
nl: Geen configureeropties

en: No controls available
nl: Geen bedieningselementen beschikbaar

en: No script
nl: Geen script

en: None
nl: Geen

en: Off
nl: Uiy

en: On
nl: Aan

en: Open
nl: Openen

[ctx: shortcut window]
en: Open a new camera window
nl: Open een nieuw cameravenster

en: Open with
nl: Openen met

en: Operation: %s
nl: Bewerking: %s

en: Overlay earlier images
nl: Bedek vorige beelden

en: Overlay layers:
nl: Bedekkingslagen:

en: Pattern must contain 'XXXXXX' placeholder
nl: Patroon moet tijdelijke aanduiding 'XXXXXX' bevatten

en: Perceptual
nl: Perceptueel

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Port
nl: Poort

[ctx: shortcut window]
en: Presentation
nl: Presentatie

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Quarters
nl: In vierendelen

en: RGB profile:
nl: RGB profiel:

en: Relative colourimetric
nl: Relatieve colorimetrie

en: Rendering intent:
nl: Rendermethode:

en: Reset controls
nl: Reset bediening

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Rule of 3rds
nl: Regel van 3den

en: Rule of 5ths
nl: Regel van 5den

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Screen blanking is not available on this display
nl: Schermonderdrukking is op dit display niet beschikbaar

en: Screen blanking is not implemented on this platform
nl: Schermonderdrukking is op dit platform niet geïmplementeerd

en: Select a camera to connect to:
nl: Selecteer een camera om te verbinden met:

en: Select a folder
nl: Selecteer een folder

en: Select application...
nl: Selecteer toepassing...

en: Select camera - Entangle
nl: Selecteer camera - Entangle

en: Set clock
nl: Instellen klok

en: Show linear histogram
nl: Toon lineair histogram

[ctx: shortcut window]
en: Shutter control
nl: Sluitercontrole

en: Tear off
nl: Afscheuren

en: Tethered Camera Control & Capture
nl: Gebonden camera controle & vastleggen

en: Tethered Camera Control &amp; Capture
nl: Gebonden camera controle &amp; vastleggen

en: The Entangle Photo project
nl: Het Entangle Photo project

en: The camera cannot be opened because it is mounted as a filesystem. Do you wish to umount it now?
nl: De camera kan niet geopend worden omdat het op dit moment aangekoppeld is als een bestandssysteem. Wil je het nu afkoppelen?

en: This camera does not support image capture
nl: Deze camera ondersteunt geen beeldopname

en: This camera does not support image preview
nl: Deze camera ondersteunt geen beeldopname preview

en: Time setting not available with this camera
nl: Tijdinstelling is voor deze camera niet beschikbaar

en: Time setting was not a choice widget
nl: Tijdinstelling is geen keuzewidget

en: Time setting was not a date widget
nl: Tijdinstelling is geen datum widget

[ctx: shortcut window]
en: Toggle histogram scale
nl: Histogramschaal omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle image mask
nl: Beeldmasker omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle live preview
nl: Live preview omschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle overexposure highlighting
nl: Overbelichting markeren omschakelen

en: Unable to capture image: %s
nl: Kan geen schermopname maken: %s

en: Unable to capture preview: %s
nl: Kan geen preview maken: %s

en: Unable to connect to camera: %s
nl: Kan niet verbinden met camera: %s

en: Unable to delete file: %s
nl: Kan bestand niet verwijderen: %s

en: Unable to fetch camera control configuration: %s
nl: Kan camerabedieningsconfiguratie niet ophalen: %s

en: Unable to fetch widget name
nl: Kan widgetnaam niet ophalen

en: Unable to fetch widget type
nl: Kan widgettype niet ophalen

en: Unable to get camera file: %s
nl: Kan camerabestand niet krijgen: %s

en: Unable to get file data: %s
nl: Kan geen bestandsdata krijgen: %s

en: Unable to get filename: %s
nl: Kan geen bestandsnaam krijgen: %s

en: Unable to initialize camera: %s
nl: Kan camera niet initialiseren: %s

en: Unable to load controls, camera is not opened
nl: Kan bedieningselementen niet laden, camera is niet geopend

en: Unable to save camera control configuration: %s
nl: Kan camerabedieningsconfiguratie niet opslaan: %s

en: Unable to save controls, camera is not configurable
nl: Kan besturingselementen niet opslaan, camera is niet configureerbaar

en: Unable to save controls, camera is not opened
nl: Kan besturingselementen niet opslaan, camera is niet aangesloten

en: Unable to wait for events: %s
nl: Kan niet op events wachten: %s

en: Untitled script
nl: Naamloos script

en: Use embedded preview from raw files
nl: Gebruik ingesloten preview van raw-bestanden

en: Use preview output as capture image
nl: Gebruik preview output om afbeelding vast te leggen

en: Viewfinder control not available with this camera
nl: Zoekerbediening is voor deze camera niet beschikbaar

en: Viewfinder control was not a toggle widget
nl: Zoeker bedieningselement is geen schakelwidget

[ctx: shortcut window]
en: Window display
nl: Vensterweergave

en: Yes
nl: Ja

en: Zoom _In
nl: _In zoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uit zoomen

[ctx: shortcut window]
en: Zoom best
nl: Beste zoom

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
nl: In zoomen

[ctx: shortcut window]
en: Zoom normal
nl: Normale zoom

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
nl: Uit zoomen

en: _About
nl: _Over

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Connect…
nl: _Verbinden…

en: _Disconnect…
nl: _Afbreken…

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Keyboard shortcuts
nl: _Toetsenbord snelkoppelingen

en: _Manual
nl: _Handmatig

en: _New window
nl: _Nieuw venster

en: _Normal Size
nl: _Normale grootte

en: _Open
nl: _Openen

en: _Preferences…
nl: _Voorkeuren…

en: _Presentation
nl: _Presentatie

en: _Quit
nl: _Verlaten

en: _Select session…
nl: _Selecteer sessie…

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _Supported cameras
nl: _Ondersteunde camera's

en: _Synchronize capture
nl: _Synchroniseer opname

en: capture
nl: vangen

en: preview
nl: voorbeeld

en: settings
nl: instellingen
