entangle - en to uk translation catalogue (230 entries)

en: 'Escape' to close
uk: Натисніть «Escape», щоб закрити

en: 1.15:1 - Movietone
uk: 1.15:1 — Movietone

en: 1.33:1 (4:3, 12:9) - Super 35mm / DSLR / MF 645
uk: 1,33:1 (4:3, 12:9) — супер 35 мм / DSLR / MF 645

en: 1.37:1 - 35mm movie
uk: 1.37:1 — 35 мм відео

en: 1.44:1 - IMAX
uk: 1.44:1 — IMAX

en: 1.50:1 (3:2, 15:10)- 35mm SLR
uk: 1.50:1 (3:2, 15:10) — 35 мм відеозапис

en: 1.66:1 (5:3, 15:9) - Super 16mm
uk: 1,66:1 (5:3, 15:9) — супер 16 мм

en: 1.6:1 (8:5, 16:10) - Widescreen
uk: 1.6:1 (8:5, 16:10) — широкий екран

en: 1.75:1 (7:4) - Widescreen
uk: 1,75:1 (7:4) — широкий екран

en: 1.77:1 (16:9) - APS-H / HDTV / Widescreen
uk: 1,77:1 (16:9) — APS-H / HDTV / широкоекранне

en: 1.85:1 - 35mm Widescreen
uk: 1,85:1 — широкоекранний, 35 мм

en: 12.00:1 - Circle-Vision 360
uk: 12.00:1 — кругове бачення 360

en: 1:1 - Square / MF 6x6
uk: 1:1 — квадратне / MF 6x6

en: 2.00:1 - SuperScope
uk: 2,00:1 — SuperScope

en: 2.10:1 (21:10) - Planned HDTV
uk: 2,10:1 (21:10) —плановане телебачення високої роздільності

en: 2.20:1 (11:5, 22:10) - 70mm movie
uk: 2,20:1 (11:5, 22:10) — 70 мм відео

en: 2.35:1 - CinemaScope
uk: 2,35:1 — CinemaScope

en: 2.37:1 (64:27)- HDTV cinema
uk: 2,37:1 (64:27) — телебачення високої роздільності

en: 2.39:1 (12:5)- Panavision
uk: 2,39:1 (12:5) — Panavision

en: 2.55:1 (23:9)- CinemaScope 55
uk: 2,55:1 (23:9) — CinemaScope 55

en: 2.59:1 (13:5)- Cinerama
uk: 2,59:1 (13:5) — Cinerama

en: 2.66:1 (8:3, 24:9)- Super 16mm
uk: 2,66:1 (8:3, 24:9) — супер 16 мм

en: 2.76:1 (11:4) - Ultra Panavision
uk: 2,76:1 (11:4) — Ultra Panavision

en: 2.93:1 - MGM Camera 65
uk: 2,93:1 — камера MGM 65

en: 3:1 APS Panorama
uk: 3:1 панорама APS

en: 4.00:1 - Polyvision
uk: 4.00:1 — Polyvision

en: <b>Capture</b>
uk: <b>Захоплення</b>

en: <b>Colour management</b>
uk: <b>Керування кольорами</b>

en: <b>Image Viewer</b>
uk: <b>Перегляд зображень</b>

en: <b>Interface</b>
uk: <b>Інтерфейс</b>

en: <b>Plugins</b>
uk: <b>Додатки</b>

en: About - Entangle
uk: Про програму Entangle

en: Absolute colourimetric
uk: Абсолютний колориметричний

en: All files (*.*)
uk: всі файли (*.*)

en: Apply mask to alter aspect ratio
uk: Застосувати маску з метою зміни форм-фактора

en: Aspect ratio:
uk: Форм-фактор:

[ctx: shortcut window]
en: Autofocus
uk: Автофокусування

en: Autofocus control not available with this camera
uk: Керування автофокусуванням для цього фотоапарата не передбачено

en: Autofocus control was not a toggle widget
uk: Віджет керування автофокусуванням не можна вмикати або вимикати

en: Autofocus failed
uk: Спроба автофокусування зазнала невдачі

en: Automatically connect to cameras at startup
uk: Автоматично встановлювати з’єднання з камерами під час запуску

en: Automatically synchronize camera clock
uk: Автоматично синхронізувати годинник на фотоапараті

en: Automation
uk: Автоматизація

en: Background:
uk: Тло:

en: Best Fit
uk: Найкраще заповнення

en: Blank screen when capturing images
uk: Спорожняти екран під час захоплення зображень

en: Camera connect failed
uk: Помилка з’єднання з фотоапаратом

en: Camera control update failed
uk: Помилка оновлення списку фотоапаратів

en: Camera is in use
uk: Фотоапарат використовується

en: Camera load controls failed
uk: Помилка завантаження засобів керування фотоапаратом

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot capture image while not opened
uk: Не можна захоплювати зображення, якщо програму не відкрито

en: Cannot delete file while not opened
uk: Не можна вилучити файл, якщо програму не відкрито

en: Cannot download file while not opened
uk: Не можна отримувати файли, якщо програму не відкрито

en: Cannot initialize gphoto2 abilities
uk: Не вдалося ініціалізувати можливості gphoto2

en: Cannot initialize gphoto2 ports
uk: Не вдалося ініціалізувати порти gphoto2

en: Cannot load gphoto2 abilities
uk: Не вдалося завантажити можливості gphoto2

en: Cannot load gphoto2 ports
uk: Не вдалося завантажити порти gphoto2

en: Cannot preview image while not opened
uk: Не можна переглядати зображення, якщо програму не відкрито

en: Cannot wait for events while not opened
uk: Неможливо очікувати на події, якщо програму не відкрито

en: Capture
uk: Захопити

[ctx: shortcut window]
en: Capture a single image
uk: Захопити одне зображення

en: Capture an image
uk: Захопити зображення

en: Capture target setting not available with this camera
uk: Параметр цілі захоплення недоступний для цього фотоапарата

en: Capture;Camera;Tethered;Photo;
uk: Capture;Camera;Tethered;Photo;захоплення;фотоапарат;камера;зв'язок;фото;

en: Center lines
uk: Центрувати рядки

en: Check that the camera is not
    
     - opened by another photo <b>application</b>
     - mounted as a <b>filesystem</b> on the desktop
     - in <b>sleep mode</b> to save battery power
uk: Переконайтеся, що виконуються такі умови:
    
     - з фотоапаратом не працює ніяка стороння <b>програма</b>;
     - фотоапарат не змонтовано як <b>файлову систему</b> стільничним середовищем;
     - фотоапарат не перебуває у <b>режимі сну</b>, призначеному для економії заряду акумуляторів.

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows & exit
uk: Закрити усі вікна і вийти з програми

en: Color Management
uk: Керування кольорами

en: Colour managed display
uk: Показ з керуванням кольорами

en: Continue preview mode after capture
uk: Продовжити роботу у режимі перегляду після захоплення

en: Continuous capture preview
uk: Неперервний перегляд захопленого

[ctx: shortcut window]
en: Controlling the application
uk: Керування програмою

en: Controls not available for this camera
uk: Не вдалося отримати доступ до засобів керування цим фотоапаратом

en: Controls not available when camera is closed
uk: Засоби керування недоступні, якщо камеру закрито

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete file from camera after downloading
uk: Вилучити файл з фотоапарата після звантаження

en: Detect the system monitor profile
uk: Виявляти профіль монітора системи

en: Display focus point during preview
uk: Показувати точку фокусування під час перегляду

[ctx: shortcut window]
en: Display help manual
uk: Показати підручник

en: Entangle Preferences
uk: Параметри Entangle

en: Entangle can trigger the camera shutter to capture new images. When supported by the camera, a continuously updating preview of the scene can be displayed prior to capture. Images will be downloaded and displayed as they are captured by the camera. Entangle also allows the settings of the camera to be changed from the computer.
uk: Entangle може керувати затвором фотоапарата і виконувати зйомку. Якщо таку підтримку передбачено у фотоапараті, програма може неперервно оновлювати зображення попереднього перегляду до моменту знімання. Програма отримує і показує знімки, щойно їх буде створено. Крім того, Entangle надає змогу змінювати параметри роботи фотоапарата безпосередньо з комп’ютера.

en: Entangle is a program used to control digital cameras that are connected to the computer via USB.
uk: Entangle — програма для керування цифровими фотоапаратами, з’єднаними з комп’ютером за допомогою USB.

en: Entangle is compatible with most DSLR cameras from Nikon and Canon, some of their compact camera models, and a variety of cameras from other manufacturers.
uk: Entangle сумісна з більшістю цифрових дзеркальних фотоапаратів, вироблених Nikon та Canon, деякими з компактних фотоапаратів цих виробників та різноманітними фотоапаратами інших виробників.

en: Entangle: Camera autofocus failed
uk: Entangle: спроба автоматично встановити фокус фотоапарата зазнала невдачі

en: Entangle: Camera connect failed
uk: Entangle: не вдалося встановити з’єднання з фотоапаратом

en: Entangle: Camera control update failed
uk: Entangle: спроба оновлення списку керування фотоапаратами зазнала невдачі

en: Entangle: Camera load controls failed
uk: Entangle: не вдалося завантажити засоби керування фотоапаратом

en: Entangle: Camera manual focus failed
uk: Entangle: не вдалося встановити на фотоапараті фокусування вручну

en: Entangle: Operation failed
uk: Entangle: помилка дії

en: Failed to read manual focus choice %d: %s %d
uk: Не вдалося прочитати дані щодо фокусування вручну %d: %s %d

en: Failed to set autofocus state: %s %d
uk: Не вдалося встановити стан автофокусування: %s %d

en: Failed to set capture target: %s %d
uk: Не вдалося встановити ціль захоплення: %s %d

en: Failed to set manual focus state: %s %d
uk: Не вдалося встановити стан фокусування вручну: %s %d

en: Failed to set time state: %s %d
uk: Не вдалося встановити стан часу: %s %d

en: Failed to set viewfinder state: %s %d
uk: Не вдалося встановити стан видошукача: %s %d

en: Filename pattern:
uk: Шаблон назви файла:

en: Flip horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Flip vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

[ctx: shortcut window]
en: Focus control (during live preview)
uk: Керування фокусуванням (під час інтерактивного перегляду)

[ctx: shortcut window]
en: Focus in (large step)
uk: Збільшення фокуса (великий крок)

[ctx: shortcut window]
en: Focus in (small step)
uk: Збільшення фокуса (малий крок)

[ctx: shortcut window]
en: Focus out (large step)
uk: Зменшення фокуса (великий крок)

[ctx: shortcut window]
en: Focus out (small step)
uk: Зменшення фокуса (малий крок)

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Golden sections
uk: Золоті перетини

en: Grid lines:
uk: Лінії сітки:

en: Highlight areas of overexposure
uk: Підсвітити переекспоновані ділянки

en: Highlight:
uk: Підсвічування:

en: ICC profiles (*.icc, *.icm)
uk: профілі ICC (*.icc, *.icm)

en: IP Address:
uk: IP-адреса:

en: Image Viewer
uk: Перегляд зображень

[ctx: shortcut window]
en: Image display
uk: Показ зображення

en: Image histogram
uk: Гістограма зображення

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Manual focus control not available with this camera
uk: Керування фокусуванням вручну для цього фотоапарата не передбачено

en: Manual focus control was not a range or radio widget
uk: Засіб керування фокусуванням вручну не є діапазоном або віджетом вибору з варіантів

en: Manual focus failed
uk: Спроба фокусування вручну зазнала невдачі

en: Mask opacity:
uk: Непрозорість маски:

en: Missing 'execute' method implementation
uk: Не визначено реалізації методу «execute»

en: Mode of operation:
uk: Режим роботи:

en: Model
uk: Модель

en: Monitor
uk: Монітор

en: Monitor profile:
uk: Профіль монітора:

en: Network camera
uk: Фотоапарат у мережі

en: No
uk: Ні

en: No camera connected
uk: Не з’єднано жодного фотоапарата

en: No cameras were detected, check that
    
      - the <b>cables</b> are connected
      - the camera is <b>turned on</b>
      - the camera is in the <b>correct mode</b>
      - the camera is a <b>supported</b> model
    
    USB cameras are automatically detected
    when plugged in, for others try a refresh
    or enter a network camera IP address
uk: Не виявлено жодної фотоапарата. Переконайтеся, що:
    
      - фотоапарат з’єднано <b>кабелям</b>;
      - фотоапарат <b>увімкнено</b>;
      - фотоапарат працює у <b>належному режимі</b>;
      - використано фотоапарат <b>підтримуваної</b> моделі.
    
    Програма автоматично виявляє фотоапарати, з’єднані за допомогою
    USB. Для виявлення фотоапаратів, з’єднаних іншим способом, слід
    оновити список або вказати IP-адресу фотоапарата у мережі вручну

en: No config options
uk: Немає параметрів налаштування

en: No controls available
uk: Немає доступу до засобів керування

en: No script
uk: Немає скрипту

en: None
uk: Немає

en: Off
uk: Вимкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Open
uk: Відкрити

[ctx: shortcut window]
en: Open a new camera window
uk: Відкрити вікно нового фотоапарата

en: Open with
uk: Відкрити за допомогою

en: Operation: %s
uk: Дія: %s

en: Overlay earlier images
uk: Накладати попередні зображення

en: Overlay layers:
uk: Шари накладання:

en: Pattern must contain 'XXXXXX' placeholder
uk: Взірець має містити замінник «XXXXXX»

en: Perceptual
uk: Придатний для сприйняття

en: Plugins
uk: Додатки

en: Port
uk: Порт

[ctx: shortcut window]
en: Presentation
uk: Показ

en: Preview
uk: Перегляд

en: Quarters
uk: Чверті

en: RGB profile:
uk: Профіль RGB:

en: Relative colourimetric
uk: Відносний колориметричний

en: Rendering intent:
uk: Відтворення кольорів:

en: Reset controls
uk: Відновити початкові параметри

en: Retry
uk: Повторити

en: Rule of 3rds
uk: Правило третіх

en: Rule of 5ths
uk: Правило п’ятих

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Screen blanking is not available on this display
uk: Спорожнення екрана недоступне на цьому дисплеї

en: Screen blanking is not implemented on this platform
uk: Спорожнення екрана на цій платформі не реалізовано

en: Script
uk: Скрипт

en: Select a camera to connect to:
uk: Виберіть фотоапарат, з яким слід встановити з’єднання:

en: Select a folder
uk: Виберіть теку

en: Select application...
uk: Виберіть програму…

en: Select camera - Entangle
uk: Вибір фотоапарата — Entangle

en: Set clock
uk: Встановити час на годиннику

en: Show linear histogram
uk: Показати лінійну гістограму

[ctx: shortcut window]
en: Shutter control
uk: Керування затвором

en: Tear off
uk: Обірвати

en: Tethered Camera Control & Capture
uk: Керування фотоапаратами та захоплення даних зі з’єднаних фотоапаратів

en: Tethered Camera Control &amp; Capture
uk: Керування та захоплення зображення зі з’єднаного фотоапарата

en: The Entangle Photo project
uk: Проєкт Entangle Photo

en: The camera cannot be opened because it is mounted as a filesystem. Do you wish to umount it now?
uk: Не вдалося отримати доступу до камери, оскільки її змонтовано як файлову систему. Хочете демонтувати камеру?

en: This camera does not support image capture
uk: Для цього фотоапарата не передбачено захоплення зображень

en: This camera does not support image preview
uk: Для цього фотоапарата не передбачено попереднього перегляду знімків

en: Time setting not available with this camera
uk: Параметр часу для цього фотоапарата не передбачено

en: Time setting was not a choice widget
uk: Засіб визначення часу не є віджетом вибору варіанта

en: Time setting was not a date widget
uk: Параметр часу визначається не за допомогою віджета дати

[ctx: shortcut window]
en: Toggle histogram scale
uk: Перемкнути масштабування гістограми

[ctx: shortcut window]
en: Toggle image mask
uk: Перемкнути маскування зображення

[ctx: shortcut window]
en: Toggle live preview
uk: Увімкнути або вимкнути інтерактивний перегляд

[ctx: shortcut window]
en: Toggle overexposure highlighting
uk: Увімкнути або вимкнути підсвічування переекспонованого

en: Unable to capture image: %s
uk: Не вдалося захопити зображення: %s

en: Unable to capture preview: %s
uk: Не вдалося захопити зображення попереднього перегляду: %s

en: Unable to connect to camera: %s
uk: Не вдалося встановити з’єднання з фотоапаратом: %s

en: Unable to delete file: %s
uk: Не вдалося вилучити файл: %s

en: Unable to fetch camera control configuration: %s
uk: Не вдалося отримати налаштування засобів керування фотоапаратом: %s

en: Unable to fetch widget name
uk: Не вдалося отримати назву віджета

en: Unable to fetch widget type
uk: Не вдалося отримати тип віджета

en: Unable to get camera file: %s
uk: Не вдалося отримати файл з фотоапарата: %s

en: Unable to get file data: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо файла: %s

en: Unable to get filename: %s
uk: Не вдалося отримати назву файла: %s

en: Unable to initialize camera: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати фотоапарат: %s

en: Unable to load controls, camera is not opened
uk: Неможливо завантажити засоби керування, камеру не відкрито

en: Unable to save camera control configuration: %s
uk: Не вдалося зберегти налаштування засобів керування фотоапаратом: %s

en: Unable to save controls, camera is not configurable
uk: Не вдалося зберегти налаштування засобів керування фотоапаратом — налаштовування фотоапарата не передбачено

en: Unable to save controls, camera is not opened
uk: Неможливо зберегти засоби керування, камеру не відкрито

en: Unable to wait for events: %s
uk: Очікування на події неможливе: %s

en: Untitled script
uk: Скрипт без назви

en: Use embedded preview from raw files
uk: Вбудовані мініатюри з файлів цифрових негативів

en: Use preview output as capture image
uk: Використати виведення попереднього перегляду як зображення захоплення

en: Viewfinder control not available with this camera
uk: Керування видошукачем для цього фотоапарата не передбачено

en: Viewfinder control was not a toggle widget
uk: Віджет керування видошукачем не можна вмикати або вимикати

[ctx: shortcut window]
en: Window display
uk: Показ у вікні

en: Yes
uk: Так

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom best
uk: Найкращий масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
uk: Збільшити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom normal
uk: Звичайний розмір

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
uk: Зменшити

en: _About
uk: _Про програму

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Connect…
uk: З'_єднати…

en: _Disconnect…
uk: Ві_д'єднати…

en: _Fullscreen
uk: На весь _екран

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Keyboard shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Manual
uk: _Підручник

en: _New window
uk: _Нове вікно

en: _Normal Size
uk: Зви_чайний розмір

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Preferences…
uk: _Налаштування…

en: _Presentation
uk: Пр_езентація

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Select session…
uk: _Вибрати сеанс…

en: _Settings
uk: П_араметри

en: _Supported cameras
uk: _Підтримувані фотоапарати

en: _Synchronize capture
uk: _Синхронізувати захоплення

en: capture
uk: захоплення

en: label
uk: мітка

en: preview
uk: попередній перегляд

en: settings
uk: параметри
