eog-plugins - en to cs translation catalogue (97 entries)

en:  (invalid Unicode)
cs:  (neplatný Unikód)

note: TRANSLATORS: This is the actual focal length used when the image was taken.
en: %.1fmm (lens)
cs: %.1fmm (objektiv)

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Display per-channel histogram
cs: Zobrazit histogram po jednotlivých kanálech

en: Display RGB histogram
cs: Zobrazit histogram RGB

en: General
cs: Obecné

en: Display camera settings in statusbar
cs: Zobrazit nastavení fotoaparátu ve stavové liště

en: Exif Display
cs: Zobrazení informací Exif

en: Displays camera settings and histogram
cs: Zobrazí nastavení fotoaparátu a histogram

en: Displays Exif tags in the side panel and optionally the statusbar
cs: Zobrazí informace Exif v postranním panelu a volitelně ve stavové liště

en: ISO speed:
cs: Citlivost ISO:

en: Expo. Time:
cs: Čas expozice:

en: Aperture:
cs: Clona:

en: Zoom:
cs: Přiblížení:

en: Metering:
cs: Měření:

en: Expo. bias:
cs: Kompenzace expozice:

en: Description:
cs: Popis:

en: Export to Folder
cs: Exportovat do složky

en: Export the current image to a separate directory
cs: Exportuje aktuální obrázek do zvláštní složky

en: _Export
cs: _Exportovat

en: The folder to export to
cs: Složka do které se má exportovat

en: This is the folder the plugin will place the exported files in. Plugin will export to $HOME/exported-images if not set.
cs: Jedná se o složku, do které bude zásuvný modul umisťovat exportované soubory. Pokud není nastaveno, exportuje zásuvný modul do $HOME/exported-images.

en: Export directory:
cs: Složka pro export:

en: Zoom to Fit Image Width
cs: Přizpůsobit přiblížení šířce obrázku

en: Adjusts the zoom to have the image’s width fit into the window
cs: Přizpůsobí přiblížení tak, aby obrázek zabíral celou šířku okna

en: Fit to width
cs: Přizpůsobit šířce

en: Fit images to the window width
cs: Přizpůsobí obrázky šířce okna

en: Fullscreen Background
cs: Pozadí celé obrazovky

en: Enables changing background in fullscreen mode
cs: Povolí změnu pozadí v režimu celé obrazovky

en: Use custom background settings
cs: Použít vlastní nastavení pozadí

en: Whether the plugin should use global settings or its own.
cs: Zdali by měl zásuvný modul používat globální nastavení nebo své vlastní.

en: Background color in fullscreen mode
cs: Barva pozadí v režimu celé obrazovky

en: The color that is used to fill the area behind the image. This option has effect only if use-custom is enabled.
cs: Barva k vyplnění prostoru za obrázkem. Tato volba má účinek, jen pokud je povoleno vlastní nastavení pozadí.

en: Use custom color:
cs: Použít vlastní barvu:

en: Disable Dark Theme
cs: Vypnout tmavý motiv

en: Disables dark theme
cs: Vypne tmavý motiv

en: Disables Eye of GNOME’s preference of dark theme variants
cs: Vypne varianty tmavého motivu v předvolbách Eye of GNOME

en: Map
cs: Mapa

en: Displays on a map in the side panel where the picture was taken
cs: Na mapě v postranním panelu zobrazí, kde byl obrázek pořízen

en: Jump to current image’s location
cs: Přejít na místo pořízení aktuálního obrázku

en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom out
cs: Oddálit

en: Display the geolocation of the image on a map
cs: Zobrazí geografickou polohu obrázku na mapě

en: Maximize Windows
cs: Maximalizovat okna

en: New windows will open maximized
cs: Nová okna otevře maximalizovaná

en: Maximize new windows
cs: Maximalizuje nová okna

en: Picasa Web Uploader
cs: Nahrávání na Picasa Web

en: Supports uploading photos to Google Picasa Web
cs: Podpora nahrávání fotografií do služby Google Picase Web

en: Uploading…
cs: Nahrává se…

en: Uploaded
cs: Nahráno

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Failed
cs: Selhalo

en: Login failed. %s
cs: Přihlášení selhalo. %s

en: Logged in successfully.
cs: Přihlášení úspěšné

en: Close
cs: Zavřít

en: Cancel
cs: Zrušit

note: TODO: want to handle passwords more securely
en: Logging in…
cs: Přihlašuje se…

en: Please log in to continue upload.
cs: Pro pokračování v nahrávání se prosím přihlašte.

en: Upload to PicasaWeb
cs: Nahrát na PicasaWeb

en: PicasaWeb Login
cs: Přihlášení na PicasaWeb

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Login
cs: Přih_lásit se

en: _Username:
cs: _Uživatelské jméno:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: PicasaWeb Uploader
cs: Nahrávání na PicasaWeb

en: Upload your pictures to PicasaWeb
cs: Odešlete své obrázky na PicasaWeb

en: Uploads:
cs: Nahrávání:

en: File
cs: Soubor

en: Size
cs: Velikost

en: Status
cs: Stav

en: Cancel Selected
cs: Zvoleno zrušení

en: Cancel All
cs: Zrušit vše

en: Supports uploading photos to Flickr
cs: Podpora nahrávání fotografií do služby Flickr

en: Upload to Flickr
cs: Nahrát na Flickr

en: Flickr Uploader
cs: Nahrávání na Flickr

en: Upload your pictures to Flickr
cs: Odešlete své obrázky na Flickr

en: C_ommand color:
cs: Barva pří_kazu:

en: _Error color:
cs: Barva chy_by:

en: Python Console
cs: Konzola jazyka Python

en: Adds a Python console
cs: Přidá konzolu jazyka Python

en: P_ython Console
cs: Konzola jazyka P_ython

en: Command Text Color
cs: Barva textu příkazu

en: The color used for commands.
cs: Barva použitá pro příkazy

en: Error Text Color
cs: Barva textu chyby

en: The color used for errors.
cs: Barva použitá pro chyby.

en: Whether to use the system font
cs: Zda používat systémové písmo

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it’s monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
cs: Je-li zapnuto, bude terminál používat globální písmo pracovního prostředí, pokud se jedná o neproporcionální písmo.

en: Font used by Python Console
cs: Písmo použité konzolí Python

en: A Pango font name. Examples are “Sans 12” or “Monospace Bold 14”.
cs: Název písma v systému Pango. Například „Sans 12“ nebo „Monospace Bold 14“.

en: Python console for Eye of GNOME
cs: Konzola jazyka Python pro Prohlížeč obrázků

en: Send by Mail
cs: Poslat e-mailem

en: Sends an image attached to a new mail
cs: Pošle obrázek přiložený do nového e-mailu

en: Send by _Mail
cs: Poslat e-_mailem

en: Send By Mail
cs: Poslat e-mailem

en: Slideshow Shuffle
cs: Náhodné promítání snímků

en: Shuffles the photos in slideshow mode
cs: Promíchání fotografií v režimu promítání

en: Shuffles images in slideshow mode
cs: Promíchá obrázky v režimu promítání
