eog-plugins master - en to ka translation catalogue (75 entries)

en:  (invalid Unicode)
ka:  (ინვალიდი უნიკოდი)

note: TRANSLATORS: This is the actual focal length used when the image was taken.
en: %.1fmm (lens)
ka: %.1fმმ (ლინზა)

note: Print as float to get a similar look as above. TRANSLATORS: This is the equivalent focal length assuming a 35mm film camera.
en: %.1fmm (35mm film)
ka: %.1fმმ (35მმ ლენტა)

en: Details
ka: დეტალები

en: Histogram
ka: ჰისტოგრამა

en: Display per-channel histogram
ka: თითოეული არხის ჰისტოგრამის ჩვენება

en: Display RGB histogram
ka: RGB ჰისტოგრამის ჩვენება

en: General
ka: მთავარი

en: Display camera settings in statusbar
ka: კამერის პარამეტრების სტატუსის ზოლში ჩვენება

en: Exif Display
ka: Exif -ის ჩვენება

en: Displays camera settings and histogram
ka: კამერის პარამეტრების და ჰისტოგრამის ჩვენება

en: ISO speed:
ka: ISO სიჩქარე:

en: Expo. Time:
ka: ექსპო. დრო:

en: Aperture:
ka: დიაფრაგმა:

en: Zoom:
ka: გადიდება:

en: Metering:
ka: გაზომვა:

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Export to Folder
ka: საქაღალდეში გატანა

en: Export the current image to a separate directory
ka: მიმდინარე გამოსახულების ცალკე საქაღალდეში გატნა

en: _Export
ka: _გატანა

en: The folder to export to
ka: გასატანი საქაღალდე

en: Export directory:
ka: გატანის საქაღალდე:

en: Fit to width
ka: სიგანეში ჩატევა

en: Use custom color:
ka: ფერის ხელით მითითება:

en: Disable Dark Theme
ka: ბნელი თემის გათიშვა

en: Disables dark theme
ka: ბნელი თემის გათიშვა

en: Map
ka: რუკა

en: Zoom in
ka: გადიდება

en: Zoom out
ka: დაპატარავება

en: Maximize Windows
ka: ფანჯრის გადიდება

en: Maximize new windows
ka: ახალი ფანჯრების გადიდება

en: Picasa Web Uploader
ka: Picasa -ის ვებზე ატვირთვა

en: Supports uploading photos to Google Picasa Web
ka: Google Picasa-ის ვებზე სურათების ატვირთვის მხარდაჭერა

en: Uploading…
ka: ატვირთვა…

en: Uploaded
ka: ატვირთულია

en: Cancelled
ka: შეწყვეტილია

en: Failed
ka: ჩაიშალა

en: Login failed. %s
ka: შესვლის შეცდომა. %s

en: Logged in successfully.
ka: შესვლა წარმატებულია.

en: Close
ka: დახურვა

en: Cancel
ka: შეწყვეტა

note: TODO: want to handle passwords more securely
en: Logging in…
ka: შესვლა…

en: Please log in to continue upload.
ka: ატვირთვის გასაგრძელებლად შესვლა დაგჭირდებათ.

en: Upload to PicasaWeb
ka: PicasaWeb-ზე ატვირთვა

en: PicasaWeb Login
ka: PicasaWeb -ზე შესვლა

en: _Cancel
ka: გაუქმება

en: _Login
ka: _მომხმარებელი

en: _Username:
ka: _მომხმარებელი:

en: _Password:
ka: _პაროლი:

en: PicasaWeb Uploader
ka: PicasaWeb ამტვირთავი

en: Upload your pictures to PicasaWeb
ka: ატვირთეთ თქვენი სურათები PicasaWeb-ზე

en: Uploads:
ka: ატვირთვები:

en: File
ka: ფაილი

en: Size
ka: ზომა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Cancel Selected
ka: მონიშნულის გაუქმება

en: Cancel All
ka: ყველას გაუქმება

en: Supports uploading photos to Flickr
ka: Flickr-ის ვებზე სურათების ატვირთვის მხარდაჭერა

en: Upload to Flickr
ka: Flickr-ზე ატვირთვა

en: Flickr Uploader
ka: Flickr-ზე ატვირთვა

en: Upload your pictures to Flickr
ka: ატვირთეთ თქვენი სურათები Flickr-ზე

en: C_ommand color:
ka: _ბრძანების ფერი:

en: _Error color:
ka: _შეცდომის ფერი:

en: Python Console
ka: Python-ის კონსოლი

en: Adds a Python console
ka: Python-ის კონსოლის დამატება

en: P_ython Console
ka: _Python-ის კონსოლის

en: Command Text Color
ka: ბრძანების ტექსტის ფერი

en: The color used for commands.
ka: ბრძანებებისთვის გამოყენებული ფერი.

en: Error Text Color
ka: შეცდომის ტექსტის ფერი

en: The color used for errors.
ka: შეცდომების ტექსტის ფერი.

en: Whether to use the system font
ka: სისტემური ფონტის გამოყენება

en: Font used by Python Console
ka: Python-ის კონსოლის ფონტი

en: Send by Mail
ka: ფოსტით გაგზავნა

en: Send by _Mail
ka: ფოსტით _გაგზავნა

en: Send By Mail
ka: ფოსტით გაგზავნა
