eog-plugins - en to pl translation catalogue (98 entries)

en:  (invalid Unicode)
pl:  (nieprawidłowe kodowanie Unicode)

note: TRANSLATORS: This is the actual focal length used when the image was taken.
en: %.1fmm (lens)
pl: %.1f mm (obiektyw)

note: Print as float to get a similar look as above. TRANSLATORS: This is the equivalent focal length assuming a 35mm film camera.
en: %.1fmm (35mm film)
pl: %.1f mm (film 35 mm)

en: Details
pl: Szczegóły

en: Display per-channel histogram
pl: Wyświetlanie histogramu na kanał

en: Display RGB histogram
pl: Wyświetlanie histogramu RGB

en: General
pl: Ogólne

en: Display camera settings in statusbar
pl: Wyświetlanie ustawień aparatu na pasku stanu

en: Exif Display
pl: Wyświetlanie danych Exif

en: Displays camera settings and histogram
pl: Wyświetla ustawienia aparatu i histogram

en: Displays Exif tags in the side panel and optionally the statusbar
pl: Wyświetla etykiety Exif w panelu bocznym i opcjonalnie na pasku stanu

en: ISO speed:
pl: Prędkość ISO:

en: Expo. Time:
pl: Czas naświetlania:

en: Aperture:
pl: Przysłona:

en: Zoom:
pl: Przybliżenie:

en: Metering:
pl: Tryb pomiaru:

en: Expo. bias:
pl: Odchylenie naświetlania:

en: Description:
pl: Opis:

en: Export to Folder
pl: Eksport do katalogu

en: Export the current image to a separate directory
pl: Eksportuje bieżący obraz do oddzielnego katalogu

en: _Export
pl: Wy_eksportuj

en: The folder to export to
pl: Katalog, do którego eksportować

en: This is the folder the plugin will place the exported files in. Plugin will export to $HOME/exported-images if not set.
pl: To jest katalog, w którym wtyczka umieści wyeksportowane pliki. Wtyczka będzie eksportować do „$HOME/exported-images”, jeśli nie ustawiono żadnej wartości.

en: Export directory:
pl: Katalog eksportu:

en: Zoom to Fit Image Width
pl: Przybliżanie obrazów, aby dopasować szerokość

en: Adjusts the zoom to have the image’s width fit into the window
pl: Dostosowuje przybliżenie, aby dopasować szerokość obrazu do okna

en: Fit to width
pl: Dopasowanie do szerokości

en: Fit images to the window width
pl: Dopasowanie obrazów do szerokości okna

en: Fullscreen Background
pl: Tło pełnego ekranu

en: Enables changing background in fullscreen mode
pl: Umożliwia zmianę tła w trybie pełnoekranowym

en: Use custom background settings
pl: Użycie niestandardowych ustawień tła

en: Whether the plugin should use global settings or its own.
pl: Określa, czy wtyczka powinna używać ustawień globalnych, czy swoich własnych.

en: Background color in fullscreen mode
pl: Kolor tła w trybie pełnoekranowym

en: The color that is used to fill the area behind the image. This option has effect only if use-custom is enabled.
pl: Kolor używany do wypełnienia obszaru za obrazem. Ta opcja jest uwzględniana tylko, jeśli klucz „use-custom” jest włączony.

en: Use custom color:
pl: Niestandardowy kolor:

en: Disable Dark Theme
pl: Wyłączenie ciemnego motywu

en: Disables dark theme
pl: Wyłącza ciemny motyw

en: Disables Eye of GNOME’s preference of dark theme variants
pl: Wyłącza ciemny wariant motywu preferowany przez program Oko GNOME

en: Map
pl: Mapa

en: Displays on a map in the side panel where the picture was taken
pl: Wyświetla miejsce na mapie w panelu bocznym, gdzie zdjęcie zostało wykonane

en: Jump to current image’s location
pl: Przejdź do położenia bieżącego obrazu

en: Zoom in
pl: Przybliż

en: Zoom out
pl: Oddal

en: Display the geolocation of the image on a map
pl: Wyświetla położenie geograficzne obrazu na mapie

en: Maximize Windows
pl: Maksymalizacja okien

en: New windows will open maximized
pl: Nowe okna będą otwierane jako zmaksymalizowane

en: Maximize new windows
pl: Maksymalizuje nowe okna

en: Picasa Web Uploader
pl: Wysyłanie do serwisu Picasa Web

en: Supports uploading photos to Google Picasa Web
pl: Obsługuje wysyłanie zdjęć do serwisu Picasa Web firmy Google

en: Uploading…
pl: Wysyłanie…

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: Cancelled
pl: Anulowano

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Login failed. %s
pl: Zalogowanie się nie powiodło. %s

en: Logged in successfully.
pl: Zalogowano.

en: Close
pl: Zamknij

en: Cancel
pl: Anuluj

note: TODO: want to handle passwords more securely
en: Logging in…
pl: Logowanie…

en: Please log in to continue upload.
pl: Proszę się zalogować, aby kontynuować wysyłanie.

en: Upload to PicasaWeb
pl: Wyślij do serwisu Picasa Web

en: PicasaWeb Login
pl: Login serwisu Picasa Web

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Login
pl: Za_loguj

en: _Username:
pl: Nazwa _użytkownika:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: PicasaWeb Uploader
pl: Wysyłanie do serwisu Picasa Web

en: Upload your pictures to PicasaWeb
pl: Wysyłanie zdjęć do serwisu Picasa Web

en: Uploads:
pl: Wysyłanie:

en: File
pl: Plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: Status
pl: Stan

en: Cancel Selected
pl: Anuluj zaznaczone

en: Cancel All
pl: Anuluj wszystkie

en: Supports uploading photos to Flickr
pl: Obsługuje wysyłanie zdjęć do serwisu Flickr

en: Upload to Flickr
pl: Wyślij do serwisu Flickr

en: Flickr Uploader
pl: Wysyłanie do serwisu Flickr

en: Upload your pictures to Flickr
pl: Wysyłanie zdjęć do serwisu Flickr

en: C_ommand color:
pl: K_olor poleceń:

en: _Error color:
pl: Kolor _błędów:

en: Python Console
pl: Konsola języka Python

en: Adds a Python console
pl: Dodaje konsolę języka Python

en: P_ython Console
pl: _Konsola języka Python

en: Command Text Color
pl: Kolor tekstu poleceń

en: The color used for commands.
pl: Kolor używany dla poleceń.

en: Error Text Color
pl: Kod tekstu błędów

en: The color used for errors.
pl: Kolor używany dla błędów.

en: Whether to use the system font
pl: Określa, czy używać czcionki systemowej

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it’s monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, to terminal użyje standardowej czcionki środowiska, jeśli jest stałej szerokości (w innym przypadku najbardziej podobną).

en: Font used by Python Console
pl: Czcionka używana przez konsolę języka Python

en: A Pango font name. Examples are “Sans 12” or “Monospace Bold 14”.
pl: Nazwa czcionki biblioteki Pango. Przykłady: „Sans 12” lub „Monospace Bold 14”.

en: Python console for Eye of GNOME
pl: Konsola języka Python dla programu Oko GNOME

en: Send by Mail
pl: Wyślij pocztą

en: Sends an image attached to a new mail
pl: Wysyła obraz załączony do nowej wiadomości e-mail

en: Send by _Mail
pl: _Wyślij pocztą

en: Send By Mail
pl: Wysyłanie pocztą

en: Slideshow Shuffle
pl: Tryb losowy pokazu slajdów

en: Shuffles the photos in slideshow mode
pl: Losuje zdjęcia w trybie pokazu slajdów

en: Shuffles images in slideshow mode
pl: Losuje kolejność wyświetlania obrazów w trybie pokazu slajdów
