eog-plugins master - en to nl translation catalogue (92 entries)

en:  (invalid Unicode)
nl:  (ongeldige Unicode)

en: Display per-channel histogram
nl: Histogram per kanaal weergeven

en: Display RGB histogram
nl: RGB-histogram weergeven

en: General
nl: Algemeen

en: Display camera settings in statusbar
nl: Camera-instellingen weergeven in statusbalk

en: Exif Display
nl: Exif-weergave

en: Displays camera settings and histogram
nl: Toont camera-instellingen en histogram

en: Displays Exif tags in the side panel and optionally the statusbar
nl: Toont Exif-tags in het zijpaneel, en optioneel in de statusbalk

en: ISO speed:
nl: ISO-snelheid:

en: Expo. Time:
nl: Belichtingstijd:

en: Aperture:
nl: Diafragma:

en: Zoom:
nl: Zoomniveau:

en: Expo. bias:
nl: Belichtingsbias:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Export to Folder
nl: Exporteren naar map

en: Export the current image to a separate directory
nl: Huidige afbeelding exporteren naar een aparte map

en: _Export
nl: _Exporteren

en: The folder to export to
nl: Map naar waar te exporteren

en: This is the folder the plugin will place the exported files in. Plugin will export to $HOME/exported-images if not set.
nl: Dit is de map waarin de plug-in de geëxporteerde bestanden zal plaatsen. Indien niet ingesteld, zal de plug-in exporteren naar $HOME/exported-images.

en: Export directory:
nl: Exporteermap:

en: Zoom to Fit Image Width
nl: Zoomen om aan te passen aan breedte

en: Adjusts the zoom to have the image’s width fit into the window
nl: Past het zoomniveau aan om de breedte van de afbeelding in het venster te doen passen

en: Fit to width
nl: Aanpassen aan breedte

en: Fit images to the window width
nl: Afbeeldingen aanpassen aan venster

en: Fullscreen Background
nl: Achtergrond in volledig scherm

en: Enables changing background in fullscreen mode
nl: Laat toe achtergrond in volledig scherm te wijzigen

en: Use custom background settings
nl: Aangepaste achtergrondinstellingen gebruiken

en: Whether the plugin should use global settings or its own.
nl: Of de plug-in de algemene instellingen of haar eigen instellingen moet gebruiken.

en: Background color in fullscreen mode
nl: Achtergrondkleur in volledig scherm

en: The color that is used to fill the area behind the image. This option has effect only if use-custom is enabled.
nl: De kleur die gebruikt wordt om het gebied achter de afbeelding in te vullen. Deze optie treedt enkel in effect wanneer use-custom is ingeschakeld.

en: Use custom color:
nl: Aangepaste kleur gebruiken:

en: Disable Dark Theme
nl: Donker thema uitschakelen

en: Disables dark theme
nl: Schakelt donker thema uit

en: Disables Eye of GNOME’s preference of dark theme variants
nl: Schakelt voorkeur van Eye of Gnome voor donkere themavarianten uit

en: Map
nl: Kaart

en: Displays on a map in the side panel where the picture was taken
nl: Toont in het zijpaneel een kaart van waar de foto is genomen

en: Jump to current image’s location
nl: Springen naar locatie van huidige afbeelding

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: Display the geolocation of the image on a map
nl: Geolocatie van de afbeelding op een kaart weergeven

en: Maximize Windows
nl: Vensters maximaliseren

en: New windows will open maximized
nl: Nieuwe vensters zullen gemaximaliseerd geopend worden

en: Maximize new windows
nl: Nieuwe vensters maximaliseren

en: Picasa Web Uploader
nl: Picasa Web-uploader

en: Supports uploading photos to Google Picasa Web
nl: Foto’s uploaden naar Google Picasa Web

en: Uploading…
nl: Uploaden…

en: Uploaded
nl: Geüpload

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Login failed. %s
nl: Inloggen mislukt. %s

en: Logged in successfully.
nl: Ingelogd.

en: Close
nl: Sluiten

en: Cancel
nl: Afbreken

note: TODO: want to handle passwords more securely
en: Logging in…
nl: Inloggen…

en: Please log in to continue upload.
nl: Log in om verder te gaan met uploaden.

en: Upload to PicasaWeb
nl: Uploaden naar PicasaWeb

en: PicasaWeb Login
nl: Inloggen bij PicasaWeb

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Login
nl: In_loggen

en: _Username:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: PicasaWeb Uploader
nl: PicasaWeb-uploader

en: Upload your pictures to PicasaWeb
nl: Upload uw foto’s naar PicasaWeb

en: File
nl: Bestand

en: Size
nl: Grootte

en: Cancel Selected
nl: Geselecteerde annuleren

en: Cancel All
nl: Alles annuleren

en: Supports uploading photos to Flickr
nl: Foto’s uploaden naar Flickr

en: Upload to Flickr
nl: Uploaden naar Flickr

en: Flickr Uploader
nl: Flickr-uploader

en: Upload your pictures to Flickr
nl: Upload uw foto’s naar Flickr

en: C_ommand color:
nl: _Opdrachtkleur:

en: _Error color:
nl: Foutkl_eur:

en: Python Console
nl: Python-console

en: Adds a Python console
nl: Voegt een Python-console toe

en: P_ython Console
nl: P_ython-console

en: Command Text Color
nl: Opdrachttekstkleur

en: The color used for commands.
nl: De kleur die wordt gebruikt voor opdrachten.

en: Error Text Color
nl: Fouttekstkleur

en: The color used for errors.
nl: De kleur die wordt gebruikt voor fouten.

en: Whether to use the system font
nl: Of het systeemlettertype wordt gebruikt

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it’s monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
nl: Indien ingeschakeld zal de terminal het bureaublad-brede standaardlettertype gebruiken als het monospace is (en het meest gelijke lettertype in andere gevallen).

en: Font used by Python Console
nl: Lettertype gebruikt door Python-console

en: A Pango font name. Examples are “Sans 12” or “Monospace Bold 14”.
nl: Een Pango-lettertypenaam. Voorbeelden zijn ‘Sans 12’ of ‘Monospace Bold 14’.

en: Python console for Eye of GNOME
nl: Python-console voor Eye of Gnome

en: Send by Mail
nl: Sturen via e-mail

en: Sends an image attached to a new mail
nl: Stuurt een afbeelding als bijlage bij een nieuwe e-mail

en: Send by _Mail
nl: Sturen via e-_mail

en: Send By Mail
nl: Sturen via e-mail

en: Slideshow Shuffle
nl: Diavoorstelling schudden

en: Shuffles the photos in slideshow mode
nl: Schudt de foto’s in diavoorstellingsmodus

en: Shuffles images in slideshow mode
nl: Schudt afbeeldingen in diavoorstellingsmodus
