eog-plugins - en to sl_SI translation catalogue (97 entries)

en:  (invalid Unicode)
sl_SI:  (neveljaven znak Unikod)

note: TRANSLATORS: This is the actual focal length used when the image was taken.
en: %.1fmm (lens)
sl_SI: %.1fmm (leča)

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Display per-channel histogram
sl_SI: Pokaži kanalni histogram

en: Display RGB histogram
sl_SI: Pokaži RGB histogram

en: General
sl_SI: Splošno

en: Display camera settings in statusbar
sl_SI: Pokaži nastavitve aparata v vrstici stanja

en: Exif Display
sl_SI: Prikaz Exif

en: Displays camera settings and histogram
sl_SI: Pokaže nastavitve aparata in histogram

en: Displays Exif tags in the side panel and optionally the statusbar
sl_SI: Omogoči prikaz oznak Exif v bočnem oknu in izbirno v vrstici stanja

en: ISO speed:
sl_SI: Hitrost ISO:

en: Expo. Time:
sl_SI: Čas osvetljevanja:

en: Aperture:
sl_SI: Zaslonka:

en: Zoom:
sl_SI: Povečava:

en: Metering:
sl_SI: Umerjanje:

en: Expo. bias:
sl_SI: Nagnjenost osvetlitve:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Export to Folder
sl_SI: Izvozi v mapo

en: Export the current image to a separate directory
sl_SI: Izvozi trenutno sliko v ločeno mapo

en: _Export
sl_SI: _Izvozi

en: The folder to export to
sl_SI: Mapa za izvoz

en: This is the folder the plugin will place the exported files in. Plugin will export to $HOME/exported-images if not set.
sl_SI: Mapa v katero bodo izvožene datoteke. V kolikor nastavitev ni določena, bo izbrana mapa$HOME/exported-images.

en: Export directory:
sl_SI: Izvozi mapo:

en: Zoom to Fit Image Width
sl_SI: Približaj prilagojeno širini

en: Adjusts the zoom to have the image’s width fit into the window
sl_SI: Prilagodi velikost približanja na širino okna

en: Fit to width
sl_SI: Prilagodi širini

en: Fit images to the window width
sl_SI: Prilagodi slike širini okna

en: Fullscreen Background
sl_SI: Ozadje celozaslonskega načina

en: Enables changing background in fullscreen mode
sl_SI: Omogoči spreminjanje ozadja v celozaslonskem načinu

en: Use custom background settings
sl_SI: Uporabi nastavitve ozadja po meri

en: Whether the plugin should use global settings or its own.
sl_SI: Ali naj vstavek samostojno uporablja splošne nastavitve.

en: Background color in fullscreen mode
sl_SI: Barva ozadja v celozaslonskem načinu

en: The color that is used to fill the area behind the image. This option has effect only if use-custom is enabled.
sl_SI: Barva ozadja za sliko. Možnost je v uporabi, če je omogočeno prilagajanje po meri.

en: Use custom color:
sl_SI: Uporabi barvo po meri:

en: Disable Dark Theme
sl_SI: Onemogoči temno temo

en: Disables dark theme
sl_SI: Onemogoči temno temo

en: Disables Eye of GNOME’s preference of dark theme variants
sl_SI: Onemogoči nastavitve temne teme programa

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: Displays on a map in the side panel where the picture was taken
sl_SI: Na zemljevidu v bočnem oknu pokaže mesto, kjer je bila slika posneta.

en: Jump to current image’s location
sl_SI: Skoči na trenutno mesto slike

en: Zoom in
sl_SI: Približaj

en: Zoom out
sl_SI: Oddalji

en: Display the geolocation of the image on a map
sl_SI: Pokaži geografski položaj mesta, kjer je bila slika posneta

en: Maximize Windows
sl_SI: Razpni okno

en: New windows will open maximized
sl_SI: Nova okna bodo odprta razpeto.

en: Maximize new windows
sl_SI: Razpni nova okna

en: Picasa Web Uploader
sl_SI: Pošiljalnik PicasaWeb

en: Supports uploading photos to Google Picasa Web
sl_SI: Omogoča podporo pošiljanja slik na spletišče Google Picasa Web

en: Uploading…
sl_SI: Poteka pošiljanje ...

en: Uploaded
sl_SI: Poslano

en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

en: Failed
sl_SI: Napaka

en: Login failed. %s
sl_SI: Prijava ni uspela. %s

en: Logged in successfully.
sl_SI: Prijava je uspešno končana.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

note: TODO: want to handle passwords more securely
en: Logging in…
sl_SI: Poteka prijavljanje ...

en: Please log in to continue upload.
sl_SI: Prijavite se za nadaljevanje pošiljanja.

en: Upload to PicasaWeb
sl_SI: Pošlji na PicasaWeb

en: PicasaWeb Login
sl_SI: Prijava PicasaWeb

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Login
sl_SI: _Prijava

en: _Username:
sl_SI: _Uporabniško ime:

en: _Password:
sl_SI: _Geslo:

en: PicasaWeb Uploader
sl_SI: Program za prenos datotek na PicasaWeb

en: Upload your pictures to PicasaWeb
sl_SI: Pošiljanje vaših slike na portal PicasaWeb

en: Uploads:
sl_SI: Pošiljanje:

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Cancel Selected
sl_SI: Prekliči izbrano

en: Cancel All
sl_SI: Prekliči vse

en: Supports uploading photos to Flickr
sl_SI: Podpira pošiljanje slik na spletišče Flickr

en: Upload to Flickr
sl_SI: Prenesi na Flickr

en: Flickr Uploader
sl_SI: Program za pošiljanje datotek na Flickr

en: Upload your pictures to Flickr
sl_SI: Prenos vaših slike na portal Flickr

en: C_ommand color:
sl_SI: Barva pisave _ukaza:

en: _Error color:
sl_SI: Barva pisave _napake:

en: Python Console
sl_SI: Konzola Python

en: Adds a Python console
sl_SI: Doda konzolo Python

en: P_ython Console
sl_SI: Konzola _Python

en: Command Text Color
sl_SI: Barva besedila ukazov

en: The color used for commands.
sl_SI: Barva uporabljena za besedilo ukazov

en: Error Text Color
sl_SI: Barva besedila napak

en: The color used for errors.
sl_SI: Barva uporabljena za besedilo napake.

en: Whether to use the system font
sl_SI: Ali naj se uporabi sistemska pisava

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it’s monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da bo v terminalu uporabljena običajna pisava namizja, če je ta stalne širine (monospace), sicer pa bo uporabljena najbolj podobna pisava).

en: Font used by Python Console
sl_SI: Pisava uporabljena v konzoli Python

en: A Pango font name. Examples are “Sans 12” or “Monospace Bold 14”.
sl_SI: Ime pisave Pango. Primera sta »Sans 12« ali »Monospace Bold 14«.

en: Python console for Eye of GNOME
sl_SI: Konzola Python za program Oko Gnome

en: Send by Mail
sl_SI: Pošlji po pošti

en: Sends an image attached to a new mail
sl_SI: Pošlje sliko priloženo novemu sporočilu

en: Send by _Mail
sl_SI: Pošlji po _pošti

en: Send By Mail
sl_SI: Pošlji po pošti

en: Slideshow Shuffle
sl_SI: Premešaj slike med predstavitvijo

en: Shuffles the photos in slideshow mode
sl_SI: Premeša slike med prikazovanjem predstavitve

en: Shuffles images in slideshow mode
sl_SI: Premešaj slike med prikazovanjem predstavitve
